SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

Firemní SSL certifikáty

Firemní SSL certifikáty

Firemní SSL certifikáty

Firemní SSL - OV (Organization Validation) jsou SSL certifikáty, které obsahují informace o firmě na základě provedené validace certifikační autoritou. Žadatel o certifikát, tedy firma, je kontrolovaný vůči veřejným databázím a také se provádí verbální validace žadatele zavoláním na existující telefonní číslo z důvěryhodné veřejné databáze. Ověření provádí certifikační autorita a informace o společnosti jsou vloženy do certifikátu. Každý návštěvník webové stránky si může zobrazením certifikátu kdykoli ověřit, že provozovatel webu je skutečně tím, za koho se vydává a zákazník má tak vyšší důvěru k webovým stránkám. Poté, co ztratily na významu EV certifikáty, jsou firemní SSL certifikáty nejlepší volbou pro firemní zabezpečení webových stránek.

Firemní SSL certifikáty

Firemní SSL certifikáty

Organization Validation - kompletní nabídka firemních SSL certifikátů

CA SSL certifikát Cena od Ověření Rychost vystavení Zabezpečeno domén  
Sectigo Sectigo InstantSSL 690 Kč Organizace (OV) 3-5 dnů 1 doména Detail Koupit
Sectigo Sectigo InstantSSL WildCard 3 698 Kč Organizace (OV) 3-5 dnů WildCard Detail Koupit
Certum Certum Trusted 1 995 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů 1 doména Detail Koupit
Certum Certum Trusted WildCard 3 995 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů WildCard Detail Koupit
Thawte Thawte SSL WebServer 1 830 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů 1 doména Detail Koupit
Thawte Thawte WebServer WildCard 7 150 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů WildCard Detail Koupit
GeoTrust GeoTrust True BusinessID 1 967 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů 1 doména Detail Koupit
GeoTrust GeoTrust True BusinessID WildCard 6 663 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů WildCard Detail Koupit
GeoTrust GeoTrust True BusinessID Multi-Domain 4 663 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů 5-250 Detail Koupit
GeoTrust GeoTrust True BusinessID FLEX 2 057 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů 1-250 Detail Koupit
DigiCert DigiCert OV FLEX 4 848 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů 1-250 Detail Koupit

Cena od - cena vyjadřuje nejvýhodnější roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.
Rychlost vydání - jak dlouho bude certifikační autorita vydávat SSL certifikát (přibližně).
Zabezpečené domény - kolik domén lze současně zabezpečit pomocí SSL certifikátu. WildCard = neomezený počet sub-domén.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Vlastnosti a výhody firemních SSL certifikátů

Firemní SSL certifikáty (OV)

OV SSL certifikát obsahuje informace o společnosti a vyžaduje základní ověření žadatele. Zabezpečení firemních stránek OV certifikátem nabízí zákazníkům a návštěvníkům webu kromě HTTPS komunikace i zároveň potvrzení provozovatele webu, což vede ke zvýšení důvěry zákazníků.

Firemní certifikát zvyšuje důvěru návštěvníků

OV (Organization validation) SSL certifikáty vytvářejí zabezpečené HTTPS spojení a potvrzují provozovatele webových stránek. OV SSL certifikáty jsou důvěryhodnější než doménové SSL certifikáty (DV SSL).

Zvýšení hodnocení vyhledávání (SEO)

Bezpečná komunikace HTTPS zvyšuje hodnocení stránek v algoritmech hodnocení vyhledávání. Společnost Google zveřejnila tyto informace na blogu již v roce 2014. Přestože jde o jedno z mnoha kritérií, SSL certifikát zajistí vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání pro webové stránky zabezpečené protokolem HTTPS v porovnání s nezabezpečenými stránkami.

SSL chrání integritu

SSL certifikát chrání před vkládáním obsahu poskytovateli internetových služeb a jinými třetími stranami. Bez zabezpečené komunikace je možné, že někdo pozmění vaši stránku a naruší její integritu. SSL certifikáty proti tomu chrání silné průmyslové standardní 256 bitové symetrické šifrování a 2048 bitové podpisy.

30denní záruka vrácení peněz

Zákaznická zkušenost je pro nás první a prvořadou prioritou. Vybraný SSL certifikát není vhodný pro vaše potřeby? Potřebujete jiný? Nebo jen chcete zrušit objednávku? Všem našim zákazníkům nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Podívejte se na naše Pravidla vrácení peněz a dozvíte se více.

Důvěryhodné se všemi hlavními prohlížeči

Naše SSL cetifikáty mají nejvyšší kompatibilitu prohlížečů pro mobilní telefony a stolní počítače, což snižuje nepříjemná upozornění při přístupu na webovou stránku.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Firemní SSL certifikáty zvyšují důvěru návštěvníků webových stránek. Zajišťují bezpečnou HTTPS komunikaci a umožňují návštěvníkům ověřit provozovatele webu.

Více informací o firemních SSL certifikátech

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

Firemní SSL certifikáty

Ukažte svým zákazníkům pravost www stránek

Firemní SSL certifikáty (OV - Organization Validation) jsou důvěryhodnější než SSL certifikáty pro ověření domény protože obsahují informace o firmě na základě provedené validace. U tohoto typu certifikátu autorita ověřuje vlastnictví domény i firmu žadatele o certifikát, její obchodní dokumenty a jiné právní dokumenty související s podnikáním.
Vydání certifikátu obvykle trvá dva až 5 dní. Pokud autorita nemůže potvrdit právní, provozní a fyzickou existenci společnosti, doba ověření se prodlouží.

Počet zabezpečených domén

Závisí na zvoleném SSL certifikátu

Nabízíme SSL certifikáty k zabezpečení jedné domény, až 250 různých domén současně nebo pro neomezený počet subdomén. Certifikační autority pro některé multidoménové SSL certifikáty nově nabízejí kombinaci standardních a WildCard domén.

  • SSL pro jednu doménu – certifikát je určen k zabezpečení jedné domény. Certifikát může zabezpečit obě varianty s/bez www: domena.cz i www.domena.cz. Tuto kombinaci vkládá certifikační autorita automaticky. Pro domény 3. úrovně a výše se varianta www nepřidává.
  • SSL pro více domén (multidoménové) – certifikát dokáže zabezpečit až 250 různých domén. Každá doména může být z jiné TLD (.cz, .com, .net, .eu atd.) a jakékoli úrovně (abc.domena.cz, 123.xyz.domena.xyz). V naší nabídce jako multidoménové SSL certifikáty.
  • WildCard SSL certifikát – dokáže zabezpečit neomezený počet subdomén v rámci jejich hlavní domény. Před název domény se vkládá hvězdička, která v certifikátu funguje jako zástupný znak, takže prohlížeče namísto hvězdičky akceptují jakékoli platné znaky před doménou. V naší nabídce jako WildCard SSL certifikáty.

Víceleté certifikáty

Nabízíme SSL certifikáty až na 5 let

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období ani změnit název domény! Pokud se rozhodujete získat SSL certifikát na 5 let, doporučujeme nejprve zvážit, zda jej budete celých 5 let potřebovat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

Frequently Asked Questions

Nejčastější dotazy o firemních SSL certifikátech

Mohu si poslat validační e-mail na osobní firemní e-mail?

Ne. Na výběr je podle pravidel 5 e-mailových adres: admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@, postmaster@. Žádné jiné e-mailové adresy nejsou možné.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum