SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

GeoTrust QuickSSL Premium SAN

GeoTrust QuickSSL Premium SAN

GeoTrust QuickSSL Premium SAN certifikát

GeoTrust QuickSSL Premium Multi-Domain SAN SSL certifikát rychle a jednoduše zabezpečí až 5 obchodních domén za jednu dostupnou cenu. Nejedná se o tradiční multidoménový certifikát, protože neumožňuje vložit do certifikátu různé názvy domén. Certifikát GeoTrust QuickSSL Premium SAN je certifikát, který se vydává na základě ověření existence hlavní domény. Díky doménovému ověření je certifikát GeoTrust QuickSSL Premium SAN vydán během několika minut od objednání u certifikační autority.
Řada nejlevnějších SSL certifikátů GeoTrust QuickSSL Premium nabízí také doménový GeoTrust QuickSSL Premium certifikát pro zabezpečení 1 domény nebo Wildcard SSL certifikát GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard pro zabezpečení neomezeného počtu subdomén.

Zabezpečená firemní doména + 4 sub-domény

GeoTrust QuickSSL Premium SAN certifikát obsahuje 5 domén v základní ceně. Je určen k zabezpečení hlavní firemní domény a 4 doplňkových subdomén na hlavní doméně. Například domena.cz, poté mail.domena.cz, admin.domena.cz, autodiscover.domena.cz a například b2b.domena.com. Proto je certifikát také vhodný jako SSL certifikát pro Exchange Server.
Není nutné využít všech domén. Během platnosti certifikátu je možné přidat domény do 4 SAN, maximální počet domén je 5. Při požadavku zabezpečení domén na vyšších úrovních je master doména řádově nižší. Například pro subdomény abc.domain3.domain.cz, xyz.domain3.domain.cz bude žádost o certifikát pro hlavní doménu domain3.domain.cz.

Ceny / Předplatné

 2 670 Kč ročně (Celkem: 2 670 Kč)
 2 495 Kč ročně (Celkem: 4 990 Kč)
 2 423 Kč ročně (Celkem: 7 270 Kč)

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Předplatné - konečná víceletá cena je uvedena v závorce. Podle nejnovějších bezpečnostních požadavků se víceleté SSL certifikáty vydávají pouze na 1 rok (maximálně 398 dní). Certifikát je třeba obnovovat každý rok znovu, samozřejmě bezplatně. Po vydání certifikátu nelze zkrátit lhůtu ani změnit název domény.
Platba - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Vlastnosti a výhody certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium SAN

Je to DV SSL!

Certifikační autorita ověřuje doménu pouze tak, že jste oprávněnou osobou a máte technickou kontrolu nad objednanou doménou. Jakmile autorita ověří doménu(y) z objednávky, neprodleně vystavuje nový SSL certifikát.

Zabezpečte svůj web během několika minut

Ověřte své domény během několika minut pomocí GeoTrust QuickSSL Premium SAN a ukažte svým zákazníkům, že vaše webová stránka je důvěryhodná. HTTPS:// komunikace ochrání vaše zákazníky a zvyšuje jejich důvěru při interakci s vaším webem.

Neomezené serverové licence a opětovné vydání

Stejný certifikát můžete nainstalovat na více serverů.
REISSUE – v případě, že ztratíte svůj soukromý klíč a bude obtížné nainstalovat původní certifikát, bude vám bezplatně vydán nový certifikát.

Bezpečná firemní doména a 4 subdomény

Tento multidoménový SSL certifikát je určen k zabezpečení hlavní domény společnosti a 4 dalších subdomén na hlavní doméně. Umožňuje zabezpečit maximálně 5 domén.

Kompatibilní se všemi moderními prohlížeči

Certifikát je důvěryhodný ve všech moderních prohlížečích pro mobilní a stolní počítače. Nebudou tak zobrazovány nepříjemná upozornění při přístupu na webovou stránku.

Technické podrobnosti

Certifikát formátu X.509 splňuje softwarové a průmyslové standardy, podporuje 2048-bitové šifrování veřejným klíčem, symetrické 256-bitové šifrování, Free Site Seal.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Certifikát GeoTrust QuickSSL Premium SAN je určen pro podniky k zabezpečení hlavní domény a až 4 dalších subdomén současně (celkem 5). SSL certifikát je vhodný i pro zabezpečení MS Exchange serveru.

Více informací o GeoTrust QuickSSL Premium SAN

Co byste měli vědět před zadáním objednávky SSL certifikátu.

Doménový SSL certifikát

Vše, co musíte udělat, je poskytnout důkaz o vlastnictví/správě registrované domény

Ověření žadatele o SSL certifikát probíhá zasláním e-mailové zprávy na zvolenou e-mailovou adresu objednané domény.

Na výběr je podle pravidel 5 e-mailových adres:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Doporučujeme vytvořit si některou z adres, případně ji mít nastavenou jako alias, ev. použijte doménový koš a získejte z něj potvrzovací e-mail. Žádné jiné e-mailové adresy nejsou možné.

Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Poznámka i: Ověřovací email nelze poslat na osobní adresu např. vase-jmeno@gmail.com.

Jak dlouho trvá získání certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium SAN

Pouze doménová validace = téměř okamžité vydání

Zadejte objednávku a zaplaťte. Po vložení CSR (Certificate Signing Request) je certifikát ihned objednán u certifikační autority. Chcete-li vydat nový certifikát, stačí potvrdit ověření.
Naši zákazníci mohou při platbě kartou získat SSL certifikát od 10 a více minut.

Počet zabezpečených domén

Umožňuje zabezpečit maximálně 5 domén

Tento speciální multidoménový SSL certifikát je určen k zabezpečení hlavní domény společnosti a 4 dalších subdomén na hlavní doméně. Například domena.cz a mail.domena.cz + shop.domena.cz + partners.domena.cz + abc.domena.cz.

Obnovení certifikátu - RENEW

SSL certifikát GeoTrust QuickSSL Premium SAN je nutné vždy obnovit před vypršením jeho platnosti

S obnovou SSL certifikátu, jehož platnost končí, můžete začít 30 dní před vypršením jeho platnosti. Obnovu doporučujeme nenechávat na poslední chvíli, nevyčerpaná platnost certifikátu se přičte k obnovenému.

Svůj certifikát GeoTrust QuickSSL Premium SAN si u nás můžete bez problémů obnovit, i když jste si jej původně objednali od jiného dodavatele nebo u certifikační autority. Vždy máme lepší ceny než certifikační autorita!

REISSUE certifikátu

Neomezené a bezplatné opětovné vydání SSL certifikátu

Během platnosti certifikátu si můžete certifikát kdykoli bezplatně znovu vygenerovat. Toto se nazývá REISSUE a je užitečné v případě, že nemáte soukromý klíč k migraci na jiný server nebo byly klíče vymazány a neexistuje žádná záloha. Opětovné vystavení je možné s novou žádostí o certifikát (CSR), která obsahuje stejné údaje jako původní objednávka.

Poznámka i: Doporučeným postupem při REISSUE je vždy vygenerovat novou žádost o certifikát (CSR). Generováním nového CSR se vytvoří nový, jedinečný pár klíčů (veřejný/soukromý) pro nově vydaný certifikát.
Poznámka ii: Opětovné vydání SSL certifikátu není možné během jeho zpracování nebo jiné čekající žádosti o REISSUE či RENEW.

Víceleté certifikáty

SSL certifikát až na 5 let za výhodnou cenu

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Společnost Google, tvůrce prohlížeče Chrome, plánuje další zkracování platnosti z důvodu bezpečnosti a zajištění co největší automatizace při nasazování SSL certifikátů. Předpokládá se, že nejpozději od roku 2025 budou certifikáty vydávány pouze s 3měsíční platností. Certifikační autority se na tyto změny připravují. Víceleté certifikáty doporučujeme nyní objednávat s max. platností 2 roky.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období ani změnit název domény! Pokud se rozhodujete získat SSL certifikát na 5 let, doporučujeme nejprve zvážit, zda jej budete celých 5 let potřebovat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum