SSLmentor

TLS/SSL certifikáty pro kvalitní HTTPS zabezpečení webových stránek a internetových projektů.

Služby pro SSL certifikáty

ZABEZPEČENÍ WEBU
ZAJIŠTĚNÍ HTTPS

kompletně nastavíme váš web
pro bezpečnou komunikaci
včetně certifikátů
Let's Encrypt

Zabezpečení www stránek

Zajistíme zabezpečení www stránek i bez nutnosti objednávat SSL certifikát! Máte-li již svůj certifikát vůbec to nevadí. Mnoho poskytovatelů nabízí také automatizovaný SSL certifikát Let's Encrypt jako součást webhostingové služby zdarma nebo za mírný příplatek. Pro jednoduché zabezpečení webových stránek a bezproblémovou HTTPS komunkaci je ideálním řešením. My zajistíme druhý, neméně důležitý krok - nastavení HTTPS komunikace.

›› Je nejvyšší čas na "přepnutí" nezabezpečené HTTP komunikace na HTTPS. Vše potřebné u webových stránek zajistíme a zkontrolujeme.

Kladete si některou z těchto otázek?

  • Chrome označuje web jako nezabezpečený, jak to změním?
  • Jak nastavím HTTPS komunikaci pro svůj web?
  • Jak nastavit přesměrování 301?
  • Jak mám aktivovat Let's Encrypt certifikát?
  • Jak můžu nastavit WordPress na https?

Na všechny otázky máme odpovědi i řešení. Zbytečně se nestresujte z hlášení "Nezabezpečeno" v prohlížeči Chrome. Pomůžeme zajistit přechod www prezentace na bezpečnou a nutnou HTTPS komunikaci. Službu je možné objednat i pro zabezpečení populárního redakčního systému WordPress, kde zajišťujeme krome nastavení i instalaci pluginu.

 

Služba nastavení HTTPS zahrnuje

  • Kontrola ev. zajistění SSL certifikátu (Let's Encrypt, případně jiný)
  • Nastavení HTTPS komunikace
  • Nastavení přesměrování v souboru .htaccess
  • Kontrola a analýza zabezpečené komunikace
  • Doporučení pro vyšší úroveň zabezpečení webu

Pro upřesnění ceny nám zašlete nebo zavolejte nezávaznou poptávku.

SSLmentor doporučuje

Poptejte nezávazně zabezpečení webu

Nazávazně poptejte službu na HTTPS zabezpečení. Zkontrolujeme vaši doménu a zašleme návrh kalkulace. Pokud máte standardní web, získáte za základní cenu 490 Kč bez DPH vyřešení označení "Nezabezpečeno" a budete mít bezpečnější webové stránky.

Informace ke službě Zabezpečení webu (FAQ)

Jak to funguje?

Na základě poptávky zkontrolujeme doménu, zjistíme umístění a dodavatele webhostingu, zanalyzujeme webovou prezentaci a použité webové technologie. Následně je zákazníkovi zaslána kalkulace a po odsouhlasení jsou domluveny kroky k realizaci objednávky.

Nastavení HTTPS komunikace

Nastavení kvalitního přesměrování komunikace z http -> https je pro správnou funkčnost velice důležité. Přesměrování se nastavuje pro varianty s/bez adresy www a závisí na druhu hustingu, aplikace. U běžných prezentaci se provádí úpravou souboru .htaccess a vložením speciálních pravidel pro přesměrování.

Analýza a kontrola nastavení

Po nastavení komunikace na HTTPS protokol je provedeno testování správné funkčnosti a odladění případných chyb. Probíhá kontrola na mixed contend a načítání nezabezpečených dat.

Doporučení pro vyšší úroveň zabezpečení webu (HSTS aj.)

Možnosti zabezpečení webových stránek a projektů nekončí pouze nasazením SSL certifikátu a HTTPS komunikací. Internetové technologine nabízí další formy a pravidla pro vyšší bezpečnost. Patří mězi ně například nastavení CAA záznamů, nastavení Security hlaviček, které se načítají při návštěvě stránek v prohlížeči, zabezpečení DNS záznamů a podobně. Na základě vyhodnocení je zákazníkovi doporučeno vhodné nastavení pro vyšší zabezpečení webu.

SSL certifikát

Nabídka služby zabezpečení webu předpokládá, že zákazník má již k dispozici SSL certifikát zajišťující zabezpečenou komunikaci nebo využívá webhosting, který nabízí automatizovanou instalaci SSL certifiktu Let's Encrypt. Pokud tomu tak není, je nejdříve konzultována možnost zajištění SSL certifikátu.

Nastavení versus Asistence

Zajištění nastavení HTTPS komunikace vyžaduje předání přístupových údajů k webové prezentaci. Ať již k administraci webhostingu nebo k FTP prostoru. Jsme si vědomi, že zákazník nemusí chtít předat tyto údaje. Z toho důvodu nebude zajištěno Nastavení, ale bude zákazníkovi Asistováno s nastavením například pomocí sdílení pracovní plochy počítače či jiných komunikačních prostředků.