SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

Nová objednávka: GeoTrust True BusinessID EV FLEX

Máte-li u nás již vytvořen účet, přihlaste se prosím, a pokračujte v objednávce.
Objednaný certifikát je možné uhradit on-line platební kartou, PayPalem, bankovním převodem (FIO banka). Na požádání vystavíme daňový doklad před uhrazením.

Technické detaily certifikátu

4 270,00 Kč (5 167,00 Kč s DPH)

Celkový počet zabezpečených domén: 1

Důležité informace pro více-leté webové SSL certifikáty:
Bezpečnostní pravidla umožňují vystavit webový SSL certifikát na max. 398 dní. Z tohoto důvodu jsou víceleté SSL certifikáty vystavovány na 1 rok s následnou obnovou zdarma. Po vystavení certifikátu nelze platnost zkrátit, požadovat vrácení nevyužitého období nebo změnit název domény.
›› Od roku 2025/26 bude pravděpodobně zkrácena platnost certifikátů na 3 měsíce! Doporučujeme objednání certifikátu na max. 2-3 roky.

Žadatel o certifikát

Důležité informace:
Žadatel o firemní, EV SSL certifikát nebo CODE certifikát je uveden v certifikátu. Vyplňte celý název firmy a adresu, tyto údaje bude certifikační autorita ověřovat. Pokud znáte číslo DUNS, vyplňte jej.

Technický a autorizační kontakt

Upozornění: Pro firemní (OV/EV) certifikáty uveďte do autorizačního kontaktu osobu, která má oprávnění žádat za společnost o certifikát. Tato osoba bude také autoritou validována.

Fakturační údaje

Upozornění: Na základě fakturační údajů bude vytvořen nový administrativní účet s vloženým e-mailem, který bude současně sloužit jako LogIn.

Souhlas s podmínkami

s povinností platby

30denní záruka vrácení peněz SPOKOJENOST NEBO PENÍZE ZPĚT !
Bezpečná platba BEZPEČNÁ PLATBA
SSLmentor Projekt SSLmentor od roku 2017