SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

Nejlevnější SSL certifikáty

Nejlevnější SSL certifikáty

Nejlevnější SSL certifikáty

Nejpopulárnějším typem SSL certifikátů jsou doménové - Domain Validated (DV) certifikáty, kdy certifikační autorita ověřuje pouze vaši doménu. Nejlevnější SSL certifikáty zajišťují bezpečnou HTTPS komunikaci pro jakýkoliv projekt a odstraňují nepříjemné a nedůvěryhodné označení „Nezabezpečené“ v internetových prohlížečích. Lze je nasadit na jakékoli firemní a osobní webové stránky a projekty, webmail, intranet, zákaznické portály atd. Pro HTTPS zabezpečení www stránek a posílení SEO faktoru můžete zvolit jakýkoli nejlevnější SSL certifikát v naší nabídce. Získání a nasazení doménového SSL certifikátu je u SSLmentor otázkou minut. Stačí objednat, uhradit a potvrdit validační e-mail.

Rychlé a levné HTTPS zabezpečení

Nejlevnější SSL certifikáty jsou vystaveny okamžitě po ověření majitele domény. Toto ověření je jednoduché, plně automatizované a nevyžaduje manuální zásah ze strany certifikační autority. Díky tomu nabízíme nejlevnější ceny DV certifikátů na trhu. Ověření nejčastěji probíhá zasláním e-mailu na zvolenou adresu, kde majitel nebo správce domény klikne na odkaz a potvrdí žádost o SSL certifikát.

Populární certifikáty

Populární certifikáty

Nejlevnější SSL certifikáty, které si naši zákazníci objednávají nejčastěji

CA SSL certifikát Cena od Ověření Rychost vystavení Zabezpečeno domén  
Sectigo PositiveSSL 177 Kč Doménové (DV) Minuty 1 doména Detail Koupit
Sectigo PositiveSSL Multi-Domain 438 Kč Doménové (DV) Minuty 3-250 Detail Koupit
Sectigo PositiveSSL WildCard 1 597 Kč Doménové (DV) Minuty WildCard Detail Koupit
RapidSSL RapidSSL 267 Kč Doménové (DV) Minuty 1 doména Detail Koupit
RapidSSL RapidSSL WildCard 2 472 Kč Doménové (DV) Minuty WildCard Detail Koupit
Certum Certum Commercial 245 Kč Doménové (DV) Minuty 1 doména Detail Koupit
Certum Certum Commercial WildCard 1 749 Kč Doménové (DV) Minuty WildCard Detail Koupit
Thawte Thawte 123 830 Kč Doménové (DV) Minuty 1 doména Detail Koupit
Thawte Thawte 123 WildCard 4 997 Kč Doménové (DV) Minuty WildCard Detail Koupit
GeoTrust GeoTrust QuickSSL Premium 1 257 Kč Doménové (DV) Minuty 1 doména Detail Koupit
GeoTrust GeoTrust QuickSSL Premium SAN 2 423 Kč Doménové (DV) Minuty 5 domén Detail Koupit
GeoTrust GeoTrust QuickSSL Premium WildCard 4 977 Kč Doménové (DV) Minuty WildCard Detail Koupit

Cena od - cena vyjadřuje nejvýhodnější roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.
Rychlost vydání - jak dlouho bude certifikační autorita vydávat SSL certifikát (přibližně).
Zabezpečené domény - kolik domén lze současně zabezpečit pomocí SSL certifikátu. WildCard = neomezený počet sub-domén.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Vlastnosti a výhody nejlevnějších SSL certifikátů

Doménové SSL certifikáty (DV)

Nejrychlejší, nejjednodušší a automatizovaný způsob ověření. Doménové SSL certifikáty (DV) jsou nejlevnějšími SSL certifikáty na trhu. Certifikační autorita pouze ověří existenci domény před vydáním certifikátu. Celý proces je plně automatizovaný.

Zabezpečte svůj web za několik minut

Získání a nasazení levného DV SSL certifikátu je u SSLmentor otázkou několika minut. Stačí objednat, zaplatit a potvrdit validační e-mail. Navíc nabízíme jednoduché generování žádosti o certifikát (CSR) v Administraci. Není třeba řešit klíče s administrátorem nebo je generovat na serveru.

Zvýšení hodnocení vyhledávání (SEO)

Bezpečná komunikace HTTPS zvyšuje hodnocení stránek v algoritmech hodnocení vyhledávání. Společnost Google zveřejnila tyto informace na blogu již v roce 2014. Přestože jde o jedno z mnoha kritérií, SSL certifikát zajistí vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání pro webové stránky zabezpečené protokolem HTTPS v porovnání s nezabezpečenými stránkami.

SSL chrání integritu

SSL certifikát chrání před vkládáním obsahu poskytovateli internetových služeb a jinými třetími stranami. Bez zabezpečené komunikace je možné, že někdo pozmění vaši stránku a naruší její integritu. SSL certifikáty proti tomu chrání silné průmyslové standardní 256 bitové symetrické šifrování a 2048 bitové podpisy.

30denní záruka vrácení peněz

Zákaznická zkušenost je pro nás první a prvořadou prioritou. Vybraný SSL certifikát není vhodný pro vaše potřeby? Potřebujete jiný? Nebo jen chcete zrušit objednávku? Všem našim zákazníkům nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Podívejte se na naše Pravidla vrácení peněz a dozvíte se více.

Důvěryhodné se všemi hlavními prohlížeči

Naše SSL cetifikáty mají nejvyšší kompatibilitu prohlížečů pro mobilní telefony a stolní počítače, což snižuje nepříjemná upozornění při přístupu na webovou stránku.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Doporučujeme DV SSL certifikáty PositiveSSL nebo RapidSSL k zabezpečení jedné domény. Tyto SSL certifikáty se vydávají velmi rychle a poskytují potřebnou HTTPS komunikaci mezi serverem a prohlížečem.

Více informací o nejlevnějších SSL certifikátech

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

Doménový SSL certifikát

Vše, co musíte udělat, je poskytnout důkaz o vlastnictví/správě registrované domény.

DV SSL certifikáty můžete získat během několika minut. Ověření žadatele o SSL certifikát probíhá zasláním e-mailové zprávy na zvolenou e-mailovou adresu objednané domény.

Na výběr je podle pravidel 5 e-mailových adres:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Doporučujeme vytvořit si některou z adres, případně ji mít nastavenou jako alias, ev. použijte doménový koš a získejte z něj potvrzovací e-mail. Žádné jiné e-mailové adresy nejsou možné.

Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Poznámka i: Ověřovací e-mail nelze poslat na osobní adresu, například vase-jmeno@gmail.com.
Poznámka ii: WildCard SSL certifikáty podporují pouze ověření e-mailem nebo DNS.

Počet zabezpečených domén

Závisí na zvoleném SSL certifikátu

Nabízíme SSL certifikáty k zabezpečení jedné domény, až 250 různých domén současně nebo pro neomezený počet subdomén. Certifikační autority pro některé multidoménové SSL certifikáty nově nabízejí kombinaci standardních a WildCard domén.

  • SSL pro jednu doménu – certifikát je určen k zabezpečení jedné domény. Certifikát může zabezpečit obě varianty s/bez www: domena.cz i www.domena.cz. Tuto kombinaci vkládá certifikační autorita automaticky. Pro domény 3. úrovně a výše se varianta www nepřidává.
  • SSL pro více domén (multidoménové) – certifikát dokáže zabezpečit až 250 různých domén. Každá doména může být z jiné TLD (.cz, .com, .net, .eu atd.) a jakékoli úrovně (abc.domena.cz, 123.xyz.domena.xyz). V naší nabídce jako multidoménové SSL certifikáty.
  • WildCard SSL certifikát – dokáže zabezpečit neomezený počet subdomén v rámci jejich hlavní domény. Před název domény se vkládá hvězdička, která v certifikátu funguje jako zástupný znak, takže prohlížeče namísto hvězdičky akceptují jakékoli platné znaky před doménou. V naší nabídce jako WildCard SSL certifikáty.

Víceleté certifikáty

Nabízíme SSL certifikáty až na 5 let

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období ani změnit název domény! Pokud se rozhodujete získat SSL certifikát na 5 let, doporučujeme nejprve zvážit, zda jej budete celých 5 let potřebovat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

Frequently Asked Questions

Nejčastější dotazy o nejlevnějších SSL certifikátech

Mohu si poslat validační e-mail na osobní e-mail?

Ne. Na výběr je podle pravidel 5 e-mailových adres: admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@, postmaster@. Žádné jiné e-mailové adresy nejsou možné.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum