SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

CA DigiCert

CA DigiCert

SSL certifikáty DigiCert

Certifikační autorita DigiCert nabízí komplexní bezpečnostní řešení. Díky akvizici certifikačních služeb společnosti Symantec v roce 2017 se stala jednou z největších certifikačních autorit na světě. Její služby jsou hodnoceny jako vysoce kvalitní a jako jediná certifikační autorita je díky svým procesům schopna vystavovat firemní SSL certifikáty během hodin, ještě týž den po objednání. Kromě standardních webových SSL certifikátů nabízíme od certifikační autority DigiCert pro vývojáře a SW společnosti CODE certifikáty k podepisování aplikací a kódu a také nabízíme certifikáty pro elektronický podpis (S/MIME).

DigiCert FLEX SSL certifikáty

Novinkou v nabídce CA DigiCert jsou SSL certifikáty typu FLEX, které nabízejí FLEXibilní kombinaci zabezpečení domén, včetně změn během životnosti SSL certifikátu DigiCert, kdy domény můžete kdykoliv přidávat, odebírat a měnit. SSL certifikát DigiCert OV FLEX můžete objednat pro zabezpečení jedné domény nebo jako multi-doménový SSL certifikát s libovolnou kombinací plně kvalifikovaného názvu domény (FQDN) a současně můžete do certifikátu vkládat hvězdičkové varianty (WildCard) pro zabezpečení neomezeného počtu subdomén. Nejdůvěryhodnější SSL certifikát DigiCert EV FLEX lze získat pro jednu doménu nebo jako standardní multi-doménový SSL certifikát. Všechny FLEX varianty mohou obsahovat až 250 různých domén.

DigiCert certifikáty

DigiCert certifikáty

Certifikační autorita DigiCert - nabídka SSL certifikátů

CA SSL certifikát Cena od Ověření Rychost vystavení Zabezpečeno domén  
DigiCert DigiCert OV FLEX 4 848 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů 1-250 Detail Koupit
DigiCert DigiCert EV FLEX 7 887 Kč Rozšířené (EV) 2-5 dnů 1-250 Detail Koupit
DigiCert DigiCert Standard SSL 4 483 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů 1 doména Detail Koupit
DigiCert DigiCert Multi-domain 8 330 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů 4-250 Detail Koupit
DigiCert DigiCert WildCard 13 330 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů WildCard Detail Koupit

Cena od - cena vyjadřuje nejvýhodnější roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.
Rychlost vydání - jak dlouho bude certifikační autorita vydávat SSL certifikát (přibližně).
Zabezpečené domény - kolik domén lze současně zabezpečit pomocí SSL certifikátu. WildCard = neomezený počet sub-domén.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

DigiCert CODE

DigiCert CODE

Nabídka CODE signing certifikátů pro SW společnosti a vývojáře

CA SSL certifikát Cena od Ověření Rychost vystavení SmartScreen  
DigiCert Digicert Code Signing 8 817 Kč Organizace (OV) 1-3 dnů - Detail Koupit
DigiCert DigiCert EV Code Signing 12 823 Kč Rozšířené (EV) 2-5 dnů ANO Detail Koupit

Cena od - cena od vyjadřuje nejvýhodnější roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.
Rychlost vydání - jak dlouho bude certifikační autorita vydávat CODE certifikát (přibližně).
SmartScreen - zda podepsaná aplikace projde reputačním filtrem Microsoft SmartScreen bez problémů do dialogového okna instalace. Více informací naleznete níže Co je SmartScreen?
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

SSL certifikáty nejvyšší kvality pod značkou DigiCert jsou správnou volbou pro firmy a finanční instituce. SSL certifikáty FLEX nabízí flexibilitu při správě doménového portfolia.

Více informací o CA DigiCert

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

Certifikační autorita DigiCert

CA DigiCert - vysoká kvalita služeb a velmi rychlé vydávání SSL certifikátů s firemním ověřením

Certifikační autorita DigiCert je soukromá společnost založená v roce 2003 v USA. Od svého vzniku se specializuje na oblast internetové bezpečnosti. Milníkem společnosti byl rok 2017, kdy převzala divizi PKI společnosti Symantec včetně značek GeoTrust, RapidSSL, Thawte a VeriSign, aby se stala jednou z největších světových certifikačních autorit. V roce 2018 společnost DigiCert získala firmu QuoVadis, švýcarskou společnost nabízející kvalifikované digitální certifikáty, které jsou v souladu s eIDAS a nařízeními EU. Více informací o společnosti Digicert naleznete na Wiki - DigiCert.

Doménové SSL certifikáty

SSL certifikáty vydané během několika minut

Žadatel o SSl certifikát je ověřen odesláním e-mailové zprávy na vybraný e-mail objednané domény.

Na výběr je 5 e-mailových adres:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Žádné jiné e-mailové adresy podle pravidel nejsou možné. Doporučujeme vytvořit si některou z adres, případně ji mít nastavenou jako alias, ev. použijte doménový koš a získejte z něj potvrzovací e-mail.

Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Poznámka i: Ověřovací e-mail nelze poslat na osobní adresu, jako např. vase-jmeno@gmail.com.
Poznámka ii: certifikát WildCard SSL podporuje pouze ověření e-mailem nebo DNS.

Firemní SSL certifikáty

Firemní certifikáty zvyšují důvěru uživatelů ve váš web

Ověření žadatele o SSL certifikát OV/EV je založeno na pokynech CA/B fóra a každá CA musí dodržovat stanovený proces.
Nejprve je doména ověřena jako doménové SSL certifikáty. Dále se ověří existence společnosti a zkontroluje se adresa. Pokud autorita nemůže potvrdit právní, provozní a fyzickou existenci, doba validace se prodlužuje. Konečné ověření se provede telefonátem na telefonní číslo, které je vysledovatelné v databázích orgánů veřejné moci nebo v autoritativních databázích.

CA DigiCert ověřuje, že organizace žádající o certifikát je v dobrém stavu. To zahrnuje potvrzení dobrého stavu a aktivní registraci v podnikových registrech. Zahrnuje to také ověření, zda organizace není uvedena v žádných podvodných, phishingových nebo vládou omezených subjektech nebo v protiteroristických databázích. Kromě toho ověří, že organizace žádající o certifikát je organizací, které bude certifikát vydán, a také ověří kontakt na organizaci.

Poznámka i: Ověřovací e-mail nelze poslat na osobní adresu, např. vase-jmeno@gmail.com.
Poznámka ii: EV SSL jsou důsledněji ověřeny. Kromě existence společnosti se žadatel (kontakt) o certifikát ověřuje také telefonicky.

Víceleté certifikáty

Nabízíme SSL certifikáty až na 5 let

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období! Pokud se rozhodujete získat více-letý SSL certifikát, doporučujeme zvážit, zda jej budete po celou dobu využívat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum