SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

PositiveSSL multi-domain WildCard

PositiveSSL multi-domain WildCard

PositiveSSL multi-domain WildCard certifikát

WildCard SSL certifikát od společnosti SECTIGO zabezpečí neomezené množství subdomén na hlavní doméně za velmi výhodnou cenu. Certifikát z populární série SSL certifikátů PositiveSSL nabízí efektivní a cenově výhodné řešení zabezpečení subdomén a plně mu důvěřuje 99+% webových prohlížečů. Díky doménové validaci (DV - Domain Validation) je ověření domény velmi rychlé a certifikát lze získat během minut.

V základu - 3 domény

Certifikát PositiveSSL multi-domain WildCard obsahuje 3 domény (1 hlavní doména + 2x WildCard domény) v základní ceně. Hlavní doména CN (Common Name) musí být FQDN, nikoli WildCard, tzn. bez . Můžete přidat až 247 dalších domén, což představuje celkem 249 domén WildCard. Cena za každou další doménu se vypočítá během procesu objednávky.

Ceny / Předplatné

 4 995 Kč ročně (Celkem: 4 995 Kč)
 4 450 Kč ročně (Celkem: 8 900 Kč)
 4 150 Kč ročně (Celkem: 12 450 Kč)
 3 975 Kč ročně (Celkem: 15 900 Kč)
 3 780 Kč ročně (Celkem: 18 900 Kč)

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Předplatné - konečná víceletá cena je uvedena v závorce. Podle nejnovějších bezpečnostních požadavků se víceleté SSL certifikáty vydávají pouze na 1 rok (maximálně 398 dní). Certifikát je třeba obnovovat každý rok znovu, samozřejmě bezplatně. Po vydání certifikátu nelze zkrátit lhůtu ani změnit název domény.
Platba - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Důležité informace: Základní cena SSL certifikátu PositiveSSL Multi-Domain WildCard již obsahuje zabezpečení 3 domén (1x hlavní + 2x další domény).
Cena za každou další doménu nad základní počet je 1 rok: 1 990 Kč | 2 roky: 3 490 Kč | 3 roky: 4 990 Kč | 4 roky: 6 490 Kč | 5 let: 7 990 Kč.
Celkovou cenu za objednávku získáte v objednávkovém formuláři.

Vlastnosti a výhody certifikátu PositiveSSL multi-domain WildCard

Je to DV SSL!

Certifikační autorita ověřuje doménu pouze tak, že jste oprávněnou osobou a máte technickou kontrolu nad objednanou doménou. Jakmile autorita ověří doménu(y) z objednávky, neprodleně vystavuje nový SSL certifikát.

Zabezpečte svůj web během několika minut

Ověřte své domény během několika minut pomocí PositiveSSL multi-domain WildCard a ukažte svým zákazníkům, že vaše webová stránka je důvěryhodná. HTTPS:// komunikace ochrání vaše zákazníky a zvyšuje jejich důvěru při interakci s vaším webem.

Neomezené serverové licence a opětovné vydání

Stejný certifikát můžete nainstalovat na více serverů.
REISSUE – v případě, že ztratíte svůj soukromý klíč a bude obtížné nainstalovat původní certifikát, bude vám bezplatně vydán nový certifikát.

Zabezpečte neomezeně subdomén

Multidoménový WildCard SSL certifikát zebezpečí všechny subdomény vložených domén (na stejné úrovni). Každá doména v rámci certifikátu se zástupným znakem () zabezpečí neomezený počet subdomén.

Kompatibilní se všemi moderními prohlížeči

Certifikát je důvěryhodný ve všech moderních prohlížečích pro mobilní a stolní počítače. Nebudou tak zobrazovány nepříjemná upozornění při přístupu na webovou stránku.

Technické podrobnosti

Certifikát formátu X.509 splňuje softwarové a průmyslové standardy, podporuje 2048-bitové šifrování veřejným klíčem, symetrické 256-bitové šifrování, Free Site Seal.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Bezpečnost až pro 250 domén a neomezený počet subdomén, rychlá validace a výhodná cena, to je PositiveSSL Multi-domain WildCard SSL certifikát. SSL certifikát pro opravdu široké využití zabezpečení velkého množství domén.

Více informací o PositiveSSL multi-domain WildCard

Co byste měli vědět před zadáním objednávky SSL certifikátu.

Doménový SSL certifikát

Vše, co musíte udělat, je poskytnout důkaz o vlastnictví/správě registrované domény

Ověření žadatele o SSL certifikát probíhá zasláním e-mailové zprávy na zvolenou e-mailovou adresu objednané domény.

Na výběr je podle pravidel 5 e-mailových adres:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Doporučujeme vytvořit si některou z adres, případně ji mít nastavenou jako alias, ev. použijte doménový koš a získejte z něj potvrzovací e-mail. Žádné jiné e-mailové adresy nejsou možné.

Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Poznámka i: Ověřovací email nelze poslat na osobní adresu např. vase-jmeno@gmail.com.

Jak dlouho trvá získání certifikátu PositiveSSL multi-domain WildCard

Pouze doménová validace = téměř okamžité vydání

Zadejte objednávku a zaplaťte. Po vložení CSR (Certificate Signing Request) je certifikát ihned objednán u certifikační autority. Chcete-li vydat nový certifikát, stačí potvrdit ověření.
Naši zákazníci mohou při platbě kartou získat SSL certifikát od 10 a více minut.

Počet zabezpečených domén

Zabezpečte neomezené množství subdomén na mnoha samostatných doménách

Jeden multidoménový WildCard certifikát zabezpečí neomezený počet subdomén až na 249 různých doménách. Každá doména může být z jiné TLD (.domena.cz, .domena.com atd.) a libovolné úrovně (.abc.domena.cz, .123.xyz.domena.xyz).

Obnovení certifikátu - RENEW

SSL certifikát PositiveSSL multi-domain WildCard je nutné vždy obnovit před vypršením jeho platnosti

S obnovou SSL certifikátu, jehož platnost končí, můžete začít 30 dní před vypršením jeho platnosti. Obnovu doporučujeme nenechávat na poslední chvíli, nevyčerpaná platnost certifikátu se přičte k obnovenému.

Svůj certifikát PositiveSSL multi-domain WildCard si u nás můžete bez problémů obnovit, i když jste si jej původně objednali od jiného dodavatele nebo u certifikační autority. Vždy máme lepší ceny než certifikační autorita!

REISSUE certifikátu

Neomezené a bezplatné opětovné vydání SSL certifikátu

Během platnosti certifikátu si můžete certifikát kdykoli bezplatně znovu vygenerovat. Toto se nazývá REISSUE a je užitečné v případě, že nemáte soukromý klíč k migraci na jiný server nebo byly klíče vymazány a neexistuje žádná záloha. Opětovné vystavení je možné s novou žádostí o certifikát (CSR), která obsahuje stejné údaje jako původní objednávka.

Poznámka i: Doporučeným postupem při REISSUE je vždy vygenerovat novou žádost o certifikát (CSR). Generováním nového CSR se vytvoří nový, jedinečný pár klíčů (veřejný/soukromý) pro nově vydaný certifikát.
Poznámka ii: Opětovné vydání SSL certifikátu není možné během jeho zpracování nebo jiné čekající žádosti o REISSUE či RENEW.

Víceleté certifikáty

SSL certifikát až na 5 let za výhodnou cenu

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období ani změnit název domény! Pokud se rozhodujete získat SSL certifikát na 5 let, doporučujeme nejprve zvážit, zda jej budete celých 5 let potřebovat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum