SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

CA Certum

CA Certum

Certum SSL certifikáty

Evropská certifikační autorita CERTUM pochází z Polska a díky svým kvalitním službám se stala světově uznávanou autoritou. Autorita je součástí skupiny Asseco Group, globálního výrobce softwaru, a patří mezi významné evropské certifikační autority. Nabízí celou řadu SSL certifikátů, levné doménové SSL certifikáty, firemní certifikáty, také WildCard certifikáty a CODE pro vývojáře. CA Certum se také specializuje na digitální podpisy pro podepisování e-mailů a dokumentů s produkty pro koncové uživatele nebo firemní uživatele.
CA Certum klade vysoký důraz na nejvyšší standardy, což dokazují certifikáty: WebTrustSM/TM a TÜV. Patří mezi kvalifikované poskytovatele důvěryhodných služeb v souladu s nařízením eIDAS (Evropský standard pro elektronickou komunikaci), je součástí Adobe Approved Trust List. Zákazníkům, kteří upřednostňují evropskou certifikační autoritu, doporučujeme zvolit některý z produktů CA Certum.

V nabídce také CODE signing certifikáty pro vývojáře a SW společnosti!

Certum certifikáty

Certum certifikáty

Certifikační autorita Certum - kompletní nabídka SSL certifikátů

CA SSL certifikát Cena od Ověření Rychost vystavení Zabezpečeno domén  
Certum Certum Commercial 245 Kč Doménové (DV) Minuty 1 doména Detail Koupit
Certum Certum Commercial WildCard 1 749 Kč Doménové (DV) Minuty WildCard Detail Koupit
Certum Certum Trusted 1 995 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů 1 doména Detail Koupit
Certum Certum Trusted WildCard 3 995 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů WildCard Detail Koupit

Cena od - cena vyjadřuje nejvýhodnější roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.
Rychlost vydání - jak dlouho bude certifikační autorita vydávat SSL certifikát (přibližně).
Zabezpečené domény - kolik domén lze současně zabezpečit pomocí SSL certifikátu. WildCard = neomezený počet sub-domén.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Certum CODE

Certum CODE

Nabídka CODE signing certifikátů pro SW společnosti a vývojáře

CA SSL certifikát Cena od Ověření Rychost vystavení SmartScreen  
Certum Certum Code Signing in Cloud 2 330 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů - Detail Koupit
Certum Certum Code Signing EV in Cloud 4 997 Kč Rozšířené (EV) 2-5 dnů ANO Detail Koupit

Cena od - cena od vyjadřuje nejvýhodnější roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.
Rychlost vydání - jak dlouho bude certifikační autorita vydávat CODE certifikát (přibližně).
SmartScreen - zda podepsaná aplikace projde reputačním filtrem Microsoft SmartScreen bez problémů do dialogového okna instalace. Více informací naleznete níže Co je SmartScreen?
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Pokud požadujete SSL certifikát od společnosti v Evropské unii, důvěryhodná certifikační autorita Certum je pro vás ideální volbou. Komerční SSL nebo Trusted SSL certifikát je vhodný pro jakýkoli projekt.

Více informací o CA Certum

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

Certifikační autorita Certum

CA Certum – certifikační autorita z Evropské unie

Certifikační autorita Certum byla založena v roce 1998. Byla jednou z prvních certifikačních autorit s důvěryhodnými certifikáty v Evropě. V roce 2002 byla Certum zařazena do celosvětového seznamu důvěryhodných certifikačních autorit a jako pátá v Evropě a patnáctá společnost na světě získala WebTrust Seals pro všechny služby související s elektronickým podpisem. V roce 2015 se CA Certum stala součástí Asseco Group – největší polské IT společnosti kótované na burze cenných papírů.
CA Certum je zařazena do exkluzivního seznamu důvěryhodných vydavatelů certifikátů – Adobe Approved Trust List (AATL). Je aktivním členem CA/B fóra již několik let, vlastní WebTrust Seal pro EV SSL, EV Code Signing a SSL certifikáty. Řešení CA Certum jsou plně v souladu s nařízením eIDAS. Zkušený tým více než 100 specialistů a nadšenců důvěryhodných služeb poskytuje skvělé služby v digitálním světě.

Certifikační autorita Certum je součástí skupiny Asseco Group – globálního výrobce softwaru s 30letými zkušenostmi a téměř 30 000 zaměstnanci. Skupina Asseco je kótována na burzách ve Varšavě, New Yorku a Tel Avivu.

Doménové SSL certifikáty

SSL certifikáty vydané během několika minut

Žadatel o SSl certifikát je ověřen odesláním e-mailové zprávy na vybraný e-mail objednané domény.

Na výběr je 5 e-mailových adres:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Žádné jiné e-mailové adresy podle pravidel nejsou možné. Doporučujeme vytvořit si některou z adres, případně ji mít nastavenou jako alias, ev. použijte doménový koš a získejte z něj potvrzovací e-mail.

Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Poznámka i: Ověřovací e-mail nelze poslat na osobní adresu, jako např. vase-jmeno@gmail.com.
Poznámka ii: certifikát WildCard SSL podporuje pouze ověření e-mailem nebo DNS.

Firemní SSL certifikáty

Firemní certifikáty zvyšují důvěru uživatelů ve váš web

Ověření žadatele o SSL certifikát OV/EV je založeno na pokynech CA/B fóra a každá CA musí dodržovat stanovený proces.
Nejprve je doména ověřena jako doménové SSL certifikáty. Dále se ověří existence společnosti a zkontroluje se adresa. Pokud autorita nemůže potvrdit právní, provozní a fyzickou existenci, doba validace se prodlužuje. Konečné ověření se provede telefonátem na telefonní číslo, které je vysledovatelné v databázích orgánů veřejné moci nebo v autoritativních databázích.

CA Certum provádí standardní firemní validaci. Informace o „The verification process and the documents required after purchasing a Certum SSL Certificate“, naleznete zde: support.certum.eu.

Poznámka i: Ověřovací e-mail nelze poslat na osobní adresu, např. vase-jmeno@gmail.com.
Poznámka ii: EV SSL jsou důsledněji ověřeny. Kromě existence společnosti se žadatel (kontakt) o certifikát ověřuje také telefonicky.

Víceleté certifikáty

Nabízíme SSL certifikáty až na 5 let

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období! Pokud se rozhodujete získat více-letý SSL certifikát, doporučujeme zvážit, zda jej budete po celou dobu využívat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum