SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

GeoTrust True BusinessID EV FLEX

GeoTrust True BusinessID EV FLEX

GeoTrust True BusinessID EV FLEX

Nejdůvěryhodnější firemní EV (Extended Validation) SSL certifikát od certifikační autority GeoTrust ve variantě FLEX nabízí FLEXibilní konfiguraci domén. Lze jej objednat pro jednu doménu nebo jako multi-doménový SSL certifikát s libovolnou kombinací plně kvalifikovaného názvu domény (FQDN) a domén jakéhokoliv řádu až do celkového počtu 250 domén. Zákazníkům zajistí skvělou flexibilitu při objednání a během životnosti certifikátu, kdy lze domény přidávat, odebírat a měnit. Certifikát je ideální pro firmy vyžadující nejvyšší úroveň zabezpečení a důvěryhodnosti, obsahuje informace o vlastnících domén díky důkladné firemní validaci.

FLEXibilní SSL certifikát

SSL certifikát GeoTrust True BusinessID EV FLEX dokáže zabezpečit až 250 různých domén, je plně důvěryhodný pro všechny moderní prohlížeče včetně mobilních prohlížečů. Certifikát FLEX umožňujě současně chránit jednotlivé standardní domény a subdomény. V základní ceně obsahuje jednu doménu, další domény se přidávají v objednávce. Během životnosti SSL certifikátu je možné domény přidávat i měnit, což dává úžasnou flexibilitu při správě SSL certifikátů.

Ceny / Předplatné

 4 270 Kč ročně (Celkem: 4 270 Kč)
 3 770 Kč ročně (Celkem: 7 540 Kč)
 3 557 Kč ročně (Celkem: 10 670 Kč)

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Předplatné - konečná víceletá cena je uvedena v závorce. Podle nejnovějších bezpečnostních požadavků se víceleté SSL certifikáty vydávají pouze na 1 rok (maximálně 398 dní). Certifikát je třeba obnovovat každý rok znovu, samozřejmě bezplatně. Po vydání certifikátu nelze zkrátit lhůtu ani změnit název domény.
Platba - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Důležité informace: Základní cena SSL certifikátu GeoTrust True BusinessID EV FLEX obsahuje zabezpečení 1 domény.
Cena za každou další doménu nad základní počet je 1 rok: 1 390 Kč | 2 roky: 2 390 Kč | 3 roky: 3 490 Kč | 4 roky: 4 490 Kč | 5 let: 5 490 Kč.
Celkovou cenu za objednávku získáte v objednávkovém formuláři.

Vlastnosti a výhody certifikátu GeoTrust True BusinessID EV FLEX

Je to EV SSL!

Extended Validation certifikát (EV) nabízí nejvyšší důvěryhodnost webových stránek. Návštěvníkům umožňuje zobrazit název společnosti v prohlížeči u detailu SSL certifikátu a ověřit si tak provozovatele.

EV SSL zvyšuje důvěru návštěvníků

SSL certifikáty s rozšířeným ověřením (Extended Validation) vytvářejí zabezpečené připojení HTTPS a poskytují návštěvníkům webových stránek vysoký stupeň důvěry.

Neomezené serverové licence a opětovné vydání

Stejný certifikát můžete nainstalovat na více serverů.
REISSUE – v případě, že ztratíte svůj soukromý klíč a bude obtížné nainstalovat původní certifikát, bude vám bezplatně vydán nový certifikát.

Zabezpečte až 250 domén

Certifikát zabezpečí všechny domény zadané v objednávce. Kombinovat můžete různé TLD (.cz, .com, .eu atd.) i jakoukoliv doménovou úroveň (abc.domena.cz, 123.xyz.domena.xyz).

Kompatibilní se všemi moderními prohlížeči

Certifikát je důvěryhodný ve všech moderních prohlížečích pro mobilní a stolní počítače. Nebudou tak zobrazovány nepříjemná upozornění při přístupu na webovou stránku.

Technické podrobnosti

Certifikát formátu X.509 splňuje softwarové a průmyslové standardy, podporuje 2048-bitové šifrování veřejným klíčem, symetrické 256-bitové šifrování, Free Site Seal.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Nejdůvěryhodnější SSL certifikát GeoTrust EV FLEX je ideální volbou pro společnosti vyžadující firemní SSL certifikát, který obsahuje informace o společnosti, aby si návštěvník stránky mohl kdykoli ověřit organizaci a důvěřovat navštěvovanému serveru.

Více informací o GeoTrust True BusinessID EV FLEX

Co byste měli vědět před zadáním objednávky SSL certifikátu.

EV SSL certifikát

EV SSL – nejdůvěryhodnější SSL certifikáty

Extended Validation (EV) certifikát umožňuje zobrazit název společnosti v prohlížeči u detailu certifikátu. CA striktně ověřuje firmu tak, že zkontroluje všechny dokumenty o registraci firmy, obchodní adresář třetích stran pro ověření adresy a ověření telefonu. Kromě existence společnosti se žadatel (kontakt) o certifikát ověřuje i ústně. Není neobvyklé, že se vyžaduje a ověřuje doklad totožnosti kontaktu žadatele o certifikát.

Ověření domény probíhá odesláním e-mailové zprávy na vybraný e-mail. Podle pravidel jsou na výběr pevné adresy admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@ nebo postmaster@.
Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Poznámka i: Ověřovací email nelze poslat na osobní adresu např. vase-jmeno@gmail.com.

Jak dlouho trvá získání certifikátu GeoTrust True BusinessID EV FLEX

Certifikační autorita provádí důsledné prověření společnosti

Potvrzení identity webové stránky se provádí v souladu s přísnými pokyny CA/Browser fóra a zahrnuje přísný proces ověřování společnosti certifikační autoritou.
Pokud má certifikační autorita dostatečnou dokumentaci, je potvrzena doména a proběhne telefonické ověření, vydání certifikátu trvá 2 až 5+ dní.

Počet zabezpečených domén

Od jedné domény až po 250 různých domén i subdomén

Jeden GeoTrust True BusinessID EV FLEX SSL certifikát zabezpečí až 250 různých domén. Tento certifikát je flexibilní pro zajištění více názvů hostitelů, domén a subdomén. Během doby platnosti můžete na požádání přidat, změnit nebo odstranit domény.
Každá doména může být z jiné TLD (.cz, .com, .eu atd.) nebo jakékoliv doménové úrovně (abc.domena.cz, 123.xyz.domena.xyz).

Při objednání pouze jedné domény 2. řádu, například domenaxyz.cz, přidá certifikační autorita do SSL certifikátu GeoTrust True BusinessID EV FLEX automaticky zabezpečení varianty domény 3. řádu s www, tedy www.domenaxyz.cz. Při objednání více domén je nutné vždy všechny požadované domény vyjmenovat v objednávce, tedy i varianty s/bez www a každá taková varianta je samostatně zpoplatněna.

Obnovení certifikátu - RENEW

SSL certifikát GeoTrust True BusinessID EV FLEX je nutné vždy obnovit před vypršením jeho platnosti

S obnovou SSL certifikátu, jehož platnost končí, můžete začít 30 dní před vypršením jeho platnosti. Obnovu doporučujeme nenechávat na poslední chvíli, nevyčerpaná platnost certifikátu se přičte k obnovenému.

Svůj certifikát GeoTrust True BusinessID EV FLEX si u nás můžete bez problémů obnovit, i když jste si jej původně objednali od jiného dodavatele nebo u certifikační autority. Vždy máme lepší ceny než certifikační autorita!

REISSUE certifikátu

Neomezené a bezplatné opětovné vydání SSL certifikátu

Během platnosti certifikátu si můžete certifikát kdykoli bezplatně znovu vygenerovat. Toto se nazývá REISSUE a je užitečné v případě, že nemáte soukromý klíč k migraci na jiný server nebo byly klíče vymazány a neexistuje žádná záloha. Opětovné vystavení je možné s novou žádostí o certifikát (CSR), která obsahuje stejné údaje jako původní objednávka.

REISSUE certifikátu se provádí i v případě přidání/změny doménových názvů v certifikátu.

Poznámka i: Doporučeným postupem při REISSUE je vždy vygenerovat novou žádost o certifikát (CSR). Generováním nového CSR se vytvoří nový, jedinečný pár klíčů (veřejný/soukromý) pro nově vydaný certifikát.
Poznámka ii: Opětovné vydání SSL certifikátu není možné během jeho zpracování nebo jiné čekající žádosti o REISSUE či RENEW.

Víceleté certifikáty

SSL certifikát až na 5 let za výhodnou cenu

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Společnost Google, tvůrce prohlížeče Chrome, plánuje další zkracování platnosti z důvodu bezpečnosti a zajištění co největší automatizace při nasazování SSL certifikátů. Předpokládá se, že nejpozději od roku 2025 budou certifikáty vydávány pouze s 3měsíční platností. Certifikační autority se na tyto změny připravují. Víceleté certifikáty doporučujeme nyní objednávat s max. platností 2 roky.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období nebo ponížit počty objednaných domén a jejich variant. Rozhodujete-li se získat SSL certifikát na více let za výhodnější cenu, doporučujeme se ujistit, že jej budete po celou dobu využívat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum