SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard

GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard

GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard SSL certifikát

SSL certifikát GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard (nebo také Multi-Domain GeoTrust WildCard SSL) je jedním z nejuniverzálnějších SSL certifikátů. Společnostem nabízí kompletní zajištění bezpečnosti přes celé potrfolio domén a subdomén, a to od kvalitní certifikační autority GeoTrust. Jedná se o OV certifikát s firemní validací zvyšující důvěru a bezpečnost na internetu, je pro 99,9 % webových prohlížečů důvěryhodný. Certifikát obsahuje 2x WildCard SAN domény v základní konfiguraci. True BusinessID SAN Wildcard certifikát je univerzálním řešením pro zabezpečení mnoha domén a neomezeného počtu subdomén.

Základní cena zahrnuje 3 domény

Certifikát GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard obsahuje 3 domény (1 hlavní doména + 2x WildCard domény) v základní ceně. Hlavní doména CN (Common Name) musí být FQDN, nikoli WildCard, tzn. bez . Můžete přidat až 247 domén, což představuje celkem 249 domén WildCard. Cena za každou další doménu se vypočítá během procesu objednávky.

Ceny / Předplatné

 14 490 Kč ročně (Celkem: 14 490 Kč)
 13 745 Kč ročně (Celkem: 27 490 Kč)
 13 483 Kč ročně (Celkem: 40 450 Kč)

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání SSL certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Předplatné - konečná víceletá cena je uvedena v závorce. Podle nejnovějších bezpečnostních požadavků se víceleté SSL certifikáty vydávají pouze na 1 rok (maximálně 398 dní). Certifikát je třeba obnovovat každý rok znovu, samozřejmě bezplatně. Po vydání certifikátu nelze zkrátit lhůtu ani změnit název domény.
Platba - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Důležité informace: Základní cena SSL certifikátu GeoTrust True BusinessID WildCard Multi-Domain již obsahuje zabezpečení 3 domén (1x hlavní + 2x další domény).
Cena za každou další doménu nad základní počet je 1 rok: 5 990 Kč | 2 roky: 11 450 Kč | 3 roky: 16 990 Kč | 4 roky: 22 250 Kč | 5 let: 27 450 Kč.
Celkovou cenu za objednávku získáte v objednávkovém formuláři.

Vlastnosti a výhody certifikátu GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard

Je to OV SSL!

Firemní SSL certifikát poskytuje bezpečné šifrování komunikace a obsahuje základní informace o společnosti, které jsou uvedeny v certifikátu a může si je prohlédnout každý návštěvník webové stránky.

OV SSL zvyšuje důvěru návštěvníků

Firemní SSL certifikáty (OV - Organization validation) vytvářejí zabezpečené HTTPS spojení a potvrzují provozovatele webových stránek. OV SSL certifikáty jsou důvěryhodnější než doménové certifikáty (DV SSL).

Neomezené serverové licence a opětovné vydání

Stejný certifikát můžete nainstalovat na více serverů.
REISSUE – v případě, že ztratíte svůj soukromý klíč a bude obtížné nainstalovat původní certifikát, bude vám bezplatně vydán nový certifikát.

Zabezpečte neomezeně subdomén

Multidoménový WildCard SSL certifikát zebezpečí všechny subdomény vložených domén (na stejné úrovni). Každá doména v rámci certifikátu se zástupným znakem () zabezpečí neomezený počet subdomén.

Kompatibilní se všemi moderními prohlížeči

Certifikát je důvěryhodný ve všech moderních prohlížečích pro mobilní a stolní počítače. Nebudou tak zobrazovány nepříjemná upozornění při přístupu na webovou stránku.

Technické podrobnosti

Certifikát formátu X.509 splňuje softwarové a průmyslové standardy, podporuje 2048-bitové šifrování veřejným klíčem, symetrické 256-bitové šifrování, Free Site Seal.

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Tento GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard certifikát by neměl uniknout pozornosti firmám, hledajícím univerzální řešení pro zabezpečení celého portfolia spravovaných domén. Nabízí vlastnosti hvězdičkových certifikátů, multi-doménové zabezpečení i firemní validaci.

Více informací o GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard

Co byste měli vědět před zadáním objednávky SSL certifikátu.

Firemní SSL certifikát

OV SSL – obsahuje základní informace o společnosti

Certifikační autorita ověřuje vlastnictví domény, jakož i společnost ve státních rejstřících a kontroluje jiné právní dokumenty související s podnikáním.
Ověření domény probíhá odesláním e-mailové zprávy na vybraný e-mail. Podle pravidel jsou k výběru pevné adresy admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@ nebo postmaster@.

Namísto e-mailového potvrzení lze využít alternativní validaci - vložení TXT záznamu do zóny DNS domény nebo textového souboru do datového prostoru na serveru (FTP). Podporujeme oba alternativní způsoby ověření a lze je nastavit v detailu objednávky.

Poznámka i: Ověřovací email nelze poslat na osobní adresu např. vase-jmeno@gmail.com.

Jak dlouho trvá získání certifikátu GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard

Certifikační autorita provádí základní firemní ověření

Certifikační autorita ověřuje vlastnictví domény, jakož i registrované obchodní dokumenty a jiné právní dokumenty související s podnikáním. Pokud má certifikační autorita dostatečnou dokumentaci, je potvrzena doména a proběhne telefonické ověření, vydání certifikátu trvá 2 až 5 dní. Pokud autorita nemůže potvrdit právní, provozní a fyzickou existenci společnosti, doba ověření se prodlužuje.

Počet zabezpečených domén

Zabezpečte neomezené množství subdomén na mnoha samostatných doménách

Jeden multidoménový WildCard certifikát zabezpečí neomezený počet subdomén až na 249 různých doménách. Každá doména může být z jiné TLD (.domena.cz, .domena.com atd.) a libovolné úrovně (.abc.domena.cz, .123.xyz.domena.xyz).

Obnovení certifikátu - RENEW

SSL certifikát GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard je nutné vždy obnovit před vypršením jeho platnosti

S obnovou SSL certifikátu, jehož platnost končí, můžete začít 30 dní před vypršením jeho platnosti. Obnovu doporučujeme nenechávat na poslední chvíli, nevyčerpaná platnost certifikátu se přičte k obnovenému.

Svůj certifikát GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard si u nás můžete bez problémů obnovit, i když jste si jej původně objednali od jiného dodavatele nebo u certifikační autority. Vždy máme lepší ceny než certifikační autorita!

REISSUE certifikátu

Neomezené a bezplatné opětovné vydání SSL certifikátu

Během platnosti certifikátu si můžete certifikát kdykoli bezplatně znovu vygenerovat. Toto se nazývá REISSUE a je užitečné v případě, že nemáte soukromý klíč k migraci na jiný server nebo byly klíče vymazány a neexistuje žádná záloha. Opětovné vystavení je možné s novou žádostí o certifikát (CSR), která obsahuje stejné údaje jako původní objednávka.

Poznámka i: Doporučeným postupem při REISSUE je vždy vygenerovat novou žádost o certifikát (CSR). Generováním nového CSR se vytvoří nový, jedinečný pár klíčů (veřejný/soukromý) pro nově vydaný certifikát.
Poznámka ii: Opětovné vydání SSL certifikátu není možné během jeho zpracování nebo jiné čekající žádosti o REISSUE či RENEW.

Víceleté certifikáty

SSL certifikát až na 5 let za výhodnou cenu

Objednávky na více let mají od roku 2020 svá specifika.

Pro splnění nejnovějších bezpečnostních požadavků a pravidel jsou víceleté SSL certifikáty vydávány na 1 rok (max. 398 dní). Důvodem bylo, že od 1. září 2020 prohlížeče a zařízení Apple, Google a Mozilla nedůvěřují novým SSL certifikátům, které mají životnost delší než 398 dní.

Společnost Google, tvůrce prohlížeče Chrome, plánuje další zkracování platnosti z důvodu bezpečnosti a zajištění co největší automatizace při nasazování SSL certifikátů. Předpokládá se, že nejpozději od roku 2025 budou certifikáty vydávány pouze s 3měsíční platností. Certifikační autority se na tyto změny připravují. Víceleté certifikáty doporučujeme nyní objednávat s max. platností 2 roky.

Víceletý SSL certifikát je nutné obnovovat jednou za rok. 30 dní před vypršením platnosti vám budeme posílat e-mailová upozornění. Obnova (tzv. REISSUE) je samozřejmě bezplatná. Kromě toho můžete svůj certifikát během platnosti znovu vydat kdykoli a kolikrát chcete!

Po vydání certifikátu nemůžete zkrátit dobu platnosti, požádat o vrácení nevyužitého období ani změnit název domény! Pokud se rozhodujete získat SSL certifikát na 5 let, doporučujeme nejprve zvážit, zda jej budete celých 5 let potřebovat.

Poznámka i: Opětovné vydání vyžaduje opětovné ověření.
Poznámka ii: Během opětovného vydání můžete vložit novou CSR žádost nebo použít poslední.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum