SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

Nová objednávka: Certum Trusted

Máte-li u nás již vytvořen účet, přihlaste se prosím, a pokračujte v objednávce.
Objednaný certifikát je možné uhradit on-line platební kartou, PayPalem, bankovním převodem (FIO banka). Na požádání vystavíme daňový doklad před uhrazením.

Technické detaily certifikátu

1 995,00 Kč (2 414,00 Kč s DPH)

Důležité informace pro více-leté webové SSL certifikáty:
Bezpečnostní pravidla umožňují vystavit webový SSL certifikát na max. 398 dní. Z tohoto důvodu jsou víceleté SSL certifikáty vystavovány na 1 rok s následnou obnovou zdarma. Po vystavení certifikátu nelze platnost zkrátit, požadovat vrácení nevyužitého období nebo změnit název domény.
›› Od roku 2025 bude pravděpodobně zkrácena platnost certifikátů na 3 měsíce! Doporučujeme nyní objednání na max. 2 roky.

Žadatel o certifikát

Důležité informace:
Žadatel o firemní, EV SSL certifikát nebo CODE certifikát je uveden v certifikátu. Vyplňte celý název firmy a adresu, tyto údaje bude certifikační autorita ověřovat.
Do autorizačního kontaktu uveďte osobu, která má oprávnění žádat za společnost o certifikát. Tato osoba bude také autoritou validována.

Technický a autorizační kontakt
Fakturační údaje

Upozornění: Na základě fakturační údajů bude vytvořen nový administrativní účet s vloženým e-mailem, který bude současně sloužit jako LogIn.

Souhlas s podmínkami

s povinností platby