SSLmentor

Kvalitní TLS/SSL certifikáty pro webové stránky a internetové projekty.

DigiCert S/MIME

DigiCert S/MIME

DigiCert S/MIME Premium

Osobní certifikát DigiCert S/MIME Premium Certificate je vystavován firemním zákazníkům a obsahuje informace o firmě a jméno majitele certifikátu. Umožňuje případně vložit vlastní označení názvu certifikátu a vytvořit tak firemní systémový elektronický podpis pro automatizované podepisování dokumentů, faktur atp. Certifikační autorita DigiCert provádí validaci žádosti polo-automatizovaně a při bezproblémovém vyhodnocení žádosti je certifikát vystaven velmi rychle.
DigiCert S/MIME Premium certifikát je vhodný pro firemní elektronickou komunikaci, a to jak interní tak i pro komunikaci s partnery.

Firemní e-mailový elektronický podpis

DigiCert S/MIME Premium Certificate je ideální certifikát pro zabezpečení firemní elektronické komunikace. Osobní certifikát umožňuje digitálně podepisovat a šifrovat e-mailovou komunikaci, nabízí možnost dvoufaktorového ověřování uživatelů a zaměstnanců. Certifikát podepíše a ochrání proti změnám důležité dokumenty zasílané po internetové síti. Certifikáty společnosti DigiCert jsou plně důvěryhodné ve všech populárních e-mailových klientech a internetových prohlížečích. DigiCert Premium certifikát je rovněž nabízen pod označením DigiCert Client Premium Class 2 S/MIME certifikát.

Ceny

 1 045 Kč ročně (Celkem: 1 045 Kč)
 985 Kč ročně (Celkem: 1 970 Kč)

Ceny bez DPH.

Cena zahrnuje: získání S/MIME certifikátu, základní technická podpora k objednávce
Více-leté - konečná víceletá cena je uvedena v závorce.
Platby - přijímáme platby kartou, PayPal a bankovním převodem.

Vlastnosti a výhody - Osobní certifikáty S/MIME

Podepsání e-mailů

Podepsaný e-mail osobním certifikátem zajišťuje integritu obsahu e-mailu proti změně, potvrzuje odesílatele e-mailu. Umožňuje šifrovat zprávy.

Podepsání dokumentů

Podepsaný dokument nelze změnit nebo upravit, aniž by byl zrušen elektronický podpis. Podepsaný dokument nese informaci signatáře.

Autentizace

Autorizace uživatele pomocí osobního certifikátu je vysokým standardem zabezpečení přístupu do aplikací. Využíváno např. Bankami.

Šifrování

Šifrováním se data převádějí pomocí asymetrické kryptografie na data šifrovaná. Šifrovaná data jsou čitelná pouze pro majitele dešifrovacího klíče (privátního klíče).

SSLmentor

SSLmentor doporučuje

Firemní certifikát DigiCert Premium je ideální produkt pro firemní zákazníky k zajištění bezpečné elektronické komunikaci. Certifikát umožňuje vložit individuální název namísto jména žadatele (CN) a tak jej přizpůsobit firemním potřebám.

Více informací o DigiCert S/MIME Premium

Co byste měli vědět před zadáním objednávky.

Firemní certifikát S/MIME

Certifikační autorita musí ověřit identitu organizace a žadatele

Validace žadatele o osobní certifikát se provádí na základě firemních validačních standardů OV (Organization Validation). Certifikační autorita nejprve ověří existenci firmy a adresu, nejčastěji v obchodním rejstříku. Následně se ověřuje existence telefonního čísla z veřejně přístupné databáze. Po ověření všech údajů certifikační autorita provede telefonické ověření žádosti a ověření žadatele. Pokud je vše v pořádku, následně je vystaven certifikát.

Jak dlouho trvá získání certifikátu DigiCert S/MIME Premium

Certifikační autorita provádí základní firemní ověření

Certifikační autorita ověřuje právní identitu organizace a ověřuje osobu žadatele z objednávky. Pokud má certifikační autorita dostatečnou dokumentaci a proběhne telefonické ověření, vydání certifikátu trvá 1 až 5+ dní.

Obnovení certifikátu (RENEW)

DigiCert S/MIME Premium certifikát je nutné obnovit před vypršením jeho platnosti

Doporučujeme začít s obnovou SSL certifikátu, jehož platnost končí, cca. 15-30 dní před expirací. Obnovení osobního certifikátu je prakticky totožné jako žádost o nový, a proto není rychlejší. Pokud potřebujete pokračovat v podepisování, rozhodně si nenechávejte obnovení na poslední chvíli.

Svůj certifikát DigiCert S/MIME Premium si u nás můžete obnovit bez problémů, i když jste si jej původně objednali od jiného dodavatele. Vždy máme lepší ceny než certifikační autorita!

Vlastnosti certifikátu S/MIME

Osobní certifikáty jsou funkční napříč širokou škálou platforem a aplikací

Kompatibilita
Client OS: Windows 11/10/8/7 Vista, XP, 2000, Mac OS X, Snow Leopard, Linux Client OS
Server OS: Windows Server 2008, 2003, 2000, Linux, UNIX, Solaris, Novell
Web Server: Microsoft IIS7, IIS6, Apache, Tomcat, HTTP IBM, Weblogic, Cobalt

Zabezpečení
Zabezpečení e-mailové komunikace se silným 256bitovým šifrováním a digitálním podpisem.
Minimální délka šifrovacího klíče: RSA/DSA 2048 bit.

Dokumenty
Podpora podepisování Microsoft® Office a OpenOffice documents. Podepisování PDF souborů.

Důležité informace

Doplňující informace k osobnímu certifikátu

Komunikace se státní správou
Nabízené komerční certifikáty nejsou určeny ke komunikaci se státní správou! Pro komunikaci se státní správou je třeba získat Kvalifikovaný elektronický podpis.

Podepisování PDF dokumentů
PDF soubory lze bez problému s certifikáty podepisovat. Komerční osobní certifikáty jsou primárně určeny k podepisování a šifrování e-mailů ak autentizaci uživatele. V programu Adobe Acrobat Reader nemají plnou důvěryhodnost, protože nemají podporu Adobe Acrobat AATL (Adobe Approved Trust List).
V naší nápovědě publikujeme návod - jak nastavit důvěryhodnost komerčních certifikátů pro jejich plnou funkčnost.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum