SSLmentor

TLS/SSL certifikáty pro kvalitní HTTPS zabezpečení webových stránek a internetových projektů.

O nás

Společnost Web security s.r.o. nabízí zajištění SSL certifikátů pro webové stránky a projekty od roku 2017. Naše služby využívá více než 1000 zákazníků a firem, včetně vývojářů pro které zajišťujeme CODE signing certifikáty k podepisování software. Současně nabízíme i osobní certifikáty pro elektronické podepisování e-mailů a dokumentů.

Jsme partnery největších certifikačních autorit na světě jako je CA DigiCert, pod kterou patří značky autorit GeoTrust, RapidSSL a Thawte nebo CA Sectigo, která dříve působila pod názvem Comodo. Současně jsme partnery s několika světovými resellery, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout nejvýhodnější ceny na našem trhu.

Naše služby

Naše služby jsou postaveny na co největší automatizaci a snadnosti získání SSL certifikátů. Zákaznickou podporu poskytujeme nepřetržitě na e-mailu a v případě potřeby samozřejmě komunikujeme se zákazníky telefonicky. Díky tomu tak můžeme nabídnout nejlepší ceny na českém trhu. Naše služby využívají nejen firmy, státní či obecní úřady, ale i mnoho zákazníků, kteří potřebují zajistit HTTPS komunikaci na běžných www prezentacích. Firemní zákazníci oceňují fakturaci v českých korunách.

Mezi naše zákazníky patří například firmy Tipsport a.s, CHANCE a.s., CZ.NIC, z. s. p. o., Všeobecná FN v Praze, Nakladatelství Sagit, LUKOIL Technology Services, ha-vel internet, Národná banka Slovenska, Úrad na ochranu osobných údajov SR, Mendelova univerzita v Brně, Vojenská akademie Vyškov, MU Otrokovice, Krajský úřad Moravskoslezského kraje, J&T REAL ESTATE a.s., AUTOCONT a.s., Česká zbrojovka a.s., Wlanet ISP s.r.o. a mnoho dalších.

Web security s.r.o.

Za společností Web security a projektem SSLmentor stojí Petr Komárek, manažer s více než 15letými zkušenostmi v IT prostředí.

Nabízíme pouze kvalitní a ověřené značky SSL certifikátů. Stále se snažíme získávat od dodavatelů co nejlepší ceny, díky kterým naši zákazníci mohou výrazně snížit náklady na zabezpečení svých projektů.

Petr Komárek
SSLmentor.cz

SSLmentor je tu pro Vás

Tým SSLmentor nabízí více než 10leté zkušenosti s nabídkou a řešením SSL certifikátů. Kromě zajištění SSL certifikátu jsme schopni také poradit při nastavení bezpečné HTTPS komunikace nebo zajistit nastavení bezpečnostních hlaviček.

 • 10+ let zkušeností

  Na trhu SSL certifikátů se pohybujeme již více než 10 let a našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší zkušenosti.


  Poradíme s výběrem SSL

  Poradíme a zajistíme nejvhodnější SSL certifikát pro webové stránky, projekt, e-shop, organizaci.

 • 30 denní garance

  Nemusíte mít žádnou obavu. Nevyhovuje-li objednaný certifikát, prostě zrušíte objednávku a my Vám vrátíme peníze.


  Nejlepší ceny SSL certifikátů

  Pro naše zákazníky domlouváme nejvýhodnější ceny SSL certifikátů u našich dodavatelů a Certfikačních Autorit.

Naše další projekty

SecurityHeaders.cz

Moderní způsob zabezpečení webových stránek a aplikací pomocí bezpečnostních hlaviček.

Projekt je určen všem webmasterům a majitelům internetových prezentací k čerpání informací jak zvýšit zabezpečení webových stránek a aplikací pomocí bezpečnostních hlaviček.

Na stránkách projektu je popsáno detailně více jak 10 aktuálně využívaných bezpečnostních hlaviček, které lze mít na vlastním webu nastaveno. U každé hlavičky je také uvedena ukázka použití nebo upozornění na případné chyby a potíže při nasazování. Samostatné články, jako například “5 hlaviček co musíte mít na webu” nebo návod jak nastavit bezpečnostní hlavičky na populárním redakčním systému Word Press, výrazně rozšiřují informace o bezpečnostních hlavičkách a jejich použití.

Nezabezpečeno.cz

Webový projekt informující o nastavení zabezpečení populárních webových stránek a aplikací.

Aktuálně je na stránkách přehled domén v zóně .cz a .sk, které mají některý z SSL certifikátů společnosti Symantec nebo dceřinných autorit Thawte, GeoTrust či RapidSSL a tyto certifikáty budou od verze Chrome 70 nedůvěryhodné! Majitelé si certifikáty musí co nejdříve obnovit, jinak se na jejich stránky návštěvník nedostane.

Na stránkách jsou také informace o důvodech, které vedly k vyřazení důvěry starých SSL certifikátů Symantec.