SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

SSL zdarma

SSL zdarma

SSL certifikát zdarma

Nabízíme k vyzkoušení a otestování důvěryhodný free SSL certifikát zdarma s platností 90 dnů. SSL certifikát je validován pouze zasláním e-mailu na vybranou schránku domény admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@ nebo postmaster@. Jelikož je SSL certifikát zdarma, je možné jej získat a nasadit na server během několika minut. Tento zkušební SSL certifikát zajistí HTTPS komunikaci a bezpečný přenos dat na internetu mezi uživatelským prohlížečem a serverem. Je plně důvěryhodný pro naprostou většinu moderních prohlížečů a díky doménové validaci je vystaven během několika minut od objednání. I když je certifikát zdarma, obsahuje automaticky variantu pro doménu s www i bez uvedení www pro snadné nasazení na server.

Free SSL certifikát na 90 dní

Free SSL certifikát zdarma je důvěryhodný pro moderní internetové prohlížeče, má root certifikát podepsaný od certifikační autority Sectigo a lze jej pravidelně obnovovat. Je ideální pro první seznámení s SSL certifikáty, klíči, pro vyzkoušení generování žádosti o certifikát a pro vyzkoušení procesu objednání nebo instalace na server. SSL certifikát zdarma je ideální certifikát pro otestování a vyzkoušení funkčnosti zabezpečené HTTPS komunikace. Nejlevnější placenou alternativou je SSL certifikát PositiveSSL.

Ceny / Předplatné

Zdarma

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Předplatné - konečná víceletá cena je uvedena v závorce. Podle nejnovějších bezpečnostních požadavků se víceleté SSL certifikáty vydávají pouze na 1 rok (maximálně 398 dní). Certifikát je třeba obnovovat každý rok znovu, samozřejmě bezplatně. Po vydání certifikátu nelze zkrátit lhůtu ani změnit název domény.
Platba - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Free SSL certifikát zdarma je nejlepší volbou pro první seznámení s SSL certifikáty. Slouží k otestování technického řešení před nasazením komerčního SSL certifikátu na webhosting/server.

Více informací o SSL certifikátu zdarma

Ověření žadatele o SSL certifikát probíhá zasláním e-mailové zprávy na zvolenou e-mailovou adresu objednané domény.

Na výběr je podle pravidel 5 e-mailových adres:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Doporučujeme vytvořit si některou z adres, případně ji mít nastavenou jako alias, ev. použijte doménový koš a získejte z něj potvrzovací e-mail. Žádné jiné e-mailové adresy nejsou možné.

Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Zadejte a dokončete objednávku. Po vložení CSR (Certificate Signing Request) je certifikát ihned objednán u certifikační autority. Chcete-li získat nový certifikát, stačí potvrdit ověření domény.

SSL certifikát zdarma můžete obnovit 1x. Tento certifikát slouží k testování. Doporučujeme pak zakoupit některý z nejlevnějších SSL certifikátů.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum