SSLmentor

TLS/SSL certifikáty pro kvalitní HTTPS zabezpečení webových stránek a internetových projektů.

GeoTrust True BusinessID Wildcard SSL certifikát

Wildcard SSL certifikát z řady True BusinessID od renomované značky GeoTrust umožňuje zabezpečit neomezený počet subdomén pod svojí hlavní doménou. Nabízí firemní validaci (OV) pro vyšší důvěru při komunikaci na internetu, umožňuje zabezpečení i hlavní doménu s/bez www a je pro 99,9 % webových prohlížečů důvěryhodný. GeoTrust True BusinessID Wildcard SSL certifikát je kvalitním řešením pro zabezpečení neomezeného počtu firemních subdomén. Alternativou GeoTrust True BusinessID Wildcard certifikátu je jeho levnější varianta GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard SSL certifikát, který se ověřuje pouze zasláním e-mailu díky doménové validaci.

Geotrust WildCard certifikáty

Tzv. hvězdičkové SSL certifikáty umožňují zabezpečení všech subdomén pod hlavní doménou. Není nutné objednávat více SSL certifikátů, výrazně šetří náklady na pořízení a práci při instalaci a správě na serveru. Wildcard certifikát nemá žádné omezení co se týká počtu chráněných domén. Wildcard SSL/TLS certifikát obsahuje před názvem hlavní domény hvězdičku (*), která se vkládá také do žádosti při generování klíčů k následnému ocertifikování.

 
Firemní Validace

OV

Vystavení certifikátu
1-3 dny
WildCard certifikát
Zelená adresa
30 denní garance
Pečeť na stránky
Reissue zdarma
Neomezené srv použití
Garance zabezpečení
$1.250.000

 

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, technickou podporu k objednávce
Finální cena pro víceleté objednávky je uvedena v závorce.

GeoTrust True BusinessID Wildcard SSL certifikát

 • WildCard SSL certifikát
 • validace organizace (OV)
 • zabezpečení domény s * i bez
 • důvěryhodný SSL certifikát
 • zelený adresní řádek
 • firemní ověření
 • pečeť na web Site Seal: dynamická
 • jednoduchá validace e-mailem
 • důvěryhodný pro 99,9 % prohlížečů
 • podpora mobilních zařízení
 • REISSUE zdarma (znovuobnovení)
 • 30 denní garance vrácení peněz
 • opětovné vydání: neomezeně
 • serverová licence: neomezeně
 • podpora více domén (SAN)
 • WildCard SSL certifikát
 • Šifrování: 128-bit/256-bit
 • Délka klíče: 2048 Bits (RSA)
 • Algoritmus SHA-2
 • Podpora ECC
 • podpora IDN
 • bez dalších služeb (Malware Scan, ...)
 • vyšší SEO hodnocení (Google)

Detail GeoTrust True BusinessID Wildcard SSL

Validace žádosti

Ověření žadatele o SSL certifikát se provádí na základě pokynů CA/B fóra a každá certifikační autorita musí nastavený proces dodržovat. Validace domény se provádí zasláním e-mailové zprávy na zvolený e-mail. Na výběr jsou pevně dané adresy admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@ nebo postmaster@. Doporučujeme některou z adres vytvořit, případně si ji nechat nastavit jako alias, ev. využít doménový koš a konfirmační e-mail z něj vytáhnout.
Dále se ověřuje existence firmy a adresy. Nejčastěji z obchodního rejstříku. V případě že certifikační autorita nebude mít dostatečné podklady k validaci, provede si jejich vyžádání. Finální validace probíhá telefonickým hovorem na telefonní číslo, které je dohledatelné ve veřejných autoritativních databázích..

Doba vystavení certifikátu

V případě, že má společnost v pořádku veškeré záznamy a telefonní číslo, je OV SSL certifikát vystaven poměrně rychle. Standardně trvá vystavení 2 pracovních dny a více. Po vystavení je SSL certifikát následně platný na objednaný počet let.

Zabezpečení více domén

SSL certifikát zabezpečuje neomezený počet subdomén díky "hvězdičce" před doménou. Certifikát pro *.domenaxyz.cz zabezpečí jakoukoliv subdoménu s adresou admin.domenaxyz.cz, mail.domenaxyz.cz, cokoliv1.domenaxyz.cz, cokoliv2.domenaxyz.cz atd. Pro zabezpečení subdomén vyššího řádu např. nazev.cokoliv.domenaxyz.cz je nutné získaz jiný samostatný certifikát.

Díky technologii SAN (Subject Alternative Names) je do certifikátu vložena doména s hvězdičkou *.domenaxyz.cz a současně i varianta FQDN např. domenaxyz.cz. Tyto varianty se k certifikátu přidávají automaticky.

Obnovení certifikátu

Expirující SSL certifikát je možné začít obnovovat již 90 dnů před koncem platnosti. Doporučujeme nenechávat obnovu na poslední chvíli, nevyužitá platnost certifikátu (až 90 dnů) se přičte k obnovenému. Certifikát si u nás bez problému můžete obnovit i v případě původní objednávky u jiného dodavatele.

Nové přegenerování certifikátu

Během platnosti certifikátu je možné certifikát kdykoliv zdarma přegenerovat. Jedná se o tzv. REISSUE a hodí se to v případě, že nemáte privátní klíč pro migraci na jiný server nebo došlo ke smazání klíčů a není záloha. Přegenerování je možné s novou žádostí, která obsahuje shodné údaje jako úvodní objednávka.

SSLmentor doporučuje

Doporučení SSLmentor

Zabezpečení neomezeného počtu subdomén, firemní validace, světová certifikační autorita, to je certifikát GeoTrust True BusinessID Wildcard SSL. Je výbornou volbou pro každou společnost preferující bezpečnost a kvalitu při zabezpečení mnoha webových stránek.

 

Nabídka SSL certifikátů Geotrust

Autorita TLS/SSL certifikát Ročně od Validace Pojištění Vystavení SAN  
ca GeoTrust QuickSSL Premium 1.190 Kč DV $500.000 minuty NE Detail Objednat
ca GeoTrust QuickSSL Premium SAN 2.245 Kč DV $500.000 minuty 5x Detail Objednat
ca GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard 4.390 Kč DV $500.000 minuty NE Detail Objednat
ca GeoTrust True BusinessID 1.495 Kč OV $1.250.000 1-3 dny NE Detail Objednat
ca GeoTrust True BusinessID SAN 4.170 Kč OV $1.250.000 1-5 dnů 5x/250 Detail Objednat
ca GeoTrust True BusinessID EV 3.470 Kč EV $1.500.000 2-7 dnů NE Detail Objednat
ca GeoTrust True BusinessID EV SAN Tip 5.975 Kč EV $1.500.000 2-7 dnů 5x/250 Detail Objednat
ca GeoTrust True BusinessID Wildcard 6.975 Kč OV $1.250.000 1-3 dny NE Detail Objednat
ca GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard 9.975 Kč OV $1.250.000 1-5 dnů 3x/250 Detail Objednat