SSLmentor

SSL certifikáty pro zabezpečení www stránek! 6 certifikačních autorit, přes 50 druhů SSL certifikátů v nabídce.

O nás

Projekt SSLmentor vznikl na základě mnohaletých zkušeností se zajišťováním SSL certifikátů pro zabezpečení webových stránek. Cílem projektu je zajistit zákazníkům získání SSL certifikátu, poskytovat kvalitní a automatizované služby a to vše za velmi výhodné ceny.

Máme partnerské smlouvy s certifikačními autoritami, ale také s jejich největšími odběrateli. Zjednodušujeme a automatizujeme procesy získání SSL certifikátu. Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout nejlepší ceny na trhu, mnohem lepší než u konkurence.

Jsme přímými partnery certifikačních autorit nebo zajišťujeme SSL certifikáty od světových dodavatelů, aby naši zákazníci získali vždy nejvýhodnější ceny.

100% garance

Našim zákazníkům nabízíme 100% garanci spokojenosti s funkčností SSL certifikátu. Nevyhovuje-li objednaný SSL certifikát, kdykoliv jej do 30 dnů od potvrzení objednávky můžete bez důvodu zrušit (pravidla).

Nabízené certifikáty jsou totožné jako mnohem dražší certifikáty u zahraniční autority, která nechce řešit individuální zákazníky. Díky automatizaci a optimalizaci máme výrazně lepší ceny než konkurence a můžeme nabídnout nejlevnější SSL certifikáty v řádech stokorun.

SSLmentor poradí

Rádi poradíme

 • se zabezpečením webu
 • s výběrem SSL certifikátu
 • jak generovat CSR žádost
 • s instalací SSL certifikátu

kontakt
Provozovatel SSLmentor

 

„S certifikáty pracuji od roku 2006, kdy se u nás daly weby s https počítat na prstech rukou. Dnes je SSL certifikát jedna z důležitých věcí, která se řeší na webovém projektu. My vám s tím pomůžeme!“  •  Ing. Petr Komárek, zakladatel společnosti Web security s.r.o. (LinkedIn profil).

 • 10+ let zkušeností

  Na trhu SSL certifikátů se pohybujeme již více než 10 let a našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší SSL zkušenosti.


  Poradíme s výběrem SSL

  Poradíme a zajistíme nejvhodnější SSL certifikát pro webové stránky, projekt, e-shop, organizaci.

 • 30 denní garance

  Nemusíte mít žádnou obavu. Nevyhovuje-li objednaný certifikát, prostě zrušíte objednávku a my Vám vrátíme peníze.


  Nejlepší ceny SSL certifikátů

  Pro naše zákazníky domlouváme nejvýhodnější ceny SSL certifikátů u našich dodavatelů a Certfikačních Autorit.

Bez SSL certifikátu se na stránkách již neobejdete!

V současné době je použití SSL certifikátů na webových stránkách naprosto nezbytné, a to i včetně malých projektů. Internetové prohlížeče, v čele s Chrome od společnosti Google, tlačí na nasazování zabezpečené komunikace a např. Chrome postupně přitvrzuje v zobrazování negativních indikátorů uživatelům. Stránky bez https komunikace se v budocnu stanou zcela nedůvěryhodnými. Současně má nasazení SSL certifikátu vliv na pozitivní hodnocení stránek vyhledávači a tedy otázka zda "mít či nemít" SSL certifikát na webu se nyní změnila na otázku "jaký SSL certifikát na web nasadíme". Projekt SSLmentor je tu, aby zákazníkům poradil a pomohl získat nejvhodnější SSL certifikát za výhodnou cenu.

Let's Encrypt nebo komerční SSL certifikát?

Na tuto otázku máme jednoduchou odpověď. Pokud Váš hostingový poskytovatel nabízí Let's Encrypt a pro Vaše webové stránky je dostatečné základní zabezpečení komunikace na internetu, využívejte tento populární SSL certifikát. Plně podporujeme motto „Encrypt the entire web“, které je od neziskové Certifikační Autority Let's Encrypt, která vznikla v roce 2014 v San Francisku a od léta 2016 nabízí automatizované SSL certifikáty. Někteří provozovatelé mají však nasazení LE zpoplatněno, určitou nevýhodou je nutnost obnovy certifikátu každého 1/4 roku a pokud není zajištěna 100% implementace, mohou být stránky v době obnovy nedostupné.

Nejlevnější komerční certifikáty jsou za cenu něco málo přes sto korun za rok, lze je objednat až na dva roky a zajistit si tak bezproblémové zabezpečení www stránek. Mezi nejlevnější patří například SSL certifikáty Comodo PositiveSSL.
Z principu plné automatizace nemůže Let's Encrypt nabízet firemní TLS certifikáty (OV certifikáty) a hlavně EV SSL certifikáty, které nabízí ZELENÝ adresný řádek v prohlížeči s názvem společnosti a také informace o majiteli certifikátu pro vyšší důvěru a bezpečnost na internetové síti.

Nyní nastává doba, kdy komunikace na internetu bude veskrze zabezpečena pomocí SSL certifikátů. Našim zákazníkům chceme nabídnout kvalitní služby, výhodné ceny a pomoc, které jim pomohou zvládnout nasazení a provozování zabezpečených webových stránek.