SSLmentor

SSL/TLS certifikáty pro kvalitní HTTPS zabezpečení webových stránek a internetových projektů.

Pracovní listy k SSL certifikátům

PRACOVNÍ LISTY
K ZAJIŠTĚNÍ HTTPS

stáhněte si zdarma
dokumenty pro bezpečný web
a volbu ssl certifikátů

Pracovní listy pro nasazení SSL

Stáhnete si zdarma pracovní listy k nasazení SSL certifikátu a zajištění zabezpečené komunikace HTTPS. Dokumenty publikujeme pro všechny zájemce o zabezpečení webových stránek, kteří si chtějí zajistit nasazení SSL certifikátu a nastavení HTTPS komunikace sami. K dokumentům použijte naši obsáhlou nápovědu s návody a informacemi jak na to.

›› Naším cílem je pomoci v rozšiřování bezpečného internetu. Budeme rádi, když to zvládnete sami nebo vám budeme moci pomoci osobně.

Working list pro nasazení SSL certifikátu a HTTPS

Nasazení SSL certifikátu

Pracovní list pro nasazení SSL certifikátu a zabezpečené HTTPS komunikace na web. Projděte si 7 bodů, od získání certifikátu po nastavení marketingové podpory, na které nesmíte zapomenout.

Stáhnout PDF
Diagram k volbě SSL

Jaký vybrat certifikát

Jednoduchý pracovní diagram pro výběr vhodného SSL certifikátu k zabezpečení webových stránek. Součástí PDF souboru jsou také odkazy na nabídku vhodných SSL certifikátů.

Stáhnout PDF
SSLmentor doporučuje

Poptejte nezávazně zabezpečení www stránek

Nazávazně poptejte službu na HTTPS zabezpečení. Zkontrolujeme vaši doménu a zašleme návrh kalkulace. Pokud máte standardní web, získáte za základní cenu 490 Kč bez DPH vyřešení označení "Nezabezpečeno" a budete mít bezpečnější webové stránky.