SSLmentor

TLS/SSL certifikáty pro kvalitní HTTPS zabezpečení webových stránek a internetových projektů.

Služby pro SSL certifikáty

PROGRAM PRO PARTNERY
+ PROVIZNÍ PROGRAM

nabízíme zajímavé možnosti
spolupráce internetovým firmám
i samostatným "it guru" osobám

Partnerský a provizní program

Naší specializací je zabezpečení webových stránek a internetových projektů, zajišťujeme širokou nabídku SSL certifikátů. Naše partnerské programy nabízí podmínky pro spolupráci každému zájemci o prodej SSL certifikátů. Spolupracovat může jakákoliv internetová firma, soukromá osoba, student nebo občasný tvůrce webových stránek.

SSL certifikáty jsou nedílnou součástí bezpečné HTTPS komunikace. I přes alternativu zdarma, kterou nabízí certifikát Let's Encrypt, jsou komerční SSL certifikáty vhodnou volbou k nasazení na mnoho různých projektů. Speciálně "zelené" EV SSL certifikáty nabízí zákazníkům nejvyšší důvěryhodnost a partnerům nové možnosti v nabídce jejich služeb.

›› Partneři jsou pro nás velice důležití. Zajišťujeme jim technickou podporu, jsme schopni poskytnout základní seznámení s problematikou TLS/SSL certifikátů.

Partnerský program

Partnerský program využijí firmy a podnikatelé, kteří pro své zákazníky zajišťují služby na internetu jako je webhosting, tvorba webu nebo poskytují poradenství. Aktivně se zabývají internetovými službami a mají zájem o rozšíření své nabídky o SSL certifikáty. Výše partnerské provize je dynamická s motivačními bonusy na základě počtu objednávek nebo obratu.

 • Konzultace a technická podpora pro prodej
 • Top světové a důvěryhodné certifikační autority


Provizní program

Provizní program je určen jakémukoliv zákazníkovi, který má zájem zprostředkovávat nabídku a zajištění SSL certifikátů. Každý provizní partner má vlastní účet, na který objednává certifikáty, avšak fakturace probíhá v plné ceně a na koncového zákazníka. Po úhradě a vystavení certifikátu je partner odměněn provizí, kterou si fakturuje. Program funguje podobně jako například affiliate programy.
Provizní program je vhodný pro partnery, kteří se nechtějí zabývat fakturací, platbami a účetními doklady. Provizní partner řeší pouze technické záležitosti zebezpečení www stránek a certifikátů. Pouze v případě potřeby pomáhá během validace žadatele o certifikát.

 • Vhodné pro technicky zdatné jedince, freelancery a také studenty
 • Provize z ceny certifikátu od 6%
 • Garantovaná výše provize u nejlevnějších SSL certifikátů
 • Výplata provize již od 500 Kč
 • Fakturace přmo na koncové zákazníky
 • Bez starosti se zákaznickými platbami a fakturací

 

SSLmentor doporučuje

Máte zájem o partnerství?

Nabízíme širokou nabídku SSL certifikátů a služeb od světových certifikačních autorit a dodavatelů gatantující kvalitní služby a produkty. Neváhejte a přidejte se k našemu týmu a kontaktujte nás.

 • Partnerský program

  Pro společnosti, firmy a podnikatele zajišťující internetové služby, tvorbu webových stránek.


  Provizní program

  Pro ty, co se nechtějí zatěžovat fakturací služeb zákazníkům, pro studenty nebo IT guru poskytující poradenství.

 • Dynamická výše provize

  Podpora aktivních partnerů, čím více objednávek, tím vyšší odměna.


  Minimální odměna

  Pro nejlevnější SSL certifikáty v cenách stokorun garantujeme minimální výši provize.

Informace k partnerským programům

Máte-li zájem o nabídku SSL certifikátů pro své zákazníky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi prokonzultujeme možnosti spolupráce.

Jak se stát partnerem?

Partnerské služby jsou určeny převážně pro firmy z internetového prostředí. Zájemce o partnerství nás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem a po domluvě je podepsána jednoduchá smlouva o partnerství a zahájena spolupráce.

Mohu nabízet SSL certifikáty za vlastní ceny?

Cenovou politiku si partner určuje sám. Doporučujeme ceny ponechat stejné a zpoplatnit například služby za zajištění SSL certifikátu. V případě provizního programu jsou ceny za SSL certifikáty pro zákazníky totožné jako na stránkách SSLmentor.

Dříve jsme objednávali u jiného dodavatele, jak služby převedu?

Obnovu SSL certifikátu před koncem jeho platnosti můžete provést bez problému pro jakýkoliv SSL certifikát objednaný dříve u jiného poskytovatele, včetně objednávek provedených přímo u certifikační autority. Objednávky na stejnou doménu jsou brané jako obnova certifikátu a nemusíte se obávat zkrácení platnosti původní objednávky.

Jsou kontaktováni zákazníci partnera Vaší společností?

Naše společnost nekontaktuje zákazníky partnera a vždy řeší záležitosti primárně s partnerem.