SSLmentor

TLS/SSL certifikáty pro kvalitní HTTPS zabezpečení webových stránek a internetových projektů.

Typy SSL/TLS certifikátů

SSL certifikáty slouží k zabezpečení přenosu informací a potvrzení poskytovatele služeb na doméně. Existuje mnoho druhů SSL certifikátů, které mají různé vlastnosti a hodí se pro různé druhy použití. SSL certifikáty se také liší cenou za kterou jsou certifikačními autoritamy vystavovány. Pro jakýkoliv projekt doporučujeme pečlivě vybírat SSL certifikát a pokud si nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat pro doporučení vhodného SSL certifikátu.

Základní SSL Certifikáty

Základní SSL

Certifikáty jsou určeny primárně k zabezpečení komunikace na internetu. DV SSL si nekladou požadavek na důvěryhodnost oproti OV certifikátům, které již nabízejí informace o majiteli certifikátu.

Nabídka SSL
EV Zelené SSL Certifikáty

EV Zelené SSL

"Značkové" certifikáty, které nabízejí aktuálně nejvyšší a nejdůvěryhodnější zabezpečení webových stránek i díky důslednému ověření žadatele a zelenému adresnímu řádku v prohlížeči.

Nabídka SSL
WildCard SSL Certifikáty

WildCard SSL

Tzv. hvězdičkové certifikáty, které umožňují zabezpečení všech subdomén pod svojí hlavní doménou. Nabízejí výrazné ušetření nákladů a práce při instalaci a správě na serveru.

Nabídka SSL

Multidomain SSL Certifikáty

Multidomain SSL

Pomocí technologie SAN/UCC (Subject Alternative Name/Unified Communications) je možné mít jeden SSL certifikát pro více domén což umožňuje výrazně šetřit náklady.

Nabídka SSL
Code Signing Certificate

Code Signing Certifikáty

Tyto certifikáty jsou určeny pro vývojáře a softwarové firmy k podepisování jejich aplikací a následné distribuci či prodeji pomocí internetu k zákazníkům. Certifikáty garantují pravost kódu a vydavatele.

Nabídka Code
Osobní certifikáty

Osobní certifikáty

Certifikáty určené k podepisování a šifrování elektronické komunikace na internetu. Podepisování souborů PDF a dokumentů MS Office, OpenOffice. Možnost využití pro autorizace uživatelů.

Nabídka OC