SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

PositiveSSL

PositiveSSL

SSL certifikáty PositiveSSL

Řada certifikátů PositiveSSL nabízí nejpopulárnější a nejlevnější komerční SSL certifikáty na trhu od světové certifikační autority Sectigo. Nejlevnější SSL certifikáty PositiveSSL jsou DV (Domain validated) certifikáty, které jsou ověřovány zaslaným e-mailem na zvolenou adresu domény. Díky tomuto ověření mohou být SSl certifikáty vystaveny a nasazeny velmi rychle do provozu. Certifikáty z řady Sectigo PositiveSSL jsou pro 99,9 % webových prohlížečů naprosto důvěryhodné.

PositiveSSL certifikáty jsou ideální volbou pro jakékoli webové stránky. SSL certifikáty jsou vhodné pro blogy, osobní stránky, fóra a další, kde je primárně požadováno zajištění zabezpečené HTTPS komunikace. Doménové PositiveSSL jsou samozřejmě také vhodné pro firemní nebo produktové webové stránky, u kterých je dostačující ověření majitele na úrovni domény. PositiveSSL EV certifikát nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení a důvěryhodnosti.

PositiveSSL certifikáty

PositiveSSL certifikáty

Kompletní nabídka SSL certifikátů řady PositiveSSL

CA SSL certifikát Cena od Ověření Rychost vystavení Zabezpečeno domén  
Sectigo PositiveSSL 177 Kč Doménové (DV) Minuty 1 doména Detail Koupit
Sectigo PositiveSSL Multi-Domain 438 Kč Doménové (DV) Minuty 3-250 Detail Koupit
Sectigo PositiveSSL WildCard 1 597 Kč Doménové (DV) Minuty WildCard Detail Koupit
Sectigo PositiveSSL EV 2 118 Kč Rozšířené (EV) 5-10 dnů 1 doména Detail Koupit
Sectigo PositiveSSL EV Multi-Domain 3 998 Kč Rozšířené (EV) 5-10 dnů 3-250 Detail Koupit

Cena od - cena vyjadřuje nejvýhodnější roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.
Rychlost vydání - jak dlouho bude certifikační autorita vydávat SSL certifikát (přibližně).
Zabezpečené domény - kolik domén lze současně zabezpečit pomocí SSL certifikátu. WildCard = neomezený počet sub-domén.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Kvalitní a důvěryhodné HTTPS zabezpečení komunikace webových stránek získáte při zakoupení některého z SSL certifikátů z řady PositiveSSL! SSL certifikáty PositiveSSL nabízí jedny z nejlepších cen SSL certifikátů.

Více informací o CA PositiveSSL

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

SSL certifikáty PositiveSSL

Nejlevnější řada SSL certifikátů od certifikační autority Sectigo

PositiveSSL certifikáty jsou známé pod značkou certifikační autority COMODO. Ta se v roce 2018 přejmenovala na certifikační autoritu SECTIGO a nyní je řada SSL certifikátů označována jako Sectigo PositiveSSL. Jedná se však o stejné SSL certifikáty jako dříve.

Doménové SSL certifikáty

SSL certifikáty vydané během několika minut

Žadatel o SSl certifikát je ověřen odesláním e-mailové zprávy na vybraný e-mail objednané domény.

Na výběr je 5 e-mailových adres:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Žádné jiné e-mailové adresy podle pravidel nejsou možné. Doporučujeme vytvořit si některou z adres, případně ji mít nastavenou jako alias, ev. použijte doménový koš a získejte z něj potvrzovací e-mail.

Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Poznámka i: Ověřovací e-mail nelze poslat na osobní adresu, jako např. vase-jmeno@gmail.com.
Poznámka ii: certifikát WildCard SSL podporuje pouze ověření e-mailem nebo DNS.

Firemní SSL certifikáty

Firemní certifikáty zvyšují důvěru uživatelů ve váš web

Ověření žadatele o SSL certifikát OV/EV je založeno na pokynech CA/B fóra a každá CA musí dodržovat stanovený proces.
Nejprve je doména ověřena jako doménové SSL certifikáty. Dále se ověří existence společnosti a zkontroluje se adresa. Pokud autorita nemůže potvrdit právní, provozní a fyzickou existenci, doba validace se prodlužuje. Konečné ověření se provede telefonátem na telefonní číslo, které je vysledovatelné v databázích orgánů veřejné moci nebo v autoritativních databázích.

Certifikační autorita autorizuje telefonní číslo podle veřejných databází Dun&Bradstreet, Hoovers.com nebo firemního záznamu v autoritativních databázích. Další informace o ověření společnosti: sectigo.com/knowledge-base.

Poznámka i: Ověřovací e-mail nelze poslat na osobní adresu, např. vase-jmeno@gmail.com.
Poznámka ii: EV SSL jsou důsledněji ověřeny. Kromě existence společnosti se žadatel (kontakt) o certifikát ověřuje také telefonicky.

Víceleté certifikáty

Nabízíme SSL certifikáty až na 5 let

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období! Pokud se rozhodujete získat více-letý SSL certifikát, doporučujeme zvážit, zda jej budete po celou dobu využívat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum