SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

partner

partner

Partnerský a provizní program

Naší specializací je zabezpečení webových stránek a internetových projektů, zajišťujeme širokou nabídku SSL certifikátů. Naše partnerské programy nabízí podmínky pro spolupráci každému zájemci o prodej SSL certifikátů. Spolupracovat může jakákoliv internetová firma, soukromá osoba, student nebo občasný tvůrce webových stránek.

SSL certifikáty jsou nedílnou součástí bezpečné HTTPS komunikace. I přes alternativu zdarma, kterou nabízí certifikát Let's Encrypt, jsou komerční SSL certifikáty vhodnou volbou k nasazení na mnoho různých projektů. Speciálně firemní SSL certifikáty nabízí zákazníkům vysokou důvěryhodnost a partnerům nové možnosti v nabídce jejich služeb.

›› Partneři jsou pro nás velice důležití. Zajišťujeme jim technickou podporu, jsme schopni poskytnout základní seznámení s problematikou TLS/SSL certifikátů.

Partnerský program

Partnerský program využijí firmy a podnikatelé, kteří pro své zákazníky zajišťují služby na internetu jako je webhosting, tvorba webu nebo poskytují poradenství. Aktivně se zabývají internetovými službami a mají zájem o rozšíření své nabídky o SSL certifikáty. Výše partnerské provize je dynamická s motivačními bonusy na základě počtu objednávek nebo obratu.

  • Konzultace a technická podpora pro prodej
  • Top světové a důvěryhodné certifikační autority


Provizní program

Provizní program je určen jakémukoliv zákazníkovi, který má zájem zprostředkovávat nabídku a zajištění SSL certifikátů. Každý provizní partner má vlastní účet, na který objednává certifikáty, avšak fakturace probíhá v plné ceně a na koncového zákazníka. Po úhradě a vystavení certifikátu je partner odměněn provizí, kterou si fakturuje. Program funguje podobně jako například affiliate programy.
Provizní program je vhodný pro partnery, kteří se nechtějí zabývat fakturací, platbami a účetními doklady. Provizní partner řeší pouze technické záležitosti zebezpečení www stránek a certifikátů. Pouze v případě potřeby pomáhá během validace žadatele o certifikát.

  • Vhodné pro technicky zdatné jedince, freelancery a také studenty
  • Provize z ceny certifikátu od 6%
  • Garantovaná výše provize u nejlevnějších SSL certifikátů
  • Výplata provize již od 500 Kč
  • Fakturace přmo na koncové zákazníky
  • Bez starosti se zákaznickými platbami a fakturací

 

Máte zájem o partnerství?

Nabízíme širokou nabídku SSL certifikátů a služeb od světových certifikačních autorit a dodavatelů gatantující kvalitní služby a produkty. Neváhejte a přidejte se k našemu týmu a kontaktujte nás.

Partnerský program

Pro společnosti, firmy a podnikatele zajišťující internetové služby, tvorbu webových stránek.


Provizní program

Pro ty, co se nechtějí zatěžovat fakturací služeb zákazníkům, pro studenty nebo IT guru poskytující poradenství.

Dynamická výše provize

Podpora aktivních partnerů, čím více objednávek, tím vyšší odměna.
 


Minimální odměna

Pro nejlevnější SSL certifikáty v cenách stokorun garantujeme minimální výši provize.

Informace k partnerským programům

Máte-li zájem o nabídku SSL certifikátů pro své zákazníky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi prokonzultujeme možnosti spolupráce.

Jak se stát partnerem?

Partnerské služby jsou určeny převážně pro firmy z internetového prostředí. Zájemce o partnerství nás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem a po domluvě je podepsána jednoduchá smlouva o partnerství a zahájena spolupráce.

Mohu nabízet SSL certifikáty za vlastní ceny?

Cenovou politiku si partner určuje sám. Doporučujeme ceny ponechat stejné a zpoplatnit například služby za zajištění SSL certifikátu. V případě provizního programu jsou ceny za SSL certifikáty pro zákazníky totožné jako na stránkách SSLmentor.

Dříve jsme objednávali u jiného dodavatele, jak služby převedu?

Obnovu SSL certifikátu před koncem jeho platnosti můžete provést bez problému pro jakýkoliv SSL certifikát objednaný dříve u jiného poskytovatele, včetně objednávek provedených přímo u certifikační autority. Objednávky na stejnou doménu jsou brané jako obnova certifikátu a nemusíte se obávat zkrácení platnosti původní objednávky.

Jsou kontaktováni zákazníci partnera Vaší společností?

Naše společnost nekontaktuje zákazníky partnera a vždy řeší záležitosti primárně s partnerem.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum