SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

DigiCert CODE Signing

DigiCert CODE Signing

DigiCert CODE Signing certifikát

Certifikát pro podepisování kódu určený pro společnosti distribuující vlastní aplikace. Bez CODE Signing certifikátu jsou aplikace označeny jako nedůvěryhodné. Naopak podepsaná aplikace je chráněna proti změně kódu a chrání tak před zneužitím instalace aplikace na počítači nebo mobilním telefonu. Certifikát DigiCert CODE Signing je firemní (OV) certifikát, takže zahrnuje identifikaci společnosti prostřednictvím firemní autentifikace. Zákazník si tak může ověřit, že software skutečně pochází od vydavatele, který jej podepsal.

V ceně CODE certifikátu je již zahrnut hardware TOKEN + dodání tokenu (~130 USD).
Pokud máte zájem o certifikát instalovaný na vlastní token splňující certifikaci FIPS 140-2 level 2 a výše, kontaktujte nás.

Firemní CODE certifikát

Certifikát DigiCert CODE Signing je kvalitní značkový CODE certifikát pro digitální podepisování kódu. DigiCert CODE Signing certifikát a jeho soukromý klíč je dodáván na HW tokenu splňující nově nastavená přísná kritéria pro uchovávání CODE signing certifikátů. Harware token zasílá přímo certifikační autorita Sectigo. Upozorňujeme, že CODE certifikát nelze z tokenu exportovat kvůli požadavkům na bezpečnost. Pro podepisování software a kódu v týmech doporučujeme nastavit pravidla a postupy pro podepisování.

Získejte certifikát DigiCert CODE Signing pro vyšší důvěryhodnost vašich aplikací a větší počet instalací nebo si vyberte jiný z nabízených CODE Signing certifikátů.

Ceny

 11 770 Kč ročně (Celkem: 11 770 Kč)
 9 485 Kč ročně (Celkem: 18 970 Kč)
 8 817 Kč ročně (Celkem: 26 450 Kč)

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Více-leté - konečná víceletá cena je uvedena v závorce.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Vlastnosti a výhody certifikátů DigiCert CODE Signing

Důvěra zákazníků

Podepsaný software chrání zákazníky před malwarem a jinými škodlivými hrozbami. Digitální podpis chrání a ujišťuje zákazníky, že je zajištěna integrita kódu, který si stáhli, a že program je neporušený, není poškozen ani nijak pozměněn. Zvýšená důvěra podporuje lepší vnímání aplikace uživatelem.

Autenticita

Po stažení má uživatel jistotu, že získaný kód skutečně pochází od vás jako vydavatele, což zajišťuje reputaci společnosti. CODE certifikáty umožňují zákazníkům identifikovat autora digitálně podepsaného kódu, přičemž se ubezpečují, že program pochází od očekávané společnosti.

Bezpečnost aplikace

Code Signing Certificate udržuje integritu kódu a zabraňuje zneužití názvu vaší společnosti k šíření padělaného softwaru či k úpravě kódu.

Podpora distribuce

Podepsané aplikace pomáhají zvýšit počet stažení a výnosy z prodeje. Vyšší důvěra pomáhá rozšiřovat distribuční kanály pro váš software.

Bezproblémová integrace

Nabízené certifikáty Code Signing lze bez problémů použít pro operační systémy Windows, MacOS a iOS. Všechny certifikační autority spolupracují se společnostmi jako Microsoft nebo Apple a řídí se jejich doporučeními a zásadami pro vydávání certifikátů podle CA/Browser fóra.

30denní záruka vrácení peněz

Zákaznická zkušenost je pro nás první a prvořadou prioritou. Vybraný SSL certifikát není vhodný pro vaše potřeby? Chcete ještě jeden? Nebo jen chcete zrušit objednávku? Všem našim zákazníkům nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Podívejte se na naše Pravidla vrácení peněz se dozvíte více.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Certifikát DigiCert Code Signing nabízí funkčnost napříč širokou škálou platforem a je správnou volbou pro společnosti, které upřednostňují značkový CODE certifikát DigiCert pro podepisování aplikací.

Více informací o DigiCert CODE Signing

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

Firemní CODE certifikát

Autorita musí ověřit identitu organizace

Validace žadatele o CODE certifikát se provádí na základě firemních validačních standardů OV (Organization Validation). Certifikační autorita nejprve ověří existenci firmy a adresu, nejčastěji v obchodním rejstříku. Následně se ověřuje existence telefonního čísla z veřejně přístupné databáze. Po ověření všech údajů certifikační autorita provede telefonické ověření žádosti a ověření žadatele (Admin kontakt). Pokud je vše v pořádku, následně je vystaven certifikát.

Jak dlouho trvá získání certifikátu DigiCert CODE Signing

Certifikační autorita provádí základní firemní ověření

Certifikační autorita ověřuje právní identitu organizace. Pokud má certifikační autorita dostatečnou dokumentaci a proběhne telefonické ověření, vydání certifikátu trvá 3 až 5+ dní. Pokud autorita nemůže potvrdit právní, provozní a fyzickou existenci společnosti, doba ověření se prodlužuje.

Obnovení certifikátu (RENEW)

DigiCert CODE Signing certifikát je nutné obnovit před vypršením jeho platnosti

Doporučujeme začít s obnovou SSL certifikátu, jehož platnost končí, cca. 30 dní před expirací. Obnovení CODE certifikátu je prakticky totožné jako žádost o nový, a proto není rychlejší. Pokud potřebujete pokračovat v podepisování vašeho softwaru, rozhodně si nenechávejte obnovení na poslední chvíli.

Svůj certifikát DigiCert CODE Signing si u nás můžete obnovit bez problémů, i když jste si jej původně objednali od jiného dodavatele. Vždy máme lepší ceny než certifikační autorita!

Microsoft SmartScreen

Bezpečnost v ekosystému Windows

Pomocí standardního certifikátu Code Signing si vývojář musí vybudovat reputaci, aby se vyhnul varovné SmartScreen obrazovce. Po vybudování reputace lze nové verze aplikace podepsat stejným certifikátem a zachovat si stejnou reputaci. Je však třeba před expirací obnovit CODE certifikát. SmartScreen nespojuje obnovený certifikát s certifikátem, jehož platnost vypršela. To znamená, že reputaci je třeba přebudovat u každého nového CODE Signing certifikátu.
Pokud je cílem vyhnout se SmartScreen ochraně, jediným řešením je objednat si podpisový EV CODE certifikát.

Bližší informace naleznete Co je Windows SmartScreen?

Time Stamping Server

Time Stamp Server & Stamping Protocols pro Code Signing

Informace o serveru na časová razítka DigiCert pro CODE certifikáty: DigiCert Time Stamping Server.

RFC3161 compliant Time Stamp Authority (TSA) server: http://timestamp.digicert.com

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum