SSLmentor

SSL/TLS certifikáty pro kvalitní HTTPS zabezpečení webových stránek a internetových projektů.

SSL certifikáty RapidSSL

Certifikační autorita RapidSSL nabízí cenově výhodné a rychle generované SSL certifikáty, což je podtrženo samotným názvem "Rapid SSL" - rychle. Certifikáty řady RapidSSL nabízejí doménovou validaci (DV), tj. v detailu certifikátu jsou zobrazeny základní informace o doméně, certifikační autoritě, platnosti atd. Jednoduchá validace domény pomocí e-mailu, případně některou z alternativních metod (DNS/FTP) umožňuje získání a nasazení certifikátu během chvíle.

Našim zákazníkům nabízíme zajištění obou typů SSL certifikátů RapidSSL. Pro rychlé zabezpečení jedné domény nabízíme SSL certifikát RapidSSL, který je vhodný pro jakýkoliv webový projekt, www stránky, kde je potřeba primárně zajistit šifrovanou komunikaci na HTTPS protokolu. Certifikát je vždy vystaven pro obě varianty použití, tedy doménu s www i pro doménu bez uvedení www a usnadňuje tak rychlé nasazení na server/webhosting.
Pro zabezpečení neomezeného počtu subdomén, a současně i hlavní domény, nabízíme populární certifikát RapidSSL WildCard.

Značka RapidSSL

Historie CA RapidSSL sahá již do roku 2003, kdy byla tato autorita založena svoji mateřskou společností GeoTrust jako levná značka SSL certifikátů. V současnosti patří RapidSSL pod křídla společnosti DigiCert, která značku převzala v roce 2017. Certifikáty RapidSSL se staly díky rychlosti vystavení a ceně velice populární. Certifikáty jsou pro 99,9 % moderních webových prohlížečů plně důvěryhodné a nabízí dostatečné HTTPS zabezpečení internetové komunikace.

›› Zabezpečení www stránek pomocí RapidSSL certifikátu můžeme plně doporučit každému zájemci o levné a rychlé zabezpečení webu.

SSL certifikáty RapidSSL

CA RapidSSL vystavuje dva typy SSL certifikátů. U obou se provádí před vystavením pouze doménová validace, která ověřuje oprávnění s doménou nakládat.
 

 80% *
Autorita TLS/SSL certifikát Ročně od Validace Pojištění Vystavení SAN  
ca RapidSSL Tip 249 Kč DV $10.000 minuty NE Detail Objednat
ca RapidSSL Wildcard Tip 2.390 Kč DV $10.000 minuty NE Detail Objednat

Cetifikát lze objednat na 1 nebo 2 roky. Cena od vyjadřuje vypočítanou roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.

* Procentuální hodnota vyjadřuje maximální slevu, kterou získáte při objednávce na SSLmentor oproti cenám u certifikační autority.

Informace o průběhu a vystavení SSL certifikátu RapidSSL

Certifikační autorita RapidSSL nabízí a vystavuje pouze dva typy SSL certifikátů. Jedná se o tzv. doménové certifikáty a postup ověření a vystavení je shodný.

Objednávka SSL certifikátu RapidSSL

Objednávku SSL certifikátu provedete na stránkách SSLmentor. Nerodleně po potvrzení je zaslán e-mail se souhrnými informacemi a podrobnostmi k platbě. V případě, že během objednávky není zadána žádost o certifikát (CSR), bude ji možné vygenerovat nebo vložit v administraci v detailu certifikátu. Jakmile dojde k úhradě a vše je správně vyplněno, je provedena automatická objednávka certifikátu RapidSSL u certifikační autority.

Validace žádosti o certifikát

Ověření žadatele o SSL certifikát se provádí zasláním e-mailové zprávy na zvolený e-mail. Na výběr jsou pevně dané adresy domény: admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@ nebo postmaster@.
Alternativní validace nabízí místo e-mailového potvrzení vložení TXT záznamu do DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru.

Doba vystavení certifikátu

Jakmile dojde k objednání certifikátu u certifikační autority a potvrzení validačního e-mailu, je certifikát vystaven během několika minut. Certifikát je následně platný na 1 nebo 2 roky.

Zabezpečení více domén

RapidSSL certifikát je automaticky vystaven pro doménu s uvedením www adresy i bez www pro snadné nasazení na server/hosting.
RapidSSL WildCard certifikát je zadávám ve tvaru *.domenaxyz.cz a díky hvězdičce zabezpečuje všechny sub-domény, tedy i www. Sučasně také hlavní doménu bez www.

Oficiální ceny RapidSSL

Pro informaci uvádíme oficiální ceny SSL certifikátů RapidSSL na stránkách certifikační autority RapidSSL.com. Díky partnerství s certifikačními autoritami a světovými dodavateli SSL certifikátů jsou naše ceny mnohem, mnohem levnější, i když se jedná o naprosto totožné produkty! Současně při porovnání průměrné ceny SSL certifikátu RapidSSL na českém trhu získáte u SSLmentor výrazně lepší ceny díky rozumné marži a automatizaci procesů. Avšak stále s kvalitní podporou.
 

Oficiální ceny CA RapidSSL

100% garance

Našim zákazníkům nabízíme 100% garanci spokojenosti s funkčností SSL certifikátu. Nevyhovuje-li objednaný SSL certifikát, kdykoliv jej do 30 dnů od potvrzení objednávky můžete bez důvodu zrušit (pravidla).

SSLmentor poradí

Rádi poradíme

 • se zabezpečením webu
 • s výběrem SSL certifikátu
 • jak generovat CSR žádost
 • s instalací SSL certifikátu

kontakt
SSLmentor doporučuje

Doporučení pro SSL certifikáty RapidSSL

Certifikáty RapidSSL jsou kvalitní a populární značkou pro zajištění bezpečné HTTPS komunikace. Pro zabezpečení webových stránek na jedné doméně určitě můžeme doporučit nejlevnější RapidSSL certifikát.

Přehled Certifikačních Autorit:

Nejžádanější SSL certifikáty Rapid SSL

SSL certifikát RapidSSL (DV)

Nejlevnější SSL certifikát z rodiny certifikačních autorit DigiCert/Symantec. Je plně plně důvěryhodný pro 99 % prohlížečů a bez problému zajistí bezpečnou HTTPS komunikaci. Díky doménové validaci je vystaven během několika minut. Certifikát je vystaven a funkční pro doménu s i bez uvedení www.

 • populární levná značka RapidSSL
 • zabezpečení domény s i bez www
 • rychlé vystavení do několika minut
 • důvěryhodný pro 99,9 % prohlížečů
 • podporuje vyšší SEO hodnocení
 • platnost 1-2 roky
 • 30 denní garance vrácení peněz
Detail

Ceny bez DPH.

SSL certifikát RapidSSL WildCard (DV)

Jeden z cenově nejdostupnějších hvězdičkových SSL certifikátů, který zabezpečuje nejen hlavní doménu, ale především všechny její subdomény. Obrovskou výhodou je jeho rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut.

 • WILDCARD SSL certifikát
 • zabezpečení neomezeně subdomén
 • důvěryhodný pro 99,9% prohlížečů
 • serverová licence: neomezeně
 • platnost 1-2 roky
 • pečeť na web Site Seal: statická
 • 30 denní garance vrácení peněz
Detail

Ceny bez DPH.