SSLmentor

TLS/SSL certifikáty pro kvalitní HTTPS zabezpečení webových stránek a internetových projektů.

TLS/SSL certifikáty podle použití

SSL certifikáty slouží k HTTPS zabezpečení přenosu dat na internetu a také k potvrzení poskytovatele služeb na doméně. Existuje hodně druhů SSL certifikátů, které mají různé vlastnosti a hodí se pro různé typy použití. SSL certifikáty se také výrazně liší cenou. Podle plánovaného využití SSL certifikátu jsme našim zákazníkům schopni doporučit nejvhodnější SSL certifikát pro jakýkoliv projekt.

SSL certifikáty pro E-shop

Certifikáty pro E-SHOP

Zabezpečení e-shopu pomocí SSL certifikátu je naprosto nezbytné. Jakým certifikátem nejlépe zabezpečit webový eshop? Doporučené certifikáty k zabezpečení HTTPS komunikace na e-shopu.

e-shop
SSL certifikáty pro firmy

Certifikáty pro firmy

Zabezpečení firemních stránek a projektů je velmi individuální a vždy záleží na konkrétních potřebách firmy a celkovému množství domén k zabezpečení. SSL certifikáty určené pro firmy.

firma
SSL Certifikáty pro blog/WordPress stránky

SSL pro BLOG/WordPress

Jaký SSL certifikát vybrat pro svůj blog nebo WordPress stránky? Zabezpečení soukromých webových stránek od nejlevnějších SSL certifikátů po nejdůvěryhodnější EV certifikáty.

blog

SSL Certifikáty pro zabezpečení firemního e-mailu a MS Exchange

Certifikáty pro E-MAIL

SSL certifikáty určené pro zabezpečení e-mailového řešení od společnosti Microsoft - MS Exchange. Nebo levné SSL certifikáty pro zabezpečení běžného firemního webmailu na vlastním serveru.

e-mail
SSL Certifikáty pro finanční instituce

SSL pro finanční instituce

EV (Extended Validation) certifikáty jsou nejdůvěryhodnější SSL certifikáty zajišťující bezpečnou HTTPS komunikaci a současně zobrazují název společnosti pro kterou byl certifikát vystaven.

banka
Code Signing Certificate

Pro podpis kódu/SW

Pro vývojáře a softwarové firmy jsou určeny Code Sign certifikáty. Pomocí Code certifikátů se podepisují aplikace a kód. Certifikáty garantují pravost kódu a vydavatele, chrání před zneužitím.

sw vývoj