SSLmentor

TLS/SSL certifikáty pro kvalitní HTTPS zabezpečení webových stránek a internetových projektů.

SSL certifikát pro eshop

SSL CERTIFIKÁT
PRO E-SHOP

zajistí bezpečnou https komunikaci
zamezí označení "Nezabezpečeno"
posílí seo faktor stránek

SSL certifikát pro E-shop

Zabezpečení eshopu pomocí SSL certifikátu je naprosto nezbytné. Šifrovaná HTTPS komunikace zajistí bezpečný přenos dat mezi serverem a zákazníkem a citlivé údaje tak nemohou být odposlechnuty a uniknout do nepovolaných rukou. Zabezpečená komunikace mezi e-shopem a zákazníkem je nutná i pro základní plnění nařízení GDPR Článek 5 f) Zásady zpracování osobních údajů. E-shop bez SSL certifikátu působí velmi nedůvěryhodně a v prohlížečích bude u adresy uvedeno "Nezabezpečeno" ("Notsecure"). Nepoužívat dnes u E-SHOPU SSL certifikát může majiteli e-shopu snižovat výrazně tržby, poučení internetoví uživatelé ví, že na nezabezpečených stránkách nemají nakupovat. SSL certifikát pro eshop má také pozitivní vliv na SEO, což bylo potvrzeno společností Google, která obsah na stránkách s certifikátem upřednostňuje.

Nejlevnější SSL certifikát pro eshop

Pokud je při výběru primární cena SSL certifikátu, zabezpečenou komunikaci HTTPS pro eshop zajistí i nejlevnější SSL certifikáty, které poskytují dostatečné základní zabezpečení včetně lepší SEO podpory od vyhledávače Google. Certifikáty jsou pro moderní webové prohlížeče, včetně mobilních, důvěryhodné a mohou být nasazeny na jakýkoliv e-shop. Pro potřebu levného zabezpečení jednoduchého e-shopu můžeme doporučit kterýkoliv z nejlevnějších SSL certifikátů jako je RapidSSL certifikát nebo PositiveSSL certifikát. Oba certifikáty zajišťují kvalitní zabezpečení jedné domény, již za cenu stokorun ročně.

Pokud používáte "krabicové" řešení e-shopu, například Shoptet, oXyShop atd., před objednáním komerčního SSL certifikátu si nejdříve ověřte, že provozovatel umožňuje nasadit dodané SSL certifikáty a za jakou cenu.

Firemní SSL certifikáty pro eshop

SSL certifikáty nenabízí pouze zabezpečený přenos komunikace, ale mají také druhou, velmi důležitou vlastnost, kterou je potvrzení identity provozovatele e-shopu/webu. Tuto vyšší úroveň důvěry nabízí firemní (OV) a "zelené" EV (Extended Validation) certifikáty.
OV (Organization Validation) certifikáty obsahují informace o společnosti na základě provedené validace, která se provádí manuálně, tj. prověřuje se žadatel o certifikát. Informace o firmě je vložena do certifikátu a každý si může kdykoliv ověřit, že provozovatel www stránek je opravdu ten za koho se vydává.

Doporučené certifikáty pro zabezpečení eshopu

Nabídka nejlevnějších doménových (DV) certifikátů a nejdůvěryhodnějších Extended Validation (EV) SSL certifikátů vhodných pro e-shop.
 

Autorita TLS/SSL certifikát Ročně od Validace Pojištění Vystavení SAN  
ca PositiveSSL Doporučujeme 175 Kč DV $10.000 minuty NE Detail Objednat
ca RapidSSL Tip 245 Kč DV $10.000 minuty NE Detail Objednat
ca PositiveSSL EV 2.195 Kč EV $1.000.000 1-5dnů NE Detail Objednat
ca GeoTrust True BusinessID EV 3.470 Kč EV $1.500.000 2-7 dnů NE Detail Objednat

Cena od vyjadřuje vypočítanou roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.

Multi-doménové certifikáty pro zabezpečení více domén

Certifikáty zabezpečí až 250 domén současně. Vhodné pro velké e-shopy s více národními doménami (cz, sk, com, de, ...) a pro provozovatele více e-shopů na vlastních doménách.
 

Autorita TLS/SSL certifikát Ročně od Validace Pojištění Vystavení SAN  
ca PositiveSSL Multi-domain 473 Kč DV $10.000 minuty 3x/250 Detail Objednat
ca GeoTrust QuickSSL Premium SAN 2.245 Kč DV $500.000 minuty 5x Detail Objednat
ca PositiveSSL EV Multi-domain 3.990 Kč EV $1.000.000 2-5 dnů 3x/250 Detail Objednat
ca GeoTrust True BusinessID EV SAN Tip 5.975 Kč EV $1.500.000 2-7 dnů 5x/250 Detail Objednat

Cena od vyjadřuje vypočítanou roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.

100% garance

Našim zákazníkům nabízíme 100% garanci spokojenosti s funkčností certifikátu. Nevyhovuje-li objednaný SSL certifikát, kdykoliv jej do 30 dnů od potvrzení objednávky můžete bez důvodu zrušit (pravidla).

Nevíte-li si rady s volbou a typem certifikátu, neváhejte nám sdělit vaše požadavky na HTTPS zabezpečení domény nebo projektu a zbytečně neztrácejte čas přemýšlením jaký vybrat SSL certifikát. Rádi našim zákazníkům poradíme!

SSLmentor poradí

SSL služby

 • poradíme SSL certifikát pro web
 • asistence se získáním SSL
 • pomůžeme s generováním žádosti
 • upozornění na expiraci SSL certifikátu
SSLmentor doporučuje

E-shopům doporučujeme PositiveSSL certifikáty

Hledáte-li vhodné HTTPS zabezpečení webových stránek, doporučujeme některý z SSL certifikátů řady PositiveSSL od značkové certifikační autority SECTIGO (dříve COMODO), která nabízí nejlevnější SSL certifikáty pro jednu doménu, multi-doménové, WildCard a také zelené EV!

SSLmentor doporučuje SSL certifikáty

SECTIGO PositiveSSL (DV)

Nejlevnější certifikát v nabídce od největší komerční certifikační autority Sectigo na světě. Plně důvěryhodný pro moderní prohlížeče, včetně mobilních. Díky doménové validaci lze certifikát získat během několika málo minut. Stačí objednat -> zaplatit -> potvrdit -> nasadit. Pro snadnější nasazení na server je certifikát vystaven pro doménu s www i bez uvedení www.

 • nejlevněší SSL certifikát v nabídce
 • zabezpečení domény s i bez www
 • rychlé vystavení do několika minut
 • důvěryhodný pro 99,9 % prohlížečů
 • podporuje vyšší SEO hodnocení
 • REISSUE zdarma (znovuobnovení)
 • 30 denní garance vrácení peněz

Nejlevnější značkový SSL certifikát! 1. rok 250 Kč | 2. rok pouze 99 Kč

Detail

Ceny bez DPH.

SSL certifikát RapidSSL (DV)

Nejlevnější SSL certifikát z rodiny certifikačních autorit DigiCert/Symantec. Je plně plně důvěryhodný pro 99 % prohlížečů a bez problému zajistí bezpečnou HTTPS komunikaci. Díky doménové validaci je vystaven během několika minut. Certifikát je vystaven a funkční pro doménu s i bez uvedení www.

 • populární levná značka RapidSSL
 • zabezpečení domény s i bez www
 • rychlé vystavení do několika minut
 • důvěryhodný pro 99,9 % prohlížečů
 • podporuje vyšší SEO hodnocení
 • k objednání na 1-6 let
 • 30 denní garance vrácení peněz
Detail

Ceny bez DPH.