SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

Nový typ SSL certifikátu, který podporuje FLEXibilní konfiguraci domén a lze jej objednat jako jednodoménový nebo vícedoménový SSL certifikát s libovolnou kombinací plně kvalifikovaného názvu domény (FQDN) a současně hvězdičkové varianty až do celkového počtu 250 domén. To poskytuje skvělou flexibilitu při objednávání požadovaných certifikátů a přidávání dalších domén (SAN) během životnosti certifikátu.
GeoTrust QuickSSL Premium FLEX je také vhodný k zabezpečení produktů společnosti Microsoft, jako je například zabezpečení MS Exchange Serveru.

SSL certifikát umožňuje kombinovat standardní domény a WildCard domény s hvězdičkou!

FLEXibilní SSL certifikát

SSL certifikát GeoTrust QuickSSL Premium FLEX dokáže zabezpečit až 250 různých domén, je plně důvěryhodný pro všechny moderní prohlížeče včetně mobilních prohlížečů a díky doménovému ověření je certifikát vydán velmi rychle. Certifikát FLEX umožňujě současně chránit jednotlivé standardní domény, subdomény a také hvězdičkové domény. V základní ceně obsahuje jednu doménu, další domény, včetně WildCard variant se nastavují v objednávce. Během životnosti SSL certifikátu je možné domény přidávat i měnit, což dává úžasnou flexibilitu při správě SSL certifikátů.

Ceny / Předplatné

 1 587 Kč ročně (Celkem: 1 587 Kč)
 1 477 Kč ročně (Celkem: 2 954 Kč)
 1 447 Kč ročně (Celkem: 4 341 Kč)

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Předplatné - konečná víceletá cena je uvedena v závorce. Podle nejnovějších bezpečnostních požadavků se víceleté SSL certifikáty vydávají pouze na 1 rok (maximálně 398 dní). Certifikát je třeba obnovovat každý rok znovu, samozřejmě bezplatně. Po vydání certifikátu nelze zkrátit lhůtu ani změnit název domény.
Platba - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Důležité informace: Základní cena SSL certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium FLEX obsahuje zabezpečení 1 domény.
Cena za každou další doménu nad základní počet je 1 rok: 705 Kč | 2 roky: 1 250 Kč | 3 roky: 1 750 Kč | 4 roky: 2 250 Kč | 5 let: 2 725 Kč.
Cena za každou další wildcard doménu nad základní počet je 1 rok: 4 877 Kč | 2 roky: 8 554 Kč | 3 roky: 12 210 Kč | 4 roky: 15 800 Kč | 5 let: 19 350 Kč.
Celkovou cenu za objednávku získáte v objednávkovém formuláři.

Vlastnosti a výhody certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

Je to DV SSL!

Certifikační autorita ověřuje doménu pouze tak, že jste oprávněnou osobou a máte technickou kontrolu nad objednanou doménou. Jakmile autorita ověří doménu(y) z objednávky, neprodleně vystavuje nový SSL certifikát.

Zabezpečte svůj web během několika minut

Ověřte své domény během několika minut pomocí GeoTrust QuickSSL Premium FLEX a ukažte svým zákazníkům, že vaše webová stránka je důvěryhodná. HTTPS:// komunikace ochrání vaše zákazníky a zvyšuje jejich důvěru při interakci s vaším webem.

Neomezené serverové licence a opětovné vydání

Stejný certifikát můžete nainstalovat na více serverů.
REISSUE – v případě, že ztratíte svůj soukromý klíč a bude obtížné nainstalovat původní certifikát, bude vám bezplatně vydán nový certifikát.

Zabezpečte až 250 domén

Certifikát zabezpečí všechny domény zadané v objednávce. Kombinovat můžete různé TLD (.cz, .com, .eu atd.), jakoukoliv doménovou úroveň (abc.domena.cz, 123.xyz.domena.xyz) a také vkládat hvězdičkové domény (*.domena.eu).

Kompatibilní se všemi moderními prohlížeči

Certifikát je důvěryhodný ve všech moderních prohlížečích pro mobilní a stolní počítače. Nebudou tak zobrazovány nepříjemná upozornění při přístupu na webovou stránku.

Technické podrobnosti

Certifikát formátu X.509 splňuje softwarové a průmyslové standardy, podporuje 2048-bitové šifrování veřejným klíčem, symetrické 256-bitové šifrování, Free Site Seal.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Pokud požadujete kvalitní základní zabezpečení webových stránek a projektů, je SSL certifikát GeoTrust QuickSSL Premium FLEX ideální pro zabezpečení celého vašeho portfolia domén.

Více informací o GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

Co byste měli vědět před zadáním objednávky SSL certifikátu.

Doménový SSL certifikát

Vše, co musíte udělat, je poskytnout důkaz o vlastnictví/správě registrované domény

Ověření žadatele o SSL certifikát probíhá zasláním e-mailové zprávy na zvolenou e-mailovou adresu objednané domény.

Na výběr je podle pravidel 5 e-mailových adres:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Doporučujeme vytvořit si některou z adres, případně ji mít nastavenou jako alias, ev. použijte doménový koš a získejte z něj potvrzovací e-mail. Žádné jiné e-mailové adresy nejsou možné.

Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény. U standardních domén je možné provést také validaci vložením textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Poznámka i: Ověřovací email nelze poslat na osobní adresu např. vase-jmeno@gmail.com.

Jak dlouho trvá získání certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

Pouze doménová validace = téměř okamžité vydání

Zadejte objednávku a zaplaťte. Po vložení CSR (Certificate Signing Request) je certifikát ihned objednán u certifikační autority. Chcete-li vydat nový certifikát, stačí potvrdit ověření.
Naši zákazníci mohou při platbě kartou získat SSL certifikát od 10 a více minut.

Počet zabezpečených domén

Od jedné domény až po 250 různých domén, subdomén a hvězdičkových variant

Jeden GeoTrust QuickSSL Premium FLEX SSL certifikát zabezpečí až 250 různých domén. Tento certifikát je flexibilní pro zajištění více názvů hostitelů, domén, subdomén a domén se zástupnými znaky v jedné konfiguraci. Během doby platnosti můžete na požádání přidat, změnit nebo odstranit domény.
Každá doména může být z jiné TLD (.cz, .com, .eu atd.), jakékoliv doménové úrovně (abc.domena.cz, 123.xyz.domena.xyz) a je možné vkládat hvězdičkové domény (.domena.cz, .domena.com atd.) a libovolné úrovně (.abc.domena.cz, .123.xyz.domena.xyz).

Při objednání pouze jedné domény 2. řádu, například domenaxyz.cz, přidá certifikační autorita do SSL certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium FLEX automaticky zabezpečení varianty domény 3. řádu s www, tedy www.domenaxyz.cz. Při objednání více domén je nutné vždy všechny požadované domény vyjmenovat v objednávce, tedy i varianty s/bez www a každá taková varianta je samostatně zpoplatněna.

Obnovení certifikátu - RENEW

SSL certifikát GeoTrust QuickSSL Premium FLEX je nutné vždy obnovit před vypršením jeho platnosti

S obnovou SSL certifikátu, jehož platnost končí, můžete začít 30 dní před vypršením jeho platnosti. Obnovu doporučujeme nenechávat na poslední chvíli, nevyčerpaná platnost certifikátu se přičte k obnovenému.

Svůj certifikát GeoTrust QuickSSL Premium FLEX si u nás můžete bez problémů obnovit, i když jste si jej původně objednali od jiného dodavatele nebo u certifikační autority. Vždy máme lepší ceny než certifikační autorita!

REISSUE certifikátu

Neomezené a bezplatné opětovné vydání SSL certifikátu

Během platnosti certifikátu si můžete certifikát kdykoli bezplatně znovu vygenerovat. Toto se nazývá REISSUE a je užitečné v případě, že nemáte soukromý klíč k migraci na jiný server nebo byly klíče vymazány a neexistuje žádná záloha. Opětovné vystavení je možné s novou žádostí o certifikát (CSR), která obsahuje stejné údaje jako původní objednávka.

REISSUE certifikátu se provádí i v případě přidání/změny doménových názvů v certifikátu.

Poznámka i: Doporučeným postupem při REISSUE je vždy vygenerovat novou žádost o certifikát (CSR). Generováním nového CSR se vytvoří nový, jedinečný pár klíčů (veřejný/soukromý) pro nově vydaný certifikát.
Poznámka ii: Opětovné vydání SSL certifikátu není možné během jeho zpracování nebo jiné čekající žádosti o REISSUE či RENEW.

Víceleté certifikáty

SSL certifikát až na 5 let za výhodnou cenu

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Společnost Google, tvůrce prohlížeče Chrome, plánuje další zkracování platnosti z důvodu bezpečnosti a zajištění co největší automatizace při nasazování SSL certifikátů. Předpokládá se, že nejpozději od roku 2025 budou certifikáty vydávány pouze s 3měsíční platností. Certifikační autority se na tyto změny připravují. Víceleté certifikáty doporučujeme nyní objednávat s max. platností 2 roky.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období nebo ponížit počty objednaných domén a jejich variant. Rozhodujete-li se získat SSL certifikát na více let za výhodnější cenu, doporučujeme se ujistit, že jej budete po celou dobu využívat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum