SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

O nás

O nás

O nás

Společnost Web security s.r.o. nabízí SSL certifikáty pro webové stránky a projekty od roku 2017. Naše služby využívá téměř 2000 zákazníků a firem, včetně vývojářů pro které zajišťujeme CODE signing certifikáty pro podepisování softwaru. Současně nabízíme i osobní certifikáty pro elektronické podepisování e-mailů a dokumentů.
Jsme partnery největších certifikačních autorit na světě jako je CA DigiCert, pod kterou patří značky autorit GeoTrust, RapidSSL a Thawte, dále evropské certifikační autority Certum nebo CA Sectigo, která dříve působila pod názvem Comodo. Současně máme partnerství s několika světovými resellery, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout nejvýhodnější ceny na trhu.

Naše služby jsou postaveny na co největší automatizaci a jednoduchosti získání SSL certifikátů. Jsme malý tým s dlouholetými zkušenostmi v poskytování SSL certifikátů. Zakladatel společnosti má zkušenosti s certifikáty od roku 2006. Zákaznickou podporu poskytujeme nepřetržitě na e-mailu a v případě potřeby samozřejmě komunikujeme se zákazníky telefonicky. Díky tomu tak můžeme nabídnout nejlepší ceny na českém trhu. Naše služby využívají nejen firmy, státní či obecní úřady, ale také mnoho zákazníků, kteří potřebují zajistit HTTPS komunikaci na běžných www prezentacích.

Mezi naše zákazníky patří například firmy Tipsport a.s, CZ.NIC, z. s. p. o., Všeobecná FN v Praze, Nakladatelství Sagit, LUKOIL Technology Services, ha-vel internet, Národná banka Slovenska, Úrad na ochranu osobných údajov SR, Mendelova univerzita v Brně, Vojenská akademie Vyškov, MU Otrokovice, Krajský úřad Moravskoslezského kraje, J&T REAL ESTATE a.s., AUTOCONT a.s., Česká zbrojovka a.s., Wlanet ISP s.r.o. a mnoho dalších.

 

 

SSLmentor

SSLmentor

Tým projektu SSLmentor nabízí více než 15leté zkušenosti s nabídkou a řešením SSL certifikátů. Kromě zajištění SSL certifikátu jsme schopni také poradit při nastavení bezpečné HTTPS komunikace nebo zajistit nastavení elektronického podpisu.

Naše další projekty

SecurityHeaders.cz

Moderní způsob zabezpečení webových stránek a aplikací pomocí bezpečnostních hlaviček.

Projekt je určen všem webmasterům a majitelům internetových prezentací k čerpání informací jak zvýšit zabezpečení webových stránek a aplikací pomocí bezpečnostních hlaviček.
Na stránkách projektu je popsáno detailně více jak 10 aktuálně využívaných bezpečnostních hlaviček, které lze mít na vlastním webu nastaveno. U každé hlavičky je také uvedena ukázka použití nebo upozornění na případné chyby a potíže při nasazování. Samostatné články, jako například “5 hlaviček co musíte mít na webu” nebo návod jak nastavit bezpečnostní hlavičky na populárním redakčním systému Word Press, výrazně rozšiřují informace o bezpečnostních hlavičkách a jejich použití.

Web: www.securityheaders.cz

 

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum