SSLmentor

SSL certifikáty pro zabezpečení www stránek! 6 certifikačních autorit, přes 50 druhů SSL certifikátů v nabídce.

O nás

Projekt SSLmentor vznikl na základě více než desetiletých zkušeností se zajišťováním SSL certifikátů pro zabezpečení webových stránek. Cílem projektu je nabídnout zákazníkům kvalitní služby, široký výběr SSL certifikátů a výhodné ceny. V současné době je použití SSL certifikátů na webových stránkách naprosto nezbytné, včetně malých projektů neboť internetové prohlížeče, v čele s Chrome od společnosti Google, tlačí na nasazování zabezpečené komunikace. Současně má nasazení SSL certifikátu vliv na pozitivní hodnocení stránek vyhledávači a tedy otázka zda "mít či nemít" SSL certifikát na webu se nyní změnila na otázku "jaký SSL certifikát na web nasadíme". Projekt SSLmentor je tu, aby zákazníkům poradil a pomohl získat nejvhodnější SSL certifikát za výhodnou cenu. Jsme přímými partnery certifikačních autorit nebo zajišťujeme SSL certifikáty od světových dodavatelů, aby naši zákazníci získali vždy nejvýhodnější ceny.

Provozovatel SSLmentor

Poradím vám s SSL certifikáty

Projekt SSLmentor čerpá z mnohaletých zkušeností při zajišťovní SSL certifikátů pro firmy všech velikostí. Znám jejich potřeby, požadavky a nebojím se doporučit SSL certifikáty Let's Encrypt, které jsou zdarma. Pomohu vám s nasazením SSL certifikátu..

 • 10+ let zkušeností

  Na trhu SSL certifikátů se pohybujeme již více než 10 let a našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší SSL zkušenosti.


  Poradíme s výběrem SSL

  Poradíme a zajistíme nejvhodnější SSL certifikát pro webové stránky, projekt, e-shop, organizaci.

 • 30 denní garance

  Nemusíte mít žádnou obavu. Nevyhovuje-li objednaný certifikát, prostě zrušíte objednávku a my Vám vrátíme peníze.


  Výhodné ceny SSL certifikátů

  Pro naše zákazníky hledáme nejvýhodnější ceny SSL certifikátů u našich dodavatelů a Certfikačních Autorit.

Chceme pomoci "Zašifrovat celý web"

Motto „Encrypt the entire web“ je od neziskové Certifikační Autority Let's Encrypt, která vznikla v roce 2014 v San Francisku. Od léta 2016 nabízí SSL certifikáty zdarma a naším cílem je tuto "free" automatizovanou nabídku doplnit o další SSL certifikáty komerčních Certifikačních autorit. Těmi jsou převážně EV SSL certifikáty, které nabízí ZELENÝ adresný řádek v prohlížeči s názvem společnosti a také informace o majiteli certifikátu pro vyšší důvěru a bezpečnost na internetové síti. Avšak nejenom EV SLL certifikáty nemají free alternativu. Velmi populární jsou WILD ssl certifikáty, tzv. hvězdičkové nebo SAN certifikáty, které umožňují doplnění až 250 různých domén do jednoho certifikátu a tím výrazně usnadnit práci a správu certifikátů.

Nyní nastává doba, kdy komunikace na internetu bude veskrze zabezpečena pomocí SSL certifikátů. Našim zákazníkům chceme nabídnout služby a pomoc, které jim pomohou zvládnout nasazení a provozování zabezpečených webových stránek.