SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

Sectigo EV CODE Signing

Sectigo EV CODE Signing

Sectigo EV CODE Signing certifikát

Certifikát Sectigo CODE Sign Extended Validation nabízí nejdůvěryhodnější řešení podepisování kódu včetně podpory Windows Hardware Developer Center a filtru SmarScreen v systému Windows 8/10/11. Díky Code Signing EV certifikátu je podepsaný kód důvěryhodný ve Windows Smartsreen Filteru.
Windows SmartScreen Reputation je nástroj společnosti Microsoft, který ochraňuje uživatele před neznámými programy. Na základě sbíraných anonymních údajů od komunity přiřazuje programům důvěryhodnost, která rozhoduje o zobrazení SmartScreen při instalaci programu. EV certifikát tento problém vyřeší jak u začínajících aplikací, tak i známějších aplikací s nižší úrovní reputace. Více o Windows SmartScreen filtru.

V ceně CODE certifikátu je již zahrnut hardware TOKEN + dodání tokenu (~130 USD).
Pokud máte zájem o certifikát instalovaný na vlastní token splňující certifikaci FIPS 140-2 level 2 a výše, kontaktujte nás.

Sectigo EV CODE Sign

Podepsání aplikace Code Signing certifikátem zaručuje důvěryhodnost aplikace. Sectigo EV CODE Signing certifikát a jeho soukromý klíč je dodáván na HW tokenu splňující nově nastavená přísná kritéria pro uchovávání CODE signing certifikátů. Harware token zasílá přímo certifikační autorita Sectigo. Upozorňujeme, že CODE certifikát nelze z tokenu exportovat kvůli požadavkům na bezpečnost. Pro podepisování software a kódu v týmech doporučujeme nastavit pravidla a postupy pro podepisování.

Certifikát Sectigo EV CODE Signing je populární EV Code SSL certifikát v naší nabídce CODE certifikátů, které můžete vybírat na stránce: certifikáty pro podepisování kódu.

Ceny

 13 970 Kč ročně (Celkem: 13 970 Kč)
 10 485 Kč ročně (Celkem: 20 970 Kč)
 9 597 Kč ročně (Celkem: 28 790 Kč)

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Více-leté - konečná víceletá cena je uvedena v závorce.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Vlastnosti a výhody certifikátů Sectigo EV CODE Signing

Důvěra zákazníků

Podepsaný software chrání zákazníky před malwarem a jinými škodlivými hrozbami. Digitální podpis chrání a ujišťuje zákazníky, že je zajištěna integrita kódu, který si stáhli, a že program je neporušený, není poškozen ani nijak pozměněn. Zvýšená důvěra podporuje lepší vnímání aplikace uživatelem.

Autenticita

Po stažení má uživatel jistotu, že získaný kód skutečně pochází od vás jako vydavatele, což zajišťuje reputaci společnosti. CODE certifikáty umožňují zákazníkům identifikovat autora digitálně podepsaného kódu, přičemž se ubezpečují, že program pochází od očekávané společnosti.

Bezpečnost aplikace

Code Signing Certificate udržuje integritu kódu a zabraňuje zneužití názvu vaší společnosti k šíření padělaného softwaru či k úpravě kódu.

Podpora distribuce

Podepsané aplikace pomáhají zvýšit počet stažení a výnosy z prodeje. Vyšší důvěra pomáhá rozšiřovat distribuční kanály pro váš software.

Bezproblémová integrace

Nabízené certifikáty Code Signing lze bez problémů použít pro operační systémy Windows, MacOS a iOS. Všechny certifikační autority spolupracují se společnostmi jako Microsoft nebo Apple a řídí se jejich doporučeními a zásadami pro vydávání certifikátů podle CA/Browser fóra.

30denní záruka vrácení peněz

Zákaznická zkušenost je pro nás první a prvořadou prioritou. Vybraný SSL certifikát není vhodný pro vaše potřeby? Chcete ještě jeden? Nebo jen chcete zrušit objednávku? Všem našim zákazníkům nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Podívejte se na naše Pravidla vrácení peněz se dozvíte více.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Certifikát Sectigo Code EV zajišťuje důvěryhodnost podepsaného kódu ve Windows SmartScreen Filter. Je vhodný pro společnosti vyvíjející pro OS Windows, kde se vyžadují vysoké požadavky na důvěryhodnost.

Více informací o Sectigo EV CODE Signing

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

EV CODE certifikát

Ověření zahrnuje důsledné prověření žadatele

EV CODE certifikát je určen pouze pro firemní zákazníky a vydává se po důkladné validaci žadatele. Certifikační autorita ověřuje existenci firmy a adresu, nejčastěji v obchodním rejstříku. Pokud má společnost méně než 3 roky, může si vyžádat další dokumenty. Provádí se také ověření osoby žadatele o certifikát. Zároveň se ověřuje existence telefonního čísla společnosti z veřejně přístupné databáze. Po ověření všech informací provede certifikační autorita telefonickou validaci. Nejprve ověří administrativní kontakt a nakonec kontakt na společnost. Pokud je vše v pořádku, certifikát je následně vydán.

Nový token s certifikátem je zaslán zásilkovou službou (DHL, UPS atd.). Klient obdrží kód pro sledování zásílky s dalšími informacemi.

Jak dlouho trvá získání certifikátu Sectigo EV CODE Signing

Certifikační autorita provádí důsledné prověření společnosti

Ověření společnosti se provádí v souladu s přísnými pokyny CA/Browser fóra a zahrnuje přísný proces ověřování společnosti veřejnou certifikační autoritou.
Pokud má certifikační autorita dostatečnou dokumentaci a jsou provedena všechna telefonická ověření, vydání certifikátu trvá 3 až 10+ dní.

Obnovení certifikátu (RENEW)

Sectigo EV CODE Signing certifikát je nutné obnovit před vypršením jeho platnosti

Doporučujeme začít s obnovou SSL certifikátu, jehož platnost končí, cca. 30 dní před expirací. Obnovení CODE certifikátu je prakticky totožné jako žádost o nový, a proto není rychlejší. Pokud potřebujete pokračovat v podepisování vašeho softwaru, rozhodně si nenechávejte obnovení na poslední chvíli.

Svůj certifikát Sectigo EV CODE Signing si u nás můžete obnovit bez problémů, i když jste si jej původně objednali od jiného dodavatele. Vždy máme lepší ceny než certifikační autorita!

Microsoft SmartScreen

Bezpečnost v ekosystému Windows

S EV CODE certifikátem nemusí vývojář kódu řešit reputaci a nedůvěru SmartScreen. Podepsaná aplikace bez problémů přejde reputačním filtrem do instalačního dialogu, kde se uživateli zobrazí název programu a vydavatel.

Bližší informace naleznete Co je Windows SmartScreen?

Time Stamping Server

Time Stamp Server & Stamping Protocols pro Code Signing

Informace o serveru časového razítka Sectigo pro CODE certifikáty: Sectigo Time Stamping Server.

RFC3161 compliant Time Stamp Authority (TSA) server: http://timestamp.sectigo.com

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum