SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

CA RapidSSL

CA RapidSSL

SSL certifikáty RapidSSL

Certifikační autorita RapidSSL nabízí cenově výhodné a rychle generované SSL certifikáty, což je zdůrazněno názvem "Rapid SSL" - rychle. Všechny RapidSSL certifikáty jsou doménovými certifikáty - Domain Validation (DV), t.j. detaily certifikátu zobrazují základní informace o doméně, CA, platnosti atp. Získání a nasazení Rapid SSL certifikátu je velmi rychlé díky jednoduchému ověření domény, které probíhá buď zasláním e-mailu případně nastavením záznamu v DNS či na FTP. RapidSSL certifikáty jsou vhodné pro jakýkoli webový projekt, weby, kde potřebujeme snadno a rychle zajistit šifrovanou komunikaci na protokolu HTTPS.

RapidSSL pro jednu doménu nebo neomezeně subdomén

Přestože certifikační autorita RapidSSL nabízí pouze dva typy SSL certifikátů, možná právě proto patří SSL certifikáty RapidSSL mezi nejoblíbenější. Na výběr je klasický SSL certifikát pro zabezpečení jedné domény nebo RapidSSL WildCard certifikát, který zabezpečí neomezený počet subdomén.

RapidSSL certifikáty

RapidSSL certifikáty

Certifikační autorita RapidSSL - kompletní nabídka SSL certifikátů

CA SSL certifikát Cena od Ověření Rychost vystavení Zabezpečeno domén  
RapidSSL RapidSSL 267 Kč Doménové (DV) Minuty 1 doména Detail Koupit
RapidSSL RapidSSL WildCard 2 472 Kč Doménové (DV) Minuty WildCard Detail Koupit

Cena od - cena vyjadřuje nejvýhodnější roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.
Rychlost vydání - jak dlouho bude certifikační autorita vydávat SSL certifikát (přibližně).
Zabezpečené domény - kolik domén lze současně zabezpečit pomocí SSL certifikátu. WildCard = neomezený počet sub-domén.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

RapidSSL certifikáty jsou kvalitní a oblíbenou značkou pro poskytování bezpečné HTTPS komunikace. Pro zabezpečení webových stránek na jedné doméně můžeme jednoznačně doporučit nejlevnější RapidSSL certifikát.

Více informací o CA RapidSSL

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

Certifikační autorita RapidSSL

CA RapidSSL – levné a rychlé zabezpečení webu

Historie značky RapidSSL sahá do roku 2003, kdy byla založena svou mateřskou společností GeoTrust jako nízkonákladová značka SSL certifikátů. Dnes je RapidSSL pod kontrolou společnosti DigiCert, která ji převzala v roce 2017. Certifikáty RapidSSL se staly velmi oblíbenými díky rychlosti vydání a ceně. Certifikáty jsou plně důvěryhodné pro 99,9 % moderních webových prohlížečů a nabízejí vysoce kvalitní zabezpečení HTTPS pro internetovou komunikaci.

Doménové SSL certifikáty

SSL certifikáty vydané během několika minut

Žadatel o SSl certifikát je ověřen odesláním e-mailové zprávy na vybraný e-mail objednané domény.

Na výběr je 5 e-mailových adres:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Žádné jiné e-mailové adresy podle pravidel nejsou možné. Doporučujeme vytvořit si některou z adres, případně ji mít nastavenou jako alias, ev. použijte doménový koš a získejte z něj potvrzovací e-mail.

Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Poznámka i: Ověřovací e-mail nelze poslat na osobní adresu, jako např. vase-jmeno@gmail.com.
Poznámka ii: certifikát WildCard SSL podporuje pouze ověření e-mailem nebo DNS.

Firemní SSL certifikáty

Firemní certifikáty zvyšují důvěru uživatelů ve váš web

Ověření žadatele o SSL certifikát OV/EV je založeno na pokynech CA/B fóra a každá CA musí dodržovat stanovený proces.
Nejprve je doména ověřena jako doménové SSL certifikáty. Dále se ověří existence společnosti a zkontroluje se adresa. Pokud autorita nemůže potvrdit právní, provozní a fyzickou existenci, doba validace se prodlužuje. Konečné ověření se provede telefonátem na telefonní číslo, které je vysledovatelné v databázích orgánů veřejné moci nebo v autoritativních databázích.

CA RapidSSL ověřuje, že organizace žádající o certifikát je v dobrém stavu. To zahrnuje potvrzení dobrého stavu a aktivní registraci v podnikových registrech. Zahrnuje to také ověření, zda organizace není uvedena v žádných podvodných, phishingových nebo vládou omezených subjektech nebo v protiteroristických databázích. Kromě toho ověří, že organizace žádající o certifikát je organizací, které bude certifikát vydán, a také ověří kontakt na organizaci.

Poznámka i: Ověřovací e-mail nelze poslat na osobní adresu, např. vase-jmeno@gmail.com.
Poznámka ii: EV SSL jsou důsledněji ověřeny. Kromě existence společnosti se žadatel (kontakt) o certifikát ověřuje také telefonicky.

Víceleté certifikáty

Nabízíme SSL certifikáty až na 5 let

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období! Pokud se rozhodujete získat více-letý SSL certifikát, doporučujeme zvážit, zda jej budete po celou dobu využívat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum