SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

Certum Cloud CODE Signing

Certum Cloud CODE Signing

Certum Cloud CODE Signing certifikát

Certum Code Signing in the Cloud je podpisový certifikát umístěný do bezpečného úložiště, podepisování probíhá pomocí aplikace SimplySign. Jedná se o firemní CODE certifikát (OV - Organization Validation) pomocí kterého mohou zákazníci identifikovat autora podepsaného kódu a mít jistotu získání originálního, důvěryhodného software. Podepsaná aplikace je chráněna proti změně kódu během distribuce k uživatelům po síti internet. Je tedy potvrzena integrita obsahu, v opačném případě by byl software označen za nedůvěryhodný. Certifikát Standard Code Signing je základním nástrojem pro vydavatele aplikací, programátory a vývojáře umožňující digitální podepisování kódu a softwarových souborů. Je kompatibilní s technologií Java Code Signing a Microsoft Authenticode.
V naší nabídce naleznete také několik dalších Code Signing certifikátů pro podepisování aplikací a kódu pro vývojáře a SW společnosti.

NOVINKA!
CERTUM CODE certifikát umístěný do bezpečněho cloudu, super cena! Po x-násobném zdražení CODE certifikátu Sectigo CODE nabízíme našim zákazníkům ideální a plnohodnotnou náhradu od evropské certifikační autority CERTUM.

Standard Code Signing in the Cloud

Certifikát Certum Cloud CODE Signing je univerzální CODE certifikát, který pomocí aplikace SimplySign umožňuje standardní podepisování kódu na stanici. Díky bezpečnému umístění klíčů v cloudu není nutné mít fyzický token nebo čipovou kartu s klíči u počítače. Nabízí tak komfortní podepisování odkudkoliv s přístupem k internetu.
Podepisování souborů probíhá tak, že na stanici (PC, Mac) je nainstalovaný program SimplySign Desktop, který emuluje propojení fyzické krypto karty a čtečky karet s umístěným certifikátem v cloudu. Pomocí aplikace SimplySign na mobilu je generován 6ti místný token, který zpřístupní certifikát k podepisování na cca 2 hodiny. Na stanici můžete poté podepisovat neomezeně souborů například pomocí aplikace Microsoft SignTool jak jste zvyklí. Po expiraci je nutné zadat z mobilního telefonu nový token (funkčně je to podobné například aplikaci Google Authenticator). SimplySign app a SimplySign Desktop jsou k dispozici zdarma.

Ceny

 3 547 Kč ročně (Celkem: 3 547 Kč)
 2 737 Kč ročně (Celkem: 5 474 Kč)
 2 333 Kč ročně (Celkem: 6 999 Kč)

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Více-leté - konečná víceletá cena je uvedena v závorce.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Vlastnosti a výhody certifikátů Certum Cloud CODE Signing

Důvěra zákazníků

Podepsaný software chrání zákazníky před malwarem a jinými škodlivými hrozbami. Digitální podpis chrání a ujišťuje zákazníky, že je zajištěna integrita kódu, který si stáhli, a že program je neporušený, není poškozen ani nijak pozměněn. Zvýšená důvěra podporuje lepší vnímání aplikace uživatelem.

Autenticita

Po stažení má uživatel jistotu, že získaný kód skutečně pochází od vás jako vydavatele, což zajišťuje reputaci společnosti. CODE certifikáty umožňují zákazníkům identifikovat autora digitálně podepsaného kódu, přičemž se ubezpečují, že program pochází od očekávané společnosti.

Bezpečnost aplikace

Code Signing Certificate udržuje integritu kódu a zabraňuje zneužití názvu vaší společnosti k šíření padělaného softwaru či k úpravě kódu.

Podpora distribuce

Podepsané aplikace pomáhají zvýšit počet stažení a výnosy z prodeje. Vyšší důvěra pomáhá rozšiřovat distribuční kanály pro váš software.

Bezproblémová integrace

Nabízené certifikáty Code Signing lze bez problémů použít pro operační systémy Windows, MacOS a iOS. Všechny certifikační autority spolupracují se společnostmi jako Microsoft nebo Apple a řídí se jejich doporučeními a zásadami pro vydávání certifikátů podle CA/Browser fóra.

30denní záruka vrácení peněz

Zákaznická zkušenost je pro nás první a prvořadou prioritou. Vybraný SSL certifikát není vhodný pro vaše potřeby? Chcete ještě jeden? Nebo jen chcete zrušit objednávku? Všem našim zákazníkům nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Podívejte se na naše Pravidla vrácení peněz se dozvíte více.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Certifikát Certum Code Signing in the Cloud je ideální pro vývojáře za velmi výhodnou cenu od evropské certifikační autority. Certifikát nevyžaduje zakoupení bezpečného tokenu pro umístění klíčů.

Více informací o Certum Cloud CODE Signing

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

Firemní CODE certifikát

Autorita musí ověřit identitu organizace

Validace žadatele o CODE certifikát se provádí na základě firemních validačních standardů OV (Organization Validation). Certifikační autorita nejprve ověří existenci firmy a adresu, nejčastěji v obchodním rejstříku.

Více informací o ověření CODE certifikátu je k dispozici na support.certum.eu: Code Signing - required documents.

Jak dlouho trvá získání certifikátu Certum Cloud CODE Signing

Certifikační autorita provádí základní firemní ověření

Certifikační autorita ověřuje právní identitu organizace. Pokud má certifikační autorita dostatečnou dokumentaci a proběhne telefonické ověření, vydání certifikátu trvá 3 až 5+ dní. Pokud autorita nemůže potvrdit právní, provozní a fyzickou existenci společnosti, doba ověření se prodlužuje.

Obnovení certifikátu (RENEW)

Certum Cloud CODE Signing certifikát je nutné obnovit před vypršením jeho platnosti

Doporučujeme začít s obnovou SSL certifikátu, jehož platnost končí, cca. 30 dní před expirací. Obnovení CODE certifikátu je prakticky totožné jako žádost o nový, a proto není rychlejší. Pokud potřebujete pokračovat v podepisování vašeho softwaru, rozhodně si nenechávejte obnovení na poslední chvíli.

Svůj certifikát Certum Cloud CODE Signing si u nás můžete obnovit bez problémů, i když jste si jej původně objednali od jiného dodavatele. Vždy máme lepší ceny než certifikační autorita!

Microsoft SmartScreen

Bezpečnost v ekosystému Windows

Pomocí standardního certifikátu Code Signing si vývojář musí vybudovat reputaci, aby se vyhnul varovné SmartScreen obrazovce. Po vybudování reputace lze nové verze aplikace podepsat stejným certifikátem a zachovat si stejnou reputaci. Je však třeba před expirací obnovit CODE certifikát. SmartScreen nespojuje obnovený certifikát s certifikátem, jehož platnost vypršela. To znamená, že reputaci je třeba přebudovat u každého nového CODE Signing certifikátu.
Pokud je cílem vyhnout se SmartScreen ochraně, jediným řešením je objednat si podpisový EV CODE certifikát.

Bližší informace naleznete Co je Windows SmartScreen?

Time Stamping Server

Time Stamp Server & Stamping Protocols pro Code Signing

RFC3161 compliant Time Stamp Authority (TSA) server: http://time.certum.pl

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum