SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

Cloud EV CODE

Cloud EV CODE

Certum Cloud EV CODE Signing certifikát

Certifikát Certum Extended Validation Cloud CODE nabízí nejdůvěryhodnější řešení podepisování kódu pro operační systém Windows. Podepsané programy pomocí EV CODE "přeskočí" SmarScreen filtr a uživatelům je rovnou zobrazen dialog pro instalaci programu.
Windows SmartScreen Reputation je nástroj společnosti Microsoft, který ochraňuje uživatele před neznámými programy. Na základě sbíraných anonymních údajů od komunity přiřazuje programům důvěryhodnost, která rozhoduje o zobrazení SmartScreen při instalaci programu. EV certifikát tento problém vyřeší jak u začínajících aplikací, tak i známějších aplikací s nižší úrovní reputace. Více o Windows SmartScreen filtru.

NOVINKA!
CERTUM EV CODE certifikát umístěný do bezpečněho cloudu, podepisování on-line, super cena!
V nabídce také standardní CODE in Cloud - Certum Cloud Code Signing.

Certum EV CODE Sign Cloud

Certifikát Certum Cloud EV CODE Signing je nejdůvěryhodnější CODE certifikát od certifikační autority Certum, který pomocí aplikace SimplySign umožňuje standardní podepisování kódu na stanici. Díky bezpečnému umístění klíčů v cloudu není nutné mít fyzický token nebo čipovou kartu s klíči u počítače. Nabízí tak komfortní podepisování odkudkoliv s přístupem k internetu.
Podepisování souborů probíhá tak, že na stanici (PC, Mac) je nainstalovaný program SimplySign Desktop, který emuluje propojení fyzické krypto karty a čtečky karet s umístěným certifikátem v cloudu. Pomocí aplikace SimplySign na mobilu je generován 6ti místný token, který zpřístupní certifikát k podepisování na cca 2 hodiny. Na stanici můžete poté podepisovat neomezeně souborů například pomocí aplikace Microsoft SignTool jak jste zvyklí. Po expiraci je nutné zadat z mobilního telefonu nový token (funkčně je to podobné například aplikaci Google Authenticator). SimplySign app a SimplySign Desktop jsou k dispozici zdarma.

Certifikát Certum Cloud EV CODE Signing je populární EV Code SSL certifikát. Prozkoumejte naši další nabídku CODE certifikátů → CODE Signing Certifikáty.

Ceny

 5 970 Kč ročně (Celkem: 5 970 Kč)
 5 225 Kč ročně (Celkem: 10 450 Kč)
 4 997 Kč ročně (Celkem: 14 990 Kč)

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Více-leté - konečná víceletá cena je uvedena v závorce.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Vlastnosti a výhody certifikátů Certum Cloud EV CODE Signing

Důvěra zákazníků

Podepsaný software chrání zákazníky před malwarem a jinými škodlivými hrozbami. Digitální podpis chrání a ujišťuje zákazníky, že je zajištěna integrita kódu, který si stáhli, a že program je neporušený, není poškozen ani nijak pozměněn. Zvýšená důvěra podporuje lepší vnímání aplikace uživatelem.

Autenticita

Po stažení má uživatel jistotu, že získaný kód skutečně pochází od vás jako vydavatele, což zajišťuje reputaci společnosti. CODE certifikáty umožňují zákazníkům identifikovat autora digitálně podepsaného kódu, přičemž se ubezpečují, že program pochází od očekávané společnosti.

Bezpečnost aplikace

Code Signing Certificate udržuje integritu kódu a zabraňuje zneužití názvu vaší společnosti k šíření padělaného softwaru či k úpravě kódu.

Podpora distribuce

Podepsané aplikace pomáhají zvýšit počet stažení a výnosy z prodeje. Vyšší důvěra pomáhá rozšiřovat distribuční kanály pro váš software.

Bezproblémová integrace

Nabízené certifikáty Code Signing lze bez problémů použít pro operační systémy Windows, MacOS a iOS. Všechny certifikační autority spolupracují se společnostmi jako Microsoft nebo Apple a řídí se jejich doporučeními a zásadami pro vydávání certifikátů podle CA/Browser fóra.

30denní záruka vrácení peněz

Zákaznická zkušenost je pro nás první a prvořadou prioritou. Vybraný SSL certifikát není vhodný pro vaše potřeby? Chcete ještě jeden? Nebo jen chcete zrušit objednávku? Všem našim zákazníkům nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Podívejte se na naše Pravidla vrácení peněz se dozvíte více.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Certifikát Certum Extended Validation Cloud CODE zajišťuje důvěryhodnost podepsaného kódu ve Windows SmartScreen Filter. Je vhodný pro společnosti vyvíjející pro OS Windows, kde se vyžadují vysoké požadavky na důvěryhodnost.

Více informací o Certum Cloud EV CODE Signing

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

EV CODE certifikát

Ověření zahrnuje důsledné prověření žadatele

EV CODE certifikát je určen primárně pro firemní zákazníky a vydává se po důkladné validaci společnosti a žadatele o CODE certifikát na základě firemních validačních standardů OV (Organization Validation). Certifikační autorita nejprve ověří existenci firmy a adresu, nejčastěji v obchodním rejstříku. Pokud se jedná o standardní společnost, není potřeba dokládat žádné další dokumenty.

Validace kontaktu

Validace kontaktu probíhá pomocí Automatic identity verification. Na základě odkazu admin kontakt provede ve svém mobilním telefonu ověření své osoby - vytvoření kopie osobního dokladu a scan tváře. Jedná se o jednoduchý proces.
V případě, že admin kontakt je běžný zaměstnanec, bude nutné doložit "the relationship of the person requesting the certificate with the organization". To probíhá doložením vyplněného POA formuláře (Power of attorney) na hlavičkovém papíře sploečnosti s razítkem a podpisem jednatele.
Jak vyplnit POA -> vzorový formulář POA.pdf.

Více informací o ověření CODE certifikátu, včetně POA ke stažení, je k dispozici na support.certum.eu: Code Signing - required documents.

Poznámka i: V některých případech CA žadatele kontaktuje pro upřesnění lokality nebo poskytnutí informace k jakému účelu bude CODE certifikát používán. Pro rychlé vystavení EV CODE certifikátu doporučujeme reagovat neprodleně.
Poznámka ii: V době žádosti o CODE certifikát doporučujeme sledovat i složku nevyžádané pošty, kde některé e-maily mohou skončit.

Jak dlouho trvá získání certifikátu Certum Cloud EV CODE Signing

Certifikační autorita provádí důsledné prověření společnosti

Ověření společnosti se provádí v souladu s přísnými pokyny CA/Browser fóra a zahrnuje přísný proces ověřování společnosti veřejnou certifikační autoritou.
Pokud má certifikační autorita dostatečnou dokumentaci a jsou provedena všechna telefonická ověření, vydání certifikátu trvá 3 až 10+ dní.

Obnovení certifikátu (RENEW)

Certum Cloud EV CODE Signing certifikát je nutné obnovit před vypršením jeho platnosti

Doporučujeme začít s obnovou SSL certifikátu, jehož platnost končí, cca. 30 dní před expirací. Obnovení CODE certifikátu je prakticky totožné jako žádost o nový, a proto není rychlejší. Pokud potřebujete pokračovat v podepisování vašeho softwaru, rozhodně si nenechávejte obnovení na poslední chvíli.

Svůj certifikát Certum Cloud EV CODE Signing si u nás můžete obnovit bez problémů, i když jste si jej původně objednali od jiného dodavatele. Vždy máme lepší ceny než certifikační autorita!

Microsoft SmartScreen

Bezpečnost v ekosystému Windows

S EV CODE certifikátem nemusí vývojář kódu řešit reputaci a nedůvěru SmartScreen. Podepsaná aplikace bez problémů přejde reputačním filtrem do instalačního dialogu, kde se uživateli zobrazí název programu a vydavatel.

Bližší informace naleznete Co je Windows SmartScreen?

Time Stamping Server

Time Stamp Server & Stamping Protocols pro Code Signing

RFC3161 compliant Time Stamp Authority (TSA) server: http://time.certum.pl

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum