SSLmentor

SSL certifikáty pro zabezpečení www stránek! 6 certifikačních autorit, přes 50 druhů SSL certifikátů v nabídce.

SSL certifikáty RapidSSL

Certifikační autorita RapidSSL nabízí cenově výhodné SSL a rychle generované certifikáty, což je podtrženo samotným názvem "Rapid". Certifikáty řady RapidSSL nabízejí doménovou validaci (DV), tj. v detailu certifikátu jsou zobrazeny základní informace o doméně, certifikační autoritě, platnosti atd. Jednoduchá validace domény pomocí e-mailu, případně některou z alternativních metod (DNS/FTP) umožňuje získání a nasazení certifikátu během chvíle.

V naší nabídce naleznete oba typy SSL certifikátů RapidSSL za velmi výhodné ceny. Pro zabezpečení jedné domény nabízíme SSL certifikát RapidSSL, který je vhodný pro jakýkoliv webový projekt, www stránky, kde je potřeba primárně zajistit šifrovanou komunikaci na HTTPS protokolu. Pro zabezpečení neomezeného počtu subdomén zajistíme certifikát RapidSSL WildCard.

Značka RapidSSL

Historie CA RapidSSL sahá již do roku 2003, kdy tato CA byla založena svoji mateřskou společností GeoTrust jako levná značka SSL certifikátů. V současnosti patří autorita pod křídla společnosti Symantec/DigiCert. Certifikáty RapidSSL se staly díky rychlosti vystavení a ceně velice populární. Certifikáty jsou pro 99,9 % moderních webových prohlížečů plně důvěryhodné a nabízí kvalitní zabezpečení internetové komunikace.

›› Zabezpečení www stránek pomocí RapidSSL certifikátu můžeme plně doporučit. Na stránkách SSLmentor.cz získáte za nejlepší cenu!

 80% *
TLS/SSL certifikát Cena od Cena CA Pečeť Validace Pojiš. Vystavení SAN  
RapidSSL Tip 249 Kč $69 pečeť DV 10k minuty NE Detail Objednat
RapidSSL Wildcard AKCE 2.125 Kč $269  pečeť DV 10k minuty NE Detail Objednat

Cetifikát lze objednat na 1 nebo 2 roky. Cena od vyjadřuje nejvýhodnější roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.

* Procentuální hodnota vyjadřuje maximální slevu, kterou získáte při objednávce na SSLmentor oproti cenám u certifikační autority.

SSLmentor doporučuje

Doporučujeme DV SSL RapidSSL certifikát

Značka RapidSSL patří pod nejznámější certifikační autoritu Symantec. RapidSSL certifikát lze doporučit na zabezpečení jakýchkoliv webových stránek, kde je potřeba zajistit primárně šifrovanou komunikaci.

Přehled Certifikačních Autorit:

Nejžádanější SSL certifikáty RapidSSL

SSL certifikát RapidSSL (DV)

Nejlevnější certifikát z rodiny certifikačních autorit Symantec. Je plně plně důvěryhodný pro 99 % prohlížečů. Díky doménové validaci je vystaven během několika minut po objednání u CA. Jako DV certifikát obsahuje informace pouze o doméně, bez jakýchkoliv dalších údajů. Pokud je certifikát objednán pro doménu s www, je současně funkční i pro doménu bez uvedení www.

 • nejlevněší značkový SSL certifikát
 • pro jednoduché zabezpečení www stránek
 • důvěryhodný pro 99,9% prohlížečů
 • serverová licence: neomezeně
 • platnost 1-2 roky
 • pečeť na web Site Seal: statická
 • 30 denní garance vrácení peněz
Detail

Ceny bez DPH.

SSL certifikát RapidSSL WildCard (DV)

Jeden z cenově nejdostupnějších hvězdičkových SSL certifikátů, který zabezpečuje nejen hlavní doménu, ale především všechny její subdomény. Obrovskou výhodou je jeho rychlé vystavení, které může být provedeno během několika minut.

 • WILDCARD SSL certifikát
 • zabezpečení neomezeně subdomén
 • důvěryhodný pro 99,9% prohlížečů
 • serverová licence: neomezeně
 • platnost 1-2 roky
 • pečeť na web Site Seal: statická
 • 30 denní garance vrácení peněz
Detail

Ceny bez DPH.