SSLmentor

TLS/SSL certifikáty pro kvalitní HTTPS zabezpečení webových stránek a internetových projektů.

SSL certifikáty RapidSSL

SSL CERTIFIKÁTY
RAPIDSSL

Certifikační autorita Rapid SSL
doménové ssl certifikáty
Rapidssl za nejlepší ceny na trhu

SSL certifikáty RapidSSL

Certifikační autorita RapidSSL nabízí cenově výhodné a rychle generované SSL certifikáty, což je podtrženo samotným názvem "Rapid SSL" - rychle. Certifikáty řady RapidSSL nabízejí doménovou validaci (DV - Domain Validation), tj. v detailu certifikátu jsou zobrazeny základní informace o doméně, certifikační autoritě, platnosti atd. Získat a nasadit Rapid SSL certifikát je díky jednoduchému ověření domény pomocí e-mailu velmi rychlé. Je možné zvolit také některou z alternativních metod ověření - DNS či FTP.

Od ledna díky výhodnému kurzu USD snižujeme ceny RapidSSL certifikátů!. Umožňujeme také objednání SSL certifikátů až na 6 let.
Zabezpečení jedné domény s RapidSSL certifikátem od 245 Kč/rok. Zabezpečení neomezeného počtu subdomén pomocí RapidSSL WildCard SSL již od 1.908 Kč/rok.

Našim zákazníkům nabízíme zajištění obou typů SSL certifikátů RapidSSL. Pro rychlé zabezpečení jedné domény nabízíme SSL certifikát RapidSSL, který je vhodný pro jakýkoliv webový projekt, www stránky, kde je potřeba primárně zajistit šifrovanou komunikaci na HTTPS protokolu. Certifikát je vždy vystaven pro obě varianty použití, tedy doménu s www i pro doménu bez uvedení www a usnadňuje tak rychlé nasazení na server/webhosting. Pro zabezpečení neomezeného počtu sub-domén a současně i hlavní domény, nabízíme populární hvězdičkový RapidSSL WildCard certifikát.

Doménové SSL certifikáty

I přes to, že certifikační autorita RapidSSL nabízí pouze dva typy SSL certifikátů, jsou RapidSSL certifikáty velice populární a patří mezi jedny z nejoblíbenějších. Jak RapidSSL, tak i RapidSSL WildCard jsou doménové certifikáty, kdy se před vystavením ověřuje pouze existence domény a validuje se oprávnění s doménou disponovat (e-mailem nebo záznamy v FTP či DNS).

Certifikační autorita RapidSSL

Historie certifikační autority RapidSSL sahá již do roku 2003, kdy byla tato autorita založena svoji mateřskou společností GeoTrust jako levná značka SSL certifikátů. V současnosti patří RapidSSL pod křídla společnosti DigiCert, která autoritu převzala v roce 2017. Certifikáty RapidSSL se staly díky rychlosti vystavení a ceně velice populární. Certifikáty jsou pro 99,9 % moderních webových prohlížečů plně důvěryhodné a nabízí kvalitní HTTPS zabezpečení internetové komunikace.

›› Zabezpečení www stránek pomocí RapidSSL certifikátu můžeme plně doporučit každému zájemci o levné a rychlé zabezpečení webu.

Rapid SSL certifikát

CA RapidSSL vystavuje dva typy SSL certifikátů. U obou se provádí před vystavením pouze doménová validace, která ověřuje oprávnění s doménou nakládat.
 

 80% *
Autorita TLS/SSL certifikát Ročně od Validace Pojištění Vystavení SAN  
ca RapidSSL Tip 245 Kč DV $10.000 minuty NE Detail Objednat
ca RapidSSL Wildcard Tip 1.908 Kč DV $10.000 minuty NE Detail Objednat

Cena od vyjadřuje vypočítanou roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.

* Procentuální hodnota vyjadřuje maximální slevu, kterou získáte při objednávce na SSLmentor oproti cenám u certifikační autority.

Informace o průběhu a vystavení SSL certifikátu RapidSSL

Certifikační autorita RapidSSL nabízí a vystavuje pouze dva typy SSL certifikátů. Jedná se o tzv. doménové certifikáty a postup ověření a vystavení je shodný.

Objednávka SSL certifikátu RapidSSL

Objednávku SSL certifikátu provedete na stránkách SSLmentor. Nerodleně po potvrzení je zaslán e-mail se souhrnými informacemi a podrobnostmi k platbě. V případě, že během objednávky není zadána žádost o certifikát (CSR), bude ji možné vygenerovat nebo vložit v administraci v detailu certifikátu. Jakmile dojde k úhradě a vše je správně vyplněno, je provedena automatická objednávka certifikátu RapidSSL u certifikační autority.

Validace žádosti o certifikát

Ověření žadatele o SSL certifikát se provádí zasláním e-mailové zprávy na zvolený e-mail. Na výběr jsou pevně dané adresy domény: admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@ nebo postmaster@.
Alternativní validace nabízí místo e-mailového potvrzení vložení TXT záznamu do DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru.

Doba vystavení certifikátu

Jakmile dojde k objednání certifikátu u certifikační autority a potvrzení validačního e-mailu, je certifikát vystaven během několika minut. Pouze ve vyjimečných případech může certifikační autorita zařadit žádost do manuálního prověření a vystavení se protáhne. Certifikát je následně platný na 1 nebo 2 roky.

Zabezpečení více domén

RapidSSL certifikát je automaticky vystaven pro doménu s uvedením www adresy i bez www pro snadné nasazení na server/hosting.
RapidSSL WildCard certifikát je zadávám ve tvaru *.domenaxyz.cz a díky hvězdičce zabezpečuje neomezeně sub-domén, včetně adresy s www. Současně také hlavní doménu bez www.

Oficiální cena RapidSSL

Oficiální cena SSL certifikátů RapidSSL na stránkách certifikační autority RapidSSL.com je mnohem vyšší. Díky partnerství s certifikačními autoritami a světovými dodavateli SSL certifikátů jsou naše ceny výrazně levnější, přesto se jedná o naprosto totožné produkty! Současně při porovnání průměrné ceny SSL certifikátu RapidSSL na českém trhu získáte u SSLmentor výhodnější cenu.
 

Oficiální ceny CA RapidSSL

100% garance

Našim zákazníkům nabízíme 100% garanci spokojenosti s funkčností SSL certifikátu. Nevyhovuje-li objednaný SSL certifikát, kdykoliv jej do 30 dnů od potvrzení objednávky můžete bez důvodu zrušit (pravidla).

Pokud chcete zabezpečit kvalitně jednu doménu, věříme, že SSL certifikát RapidSSL je správnou volbou pro bezpečné HTTPS zabezpečení internetové komunikace.

SSLmentor poradí

 Pomůžeme

 • s výběrem SSL certifikátu
 • se zabezpečením webu
 • s generováním žádosti o certifikát

kontakt
SSLmentor doporučuje

SSL certifikát RapidSSL

Certifikáty RapidSSL jsou kvalitní a populární značkou pro zajištění bezpečné HTTPS komunikace. Pro zabezpečení webových stránek na jedné doméně určitě můžeme doporučit nejlevnější RapidSSL certifikát pro zabezpečení jedné domény.

Nejžádanější SSL certifikáty Rapid SSL

SSL certifikát RapidSSL (DV)

Nejlevnější SSL certifikát z rodiny certifikačních autorit DigiCert/Symantec. Je plně plně důvěryhodný pro 99 % prohlížečů a bez problému zajistí bezpečnou HTTPS komunikaci. Díky doménové validaci je vystaven během několika minut. Certifikát je vystaven a funkční pro doménu s i bez uvedení www.

 • populární levná značka RapidSSL
 • zabezpečení domény s i bez www
 • rychlé vystavení do několika minut
 • důvěryhodný pro 99,9 % prohlížečů
 • podporuje vyšší SEO hodnocení
 • k objednání na 1-6 let
 • 30 denní garance vrácení peněz
Detail

Ceny bez DPH.

SSL certifikát RapidSSL WildCard (DV)

Jeden z cenově nejdostupnějších hvězdičkových SSL certifikátů, který zabezpečuje nejen hlavní doménu, ale především všechny její subdomény. Obrovskou výhodou je jeho rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut.

 • WILDCARD SSL certifikát
 • zabezpečení neomezeně subdomén
 • důvěryhodný pro 99,9% prohlížečů
 • serverová licence: neomezeně
 • k objednání na 1-6 let
 • pečeť na web Site Seal: statická
 • 30 denní garance vrácení peněz
Detail

Ceny bez DPH.