SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

Nový typ SSL certifikátu, který podporuje FLEXibilní konfiguraci domén a lze jej objednat jako jednodoménový nebo vícedoménový SSL certifikát s libovolnou kombinací plně kvalifikovaného názvu domény (FQDN) a současně hvězdičkové varianty až do celkového počtu 250 domén. To poskytuje skvělou flexibilitu při objednávání požadovaných certifikátů a přidávání dalších domén (SAN) během životnosti certifikátu.
GeoTrust QuickSSL Premium FLEX je také vhodný k zabezpečení produktů společnosti Microsoft, jako je například zabezpečení MS Exchange Serveru.

FLEXibilní SSL certifikát

SSL certifikát GeoTrust QuickSSL Premium FLEX dokáže zabezpečit až 250 různých domén, je plně důvěryhodný pro všechny moderní prohlížeče včetně mobilních prohlížečů a díky doménovému ověření je certifikát vydán velmi rychle. Certifikát FLEX umožňujě současně chránit jednotlivé standardní domény, subdomény a také hvězdičkové domény. V základní ceně obsahuje jednu doménu, další domény, včetně WildCard variant se nastavují v objednávce. Během životnosti SSL certifikátu je možné domény přidávat i měnit, což dává úžasnou flexibilitu při správě SSL certifikátů.

Ceny / Předplatné

 1 587 Kč ročně (Celkem: 1 587 Kč)
 1 477 Kč ročně (Celkem: 2 954 Kč)
 1 447 Kč ročně (Celkem: 4 341 Kč)
 1 397 Kč ročně (Celkem: 5 588 Kč)
 1 347 Kč ročně (Celkem: 6 735 Kč)

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Předplatné - konečná víceletá cena je uvedena v závorce. Podle nejnovějších bezpečnostních požadavků se víceleté SSL certifikáty vydávají pouze na 1 rok (maximálně 398 dní). Certifikát je třeba obnovovat každý rok znovu, samozřejmě bezplatně. Po vydání certifikátu nelze zkrátit lhůtu ani změnit název domény.
Platba - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Důležité informace: Základní cena SSL certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium FLEX obsahuje zabezpečení 1 domény.
Cena za každou další doménu nad základní počet je 1 rok: 705 Kč | 2 roky: 1 250 Kč | 3 roky: 1 750 Kč | 4 roky: 2 250 Kč | 5 let: 2 725 Kč.
Cena za každou další wildcard doménu nad základní počet je 1 rok: 4 877 Kč | 2 roky: 8 554 Kč | 3 roky: 12 210 Kč | 4 roky: 15 800 Kč | 5 let: 19 350 Kč.
Celkovou cenu za objednávku získáte v objednávkovém formuláři.

Vlastnosti a výhody certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

Je to DV SSL!

Certifikační autorita ověřuje doménu pouze tak, že jste oprávněnou osobou a máte technickou kontrolu nad objednanou doménou. Jakmile autorita ověří doménu(y) z objednávky, neprodleně vystavuje nový SSL certifikát.

Zabezpečte svůj web během několika minut

Ověřte své domény během několika minut pomocí GeoTrust QuickSSL Premium FLEX a ukažte svým zákazníkům, že vaše webová stránka je důvěryhodná. HTTPS:// komunikace ochrání vaše zákazníky a zvyšuje jejich důvěru při interakci s vaším webem.

Neomezené serverové licence a opětovné vydání

Stejný certifikát můžete nainstalovat na více serverů.
REISSUE – v případě, že ztratíte svůj soukromý klíč a bude obtížné nainstalovat původní certifikát, bude vám bezplatně vydán nový certifikát.

Zabezpečte až 250 domén

Certifikát zabezpečí všechny domény zadané v objednávce. Kombinovat můžete různé TLD (.cz, .com, .eu atd.), jakoukoliv doménovou úroveň (abc.domena.cz, 123.xyz.domena.xyz) a také vkládat hvězdičkové domény (*.domena.eu).

Kompatibilní se všemi moderními prohlížeči

Certifikát je důvěryhodný ve všech moderních prohlížečích pro mobilní a stolní počítače. Nebudou tak zobrazovány nepříjemná upozornění při přístupu na webovou stránku.

Technické podrobnosti

Certifikát formátu X.509 splňuje softwarové a průmyslové standardy, podporuje 2048-bitové šifrování veřejným klíčem, symetrické 256-bitové šifrování, Free Site Seal.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Pokud požadujete kvalitní základní zabezpečení webových stránek a projektů, je SSL certifikát GeoTrust QuickSSL Premium FLEX ideální pro zabezpečení celého vašeho portfolia domén.

Více informací o GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

Co byste měli vědět před zadáním objednávky SSL certifikátu.

Doménový SSL certifikát

Vše, co musíte udělat, je poskytnout důkaz o vlastnictví/správě registrované domény

Ověření žadatele o SSL certifikát probíhá zasláním e-mailové zprávy na zvolenou e-mailovou adresu objednané domény.

Na výběr je podle pravidel 5 e-mailových adres:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Doporučujeme vytvořit si některou z adres, případně ji mít nastavenou jako alias, ev. použijte doménový koš a získejte z něj potvrzovací e-mail. Žádné jiné e-mailové adresy nejsou možné.

Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény. U standardních domén je možné provést také validaci vložením textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Poznámka i: Ověřovací email nelze poslat na osobní adresu např. vase-jmeno@gmail.com.

Jak dlouho trvá získání certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium FLEX

Pouze doménová validace = téměř okamžité vydání

Zadejte objednávku a zaplaťte. Po vložení CSR (Certificate Signing Request) je certifikát ihned objednán u certifikační autority. Chcete-li vydat nový certifikát, stačí potvrdit ověření.
Naši zákazníci mohou při platbě kartou získat SSL certifikát od 10 a více minut.

Počet zabezpečených domén

Od jedné domény až po 250 různých domén, subdomén a hvězdičkových variant

Jeden FLEX SSL certifikát zabezpečí až 250 různých domén. Tento certifikát je flexibilní pro zajištění více názvů hostitelů, domén, subdomén a domén se zástupnými znaky v jedné konfiguraci. Během doby platnosti můžete na požádání přidat, změnit nebo odstranit domény.
Každá doména může být z jiné TLD (.cz, .com, .eu atd.), jakékoliv doménové úrovně (abc.domena.cz, 123.xyz.domena.xyz) a je možné vkládat hvězdičkové domény (.domena.cz, .domena.com atd.) a libovolné úrovně (.abc.domena.cz, .123.xyz.domena.xyz).

Při objednání pouze jedné domény 2. řádu, například domenaxyz.cz, přidá certifikační autorita do SSL certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium FLEX automaticky zabezpečení varianty domény 3. řádu s www, tedy www.domenaxyz.cz. Při objednání více domén je nutné vždy všechny požadované domény vyjmenovat v objednávce, tedy i varianty s/bez www a každá taková varianta je samostatně zpoplatněna.

Obnovení certifikátu - RENEW

SSL certifikát GeoTrust QuickSSL Premium FLEX je nutné vždy obnovit před vypršením jeho platnosti

S obnovou SSL certifikátu, jehož platnost končí, můžete začít 30 dní před vypršením jeho platnosti. Obnovu doporučujeme nenechávat na poslední chvíli, nevyčerpaná platnost certifikátu se přičte k obnovenému.

Svůj certifikát GeoTrust QuickSSL Premium FLEX si u nás můžete bez problémů obnovit, i když jste si jej původně objednali od jiného dodavatele nebo u certifikační autority. Vždy máme lepší ceny než certifikační autorita!

REISSUE certifikátu

Neomezené a bezplatné opětovné vydání SSL certifikátu

Během platnosti certifikátu si můžete certifikát kdykoli bezplatně znovu vygenerovat. Toto se nazývá REISSUE a je užitečné v případě, že nemáte soukromý klíč k migraci na jiný server nebo byly klíče vymazány a neexistuje žádná záloha. Opětovné vystavení je možné s novou žádostí o certifikát (CSR), která obsahuje stejné údaje jako původní objednávka.

REISSUE certifikátu se provádí i v případě přidání/změny doménových názvů v certifikátu.

Poznámka i: Doporučeným postupem při REISSUE je vždy vygenerovat novou žádost o certifikát (CSR). Generováním nového CSR se vytvoří nový, jedinečný pár klíčů (veřejný/soukromý) pro nově vydaný certifikát.
Poznámka ii: Opětovné vydání SSL certifikátu není možné během jeho zpracování nebo jiné čekající žádosti o REISSUE či RENEW.

Víceleté certifikáty

SSL certifikát až na 5 let za výhodnou cenu

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období nebo ponížit počty objednaných domén a jejich variant. Rozhodujete-li se získat SSL certifikát na více let za výhodnější cenu, doporučujeme se ujistit, že jej budete po celou dobu využívat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum