SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

EV SSL certifikáty

EV SSL certifikáty

EV SSL certifikáty

Extended Validation (EV) SSL certifikáty jsou prestižní, nejdůvěryhodnější SSL certifikáty. Jsou vydávány pouze firmám po důkladném ověření existence a žadatele o certifikát. Certifikační autorita ověřuje kromě firmy i fyzickou identitu jednotlivce, který žádá o SSL certifikát. Návštěvník webových stránek se hned po prokliku na zámeček v prohlížeči vedle domény může dozvědět, která společnost web provozuje. EV SSL certifikát je vhodný pro všechny obchodní a firemní webové stránky a pro všechny weby, které od uživatelů vyžadují osobní informace.
Nabízené Extended Validation SSL certifikáty zabezpečí jednu doménu nebo až 250 domén současně. Multi-doménové EV certifikáty mohou zabezpečit celé firemní portfolio domén nebo domény e-shopů. HTTPS komunikaci zajistí například pro všechny národní domény (.cz, .com, .sk, .hu, .de, ...) nebo projekty s různými názvy na vlastních doménách a samozřejmě také subdoménách.

EV SSL certifikáty

EV SSL certifikáty

Extended Validation - kompletní nabídka SSL certifikátů

CA SSL certifikát Cena od Ověření Rychost vystavení Zabezpečeno domén  
Sectigo PositiveSSL EV 2 118 Kč Rozšířené (EV) 5-10 dnů 1 doména Detail Koupit
Sectigo PositiveSSL EV Multi-Domain 3 998 Kč Rozšířené (EV) 5-10 dnů 3-250 Detail Koupit
Sectigo Sectigo EV SSL 2 675 Kč Rozšířené (EV) 5-10 dnů 1 doména Detail Koupit
Sectigo Sectigo EV Multi-Domain 4 923 Kč Rozšířené (EV) 5-10 dnů 3-250 Detail Koupit
Thawte Thawte SSL WebServer EV 4 163 Kč Rozšířené (EV) 2-5 dnů 1 doména Detail Koupit
GeoTrust GeoTrust True BusinessID EV FLEX 3 557 Kč Rozšířené (EV) 2-5 dnů 1-250 Detail Koupit
GeoTrust GeoTrust True BusinessID EV Multi-Domain 6 483 Kč Rozšířené (EV) 2-5 dnů 5-250 Detail Koupit
DigiCert DigiCert EV FLEX 7 887 Kč Rozšířené (EV) 2-5 dnů 1-250 Detail Koupit

Cena od - cena vyjadřuje nejvýhodnější roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.
Rychlost vydání - jak dlouho bude certifikační autorita vydávat SSL certifikát (přibližně).
Zabezpečené domény - kolik domén lze současně zabezpečit pomocí SSL certifikátu. WildCard = neomezený počet sub-domén.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Vlastnosti a výhody EV SSL certifikátů

EV SSL certifikáty

SSL certifikáty s rozšířeným ověřením (zkráceně i jako EV - Extended Validation) jsou nejdůvěryhodnější SSL certifikáty na trhu. Potvrzení identity webové stránky se provádí podle směrnic CA/B fóra a zahrnuje přísný proces ověřování veřejnou certifikační autoritou. Certifikační autorita musí ověřit firmu i fyzickou identitu jednotlivce, který žádá o EV SSL certifikát.

EV SSL zvyšuje důvěru návštěvníků

SSL certifikáty s rozšířeným ověřením (Extended Validation) vytvářejí zabezpečené připojení HTTPS a poskytují návštěvníkům webových stránek vysoký stupeň důvěry. Certifikáty EV SSL jsou důvěryhodnější než SSL certifikáty pro ověření domény (DV SSL).

Zvýšení hodnocení vyhledávání (SEO)

Bezpečná komunikace HTTPS zvyšuje hodnocení stránek v algoritmech hodnocení vyhledávání. Společnost Google zveřejnila tyto informace na blogu již v roce 2014. Přestože jde o jedno z mnoha kritérií, SSL certifikát zajistí vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání pro webové stránky zabezpečené protokolem HTTPS v porovnání s nezabezpečenými stránkami.

SSL chrání integritu

SSL certifikát chrání před vkládáním obsahu poskytovateli internetových služeb a jinými třetími stranami. Bez zabezpečené komunikace je možné, že někdo pozmění vaši stránku a naruší její integritu. SSL certifikáty proti tomu chrání silné průmyslové standardní 256 bitové symetrické šifrování a 2048 bitové podpisy.

30denní záruka vrácení peněz

Zákaznická zkušenost je pro nás první a prvořadou prioritou. Vybraný SSL certifikát není vhodný pro vaše potřeby? Potřebujete jiný? Nebo jen chcete zrušit objednávku? Všem našim zákazníkům nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Podívejte se na naše Pravidla vrácení peněz a dozvíte se více.

Důvěryhodné se všemi hlavními prohlížeči

Naše SSL cetifikáty mají nejvyšší kompatibilitu prohlížečů pro mobilní telefony a stolní počítače, což snižuje nepříjemná upozornění při přístupu na webovou stránku.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

EV SSL certifikáty se dříve nazývaly „zelené“, protože v adresním řádku prohlížeče zobrazovaly zelenou barvu s názvem společnosti hned vedle domény. Nyní se po kliknutí na zámeček v prohlížeči zobrazí název ověřené společnosti.

Více informací o EV SSL certifikátech

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

EV SSL certifikáty

EV SSL certifikát nabízí vysokou důvěryhodnost www stránek

Extended Validation (EV) certifikát umožňuje zobrazit uživateli název společnosti v prohlížeči, který je obsažen v detailu certifikátu. CA striktně ověřuje firmu tak, že zkontroluje všechny dokumenty o registraci firmy, obchodní adresář třetích stran pro ověření adresy a ověření telefonu. Kromě existence společnosti se žadatel (kontakt) o certifikát ověřuje i ústně. Není neobvyklé, že se vyžaduje a ověřuje doklad totožnosti kontaktu žadatele o certifikát. Vydání certifikátu trvá min. dva nebo více dní.

Kritéria pro vydávání EV SSL certifikátů jsou definována v EV SSL Certificate Guidelines vytvořené CA/Browser fórem. Každá důvěryhodná autorita se těmito pokyny musí řídit.

Počet zabezpečených domén

Závisí na zvoleném SSL certifikátu

Nabízíme SSL certifikáty k zabezpečení jedné domény nebo až 250 různých domén současně.
Nelze získat WildCard EV certifikáty.

  • SSL pro jednu doménu – certifikát je určen k zabezpečení jedné domény. Certifikát může zabezpečit obě varianty s/bez www: domena.cz i www.domena.cz. Pro domény 3. úrovně a výše se varianta www nepřidává.
  • SSL pro více domén (multi-doménové) – certifikát dokáže zabezpečit až 250 různých domén. Každá doména může být z jiné TLD (.cz, .com, .net, .eu atd.) a jakékoli úrovně (abc.domena.cz, 123.xyz.domena.xyz).

Víceleté certifikáty

Nabízíme SSL certifikáty až na 5 let

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období ani změnit název domény! Pokud se rozhodujete získat SSL certifikát na 5 let, doporučujeme nejprve zvážit, zda jej budete celých 5 let potřebovat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

Frequently Asked Questions

Nejčastější dotazy o EV SSL certifikátech

Proč se nazývají EV certifikáty "zelené"?

EV (Extended Validation) SSL certifikáty jsou nejdůvěryhodnější SSL certifikáty. Tyto certifikáty dříve zobrazovaly název společnosti pro kterou byl certifikát vystaven v adresním řádku prohlížeče s výrazným zeleným pozadím (zejména kdysi populární prohlížeč Internet Explorer od společnosti Microsoft). Návštěvníci a uživatelé stránek tak mohli na první pohled vidět, komu webové stránky patří a nejsou například na podvodných phishingových stránkách.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum