SSLmentor

SSL certifikáty pro zabezpečení www stránek! 6 certifikačních autorit, přes 50 druhů SSL certifikátů v nabídce.

Comodo PositiveSSL cetifikáty

Řada certifikátů Comodo PositiveSSL nabízí nejpopulárnější a nejlevnější komerční SSL certifikáty na trhu od světové certifikační autority Comodo. Nejlevnější SSL certifikáty PositiveSSL jsou DV (Domain validated) certifikáty, které jsou ověřovány zaslaným e-mailem na zvolenou adresu domény. Díky tomuto ověření mohou být vystaveny a nasazeny velmi rychle do provozu. Certifikáty z řady Comodo PositiveSSL jsou pro 99,9 % webových prohlížečů plně důvěryhodné. Součástí řady Positive SSL jsou také dva EV SSL certifikáty ("zelené SSL"), které díky důsledné firemní validaci zobrazují název firmy provozovatele webových stránek v internetovém prohlížeči, včetně výrazného zeleného pruhu (podle druhu prohlížeče).

Certifikáty PositiveSSL zajišťují vysokou úroveň zabezpečení a šifrování komunikace a jsou cenově nejvýhodnějších SSL certifikáty v naší nabídce.

Comodo PositiveSSL cetifikáty

Comodo PositiveSSL DV - nejlevnější SSL certifikáty

DV certifikáty Comodo PositiveSSL pokrývají kompletně všechny varianty dostupných SSL certifikátů. Comodo PositiveSSL umí zabezpečit jednu doménu, včetně varianty s nebo bez uvedení www v adrese, Comodo PositiveSSL Multi-Domain nabízí zabezpečení až 250 domén pomocí jednoho certifikátu, Comodo Positive Wildcard certifikát zabezpečí neomezené množštví subdomén a DV certifikáty doplňuje také Comodo PositiveSSL Multi-Domain Wildcard certifikát.

PositiveSSL EV - zelený certifikát

Řada PositiveSSL nabízí také dva nejdůvěryhodnější SSL certifikáty EV (Extended Validation). Tyto certifikáty zabezpečí www stránky a v prohlížečích zobrazí název firmy. EV certifikáty výrazně zvyšují důvěru provozovatele webových stránek. PositiveSSL EV certifikát nabízí zabezpečení jedné domény, včetně podpory varianty s/bez uvedení www. Comodo PositiveSSL EV Multi-Domain nabízí jedné firmě zabezpečení až 250 domén pomocí jediného certifikátu za velmi výhodnou cenu.

 

TLS/SSL certifikát Cena od Cena CA Pečeť Validace Pojiš. Vystavení SAN  
Comodo PositiveSSL Cena! 145 Kč $49 pečeť DV 10k minuty NE Detail Objednat
Comodo PositiveSSL Multi-Domain 475 Kč $147 pečeť DV 10k minuty 3x/250 Detail Objednat
Comodo PositiveSSL WildCard Cena! 1.925 Kč $149 pečeť DV 10k minuty NE Detail Objednat
Comodo PositiveSSL Multi-Domain WildCard 4.495 Kč $399 pečeť DV 10k minuty 3x/250 Detail Objednat
Comodo PositiveSSL EV Tip EV 2.245 Kč $99 pečeť EV 1.000k 1-5dnů NE Detail Objednat
Comodo PositiveSSL EV Multi-Domain 4.495 Kč $177 pečeť EV 1.000k 2-5 dnů 3x/250 Detail Objednat

Cetifikát lze objednat na 1 nebo 2 roky. Cena od vyjadřuje nejvýhodnější roční cenu certifikátu při objednání na více let. Pro více informací si rozklikněte detail certifikátu.

Comodo Positive SSL certifikáty jsou ideální volbou pro jakékoliv webové stránky. PositiveSSL DV certifikáty jsou vhodné pro blogy, osobní stránky, fóra a další, kde je primárně požadováno zajištění zabezpečené komunikace. Comodo PositiveSSL DV jsou samozřejmě také vhodné pro firemní nebo produktové webové stránky, u kterých je dostačující ověření majitele na úrovni domény. PositiveSSL EV certifikáty nabízí nejvyšší úroveň zebezpečení a důvěryhodnosti a hodí se pro jakýkoliv projekt.

Validace žádosti DV

Ověření žadatele o SSL certifikát se provádí zasláním e-mailové zprávy na zvolený e-mail. Na výběr jsou pevně dané adresy admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@ nebo postmaster@. Doporučujeme některou z adres vytvořit, případně si ji nechat nastavit jako alias, ev. využít doménový koš a konfirmační e-mail z něj vytáhnout.
Možná je také varianta zaslání e-mailu na adresu majitele domény z WHOIS (podle registru domén, u .cz domén registr CZ.NIC). Tato validace však není plně automatizovaná a proces vystavení se může protáhnout.
Alternativní validace nabízí místo e-mailového potvrzení vložení TXT záznamu do DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru. Obě alternativné metody ověření podporujeme.

Validace žádosti EV

Ověření žadatele o EV SSL certifikát se provádí na základě pokynů CA/B fóra a každá certifikační autorita musí nastavený proces dodržovat. Validace domény se provádí stejným způsobem jako u DV certifikátů. Dále se ověřuje existence firmy a adresy. Provádí se validace min. jednoho zaměstnance společnosti. V případě že certifikační autorita nebude mít dostatečné podklady k validaci, provede si jejich vyžádání. Finální validace probíhá telefonickým hovorem na telefonní číslo, které je dohledatelné ve veřejných autoritativních databázích. CA Comodo autorizuje telefonní číslo podle databáze Dun & Bradstreet nebo Hoovers.com.

Doba vystavení certifikátů

Po objednání uhrazeného certifikátu u certifikační autority a potvrzení validačního e-mailu jsou DV certifikáty vystaven během několika minut. EV SSL certifikáty vyžadují důslednou validaci žadatele a doba vystavení certifikátu se pohybuje od 2 pracovních dnů a více. Po vystavení je SSL certifikát následně platný na objednaný počet let/měsíců.

 

Podrobnější informace ke každému SSL certifikátu jsou uvedeny v detailu certifikátu.

SSLmentor doporučuje

Comodo PositiveSSL cetifikáty

Řada SSL certifikátů Comodo PositiveSSL pokrývá většinu potřeb pro zabezpečení www stránek. DV, EV nebo WildCard certifikát od kvalitní a důvěryhodné značky Comodo můžeme doporučit každému našemu zákazníkovi.

Přehled Certifikačních Autorit:

Přehled top Comodo PositiveSSL cetifikátů

COMODO PositiveSSL (DV)

Nejlevnější certifikát od známé certifikační autority Comodo. Důvěryhodný pro 99+ % prohlížečů. Základní doménová validace zajistí velmi rychlé ověření a certifikát je vystaven během několika minut po objednání u CA. Obsahuje informace pouze o doméně, bez dalších údajů a obsahuje podporu pro doménu s www i bez uvedení www.

 • nejlevněší SSL certifikát v nabídce
 • pro jednoduché zabezpečení www stránek
 • důvěryhodný pro 99+ % prohlížečů
 • serverová licence: neomezeně
 • platnost 1-2 roky
 • pečeť na web Site Seal: statická
 • 30 denní garance vrácení peněz

Speciální AKCE: SSL na 2 roky za cenu 1 - cena pouze 145 Kč/rok!

Detail

Ceny bez DPH.

COMODO PositiveSSL EV

Nejdůvěryhodnější EV SSL certifikát od společnosti COMODO zařazený do nabídky od poloviny roku 2017 nabízí nejlevnější cestu k získání zeleného řádku v internetových s názvem organizace. EV SSL certifikát nabízí kvalitní zebezpečení a nejvyšší důveryhodnost pro návštěvníky www stránek. Díky ceně je tento EV certifikát ideální pro zabezpečení jakýchkoliv firemních stránek.

 • nejlevněší EV SSL certifikát
 • nejvyšší zabezpečení www stránek
 • důvěryhodný pro 99,9 % prohlížečů
 • serverová licence: neomezeně
 • platnost 1-2 roky
 • pečeť na web Site Seal: dynamická
 • 30 denní garance vrácení peněz

Nejlevnější, nejdůvěryhodnější EV SSL certifikát v nabídce!

Detail

Ceny bez DPH.

COMODO PositiveSSL Wildcard (DV)

Nejlevnější WILD Card SSL certifikát v naší nabídce zabezpečí neomezené množství subdomén na hlavní doméně. SSL DV (Doménová Validace) nabízí jednoduché a rychlé nasazení.

 • WILDCARD SSL certifikát
 • zabezpečení neomezeně subdomén
 • důvěryhodný pro 99,3% prohlížečů
 • serverová licence: neomezeně
 • platnost 1-2 roky
 • pečeť na web Site Seal: statická
 • 30 denní garance vrácení peněz
Detail

Ceny bez DPH.